Vai ārlaulībā dzimuša bērna karma ir kaut kā sliktāka?

Ar paziņu apspriedām informāciju,ka jau vairākus gadus ārlaulībā dzimuši bērni ir apmēram 40% no jaundzimušajiem... Mūsu viedokļi atšķiras. Kā domājiet Jūs?

KONSUL      Nē, protams!
Un ja bērnu audzinās tikai viens no vecākiem(atšķirībā no tiem bērniem, kuriem ir abi vecāki) - tad tās jau uzskatāmas par zināmām ciešanām, tātad karma tiks ``izpirka`` ar uzviju:)

susliks26    1 nu kas tas pa sviestu un iedomām?viss kas ie tas ir cilvēku izdomāts un pieņemts un ar ko atšķirās...nu ne ar ko ...cilvēks ir un paliek cilvēks...tas viss drīzāk ir vecu tantiņu iedomas!!

Eiropa    1 labāk dzimis ārlaulībā, mīlestībā, nekā laulībā, tādēļ, ka tā vajag

denika      Nekas nav ne labāks, ne sliktāks. Savādāks. Cits.

mojito    1 Karmu tas absoluuti neietekmee! Un jebkuram jaundzimushajam karma ir tiira...

ccabulits      galvenais lai passi neiecikleejas uz kautkaadu "slikto karmu" , tad jau viss buus Oki..... a ko darīt ,ja citaadi netiek pie bēbja ....bērns ir Dieva daavana, tad jau laba karma ;D ...man pašai būtu grūti pieņemt apzinaati taadu leemumu, zinot,ka bēbim teetis būs kautkur citur , varbūt kadreiz atskries, garaamskrienot,,un fakts ārlaulības vispār neforši manās ausīs skan .....bet ja citādi nekā , nu lai ir tā....

felicidad    1 Nez ko tie latvieši darīja, kad par tādu "karmu" esamību i zināt nezināja... vienigā nelaime tiem bērniem bija tā, ka sauca tos nesmuki, par bastardiem.

AmanitaMuskaria    1 beerns - taa ir beznosaciijuma miilestiiba, ko Dievinjsh visuzheeliigi jums ir pieshkjiiris.

jauks_preteklis    1 Vecvectēvu laikos tādus uzskatīja par 2-ās šķiras cilvēkiem. Gan jau bija pamats.

Nepieejamais      butu takaa laiks latvieshiem izlist araa no tumsonigo vidulaiku un sovietimsa domashnaas

Karkla_Kruminja      varētu būt sliktāka-to acīs, kuri jau nu vispār tic karmām.
aber ja bābietim 2 būtu izvēles -uztaisīt Džūdam Lovam līdzīgu kinderu ar kādu jaunu skaistu aizņemtu "nelieti", vai uzķibināt vīram (onkam gados) līdzīgu tusnīti ar cukura diabētu, tad ...daudzpunkte :) )

Hummel    3 Ģimeni veido vīrs un sieva, nevis partneri vai draugi! Un padomājiet par to, kāds ir sociālais statuss neprecētai sievietei. Man žēl to nabaga ārlaulības bērnu...

mojito  2 3 Hummel laikam aizkjeeries vel 19. gs beigaas.Nu un kapeec Tev zheel taadu beernu? Itkaa zheel...iisteniba po...
Un kaads ir sociaalais statuss nepreceetai sievietei(viirietim) ? Taadu stastusu nenosaka lauliibas esamiiba/neesamiiba. Vai preceets dzeeraaju/bezdarbnieku paaris ir sociaali ausgtaakstaavosh nekaa nepreceets un ar labu izgliitiibu un devumu sabiedriibai?
Mjaa...cik vel Lv ir daudz aprobezhotu cilveeku,gan ksenofobi,rasisti un citi neiecietiigie.
Taadus pat nav zheel,vajag slaaniit..:)) (just kiddin` )

Just_    5 Ir jau visādi gadījumi, bet... Nu, mazliet nožēlojami jau izklausās, kad dzird sakām - mums ar draugu/sraudzeni ir bērniņš. Tas tikai liecina par prioritātēm - paša dokumentu potenciālā sasmērēšana (nu, precēšanās, turot padomā iespēju šķirties) ir svarīgāka par bērnu. Sieviete ir pietiekami laba, lai dzemdētu, bet nepietiekami laba, lai viņu apprecētu. Egoisti ir tie cilvēciņi. Es par bērnu dzimšanu likumīgās laulībās!

piparbecinja      zini, dazhi vecaki ir taadi, ka labak internaataa dziivot. pavisam nopietni. senchi taa prot sajat bernam dziivi, ka maz neliekas. ta ka to karmu, domaju, var attiecinat uz visiem.

susliks26      jā es ar skatos ka te ir daudz aprobežotu cilvēku! kāda tur starpība kā bērns piedzimst !cilvēks ir un paliek cilvēks neatkarīgi no tā cik aprobežots ir jūsu prāts!Hummel ko tu darītu diez ja tev reiz piedzimtu tāds cilvēks...vai tad tu tad nemīlētu savu bērnu?galīga tumsonība

Hummel    5 suslikam26: Cik zinu- bērni neuzrodas pēkšņi kā iesnas :D
Esmu par laulībā dzimušiem bērniem. Un atbalstu laulību. Pat ja to reģistrējot stipri var manīt jaunās sieviņas grūtniecību.

cilveex    2 Nav nekādas karmas. Bērnam ir vajadzīgi abi vecāki. Nav man nekas cits komentējams.

Niknais33    3 Nekas jau nav mainījies, ir bērni, kuri dzimuši laulība un ir ārlaulības bērni. Ārlaulības bērni ir un paliks ārlaulības bērni līdz sava mūža galam, neatkarīgi no tā, ko kurš domā vai grib. Katrs bērns, kas nav dzimis vecāku likumīgā laulībā, ir ārlaulības bērns- to nosaka likumi (nejaukt ar paternitāti).
Par karmu gan neko nezinu.

Murcite      Niknais un kādēļ laulība ir TIK svarīga bērnu radīšanas mehānismā??

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu