Bērnu smieklīgie (vai gudrie) teicieni

Māmiņas ne tikai izaudzina bērnus, bet paspēj pierakstīt mūsu asprātīgos, naivos, gudros, smieklīgos domu graudus.
Vai jūs to darāt un vai jūsu māmiņas bija sakrājušas piezīmes ar jūsu teicieniem. (vai varbūt palaidnībām). Padalieties ar kādu īpašo pērli.

goldfingers      līdz trīs gadu vecumam domāju, ka mani sauc Aizveries :p

brun4uks      Saule izgjerb siev. lidz peldkostimam. Par vir., kas specigaki par Sauli:!

Ezjule      Pupu uzliktnīši- krūšturis , dūrainis - īlens , pabraks- pagrabs , dievlis- dvielis , budeklis- gludeklis ...

gljuks      Cupa cups liek sukat visai pasaulei:p

NEZALE8      Mans dēls ,kad bija maziņs teica-kad izaugs liels būšot stūrists ,nu jau stūrē.

NakcPutns      makdonalds - magadāns... nu tēti, aizbraucam uz magadānu! uij meitiņ, līdz magadānai benzīns nepietiks...:D

EIZHENIJA_FINKA      Mamm, ja tu nevari piedzemdēt man brālīti vai māsiņu, piedzemdē vismaz sunīti vai kaķīti! ( 4 gadu vecumā)

Tessa  1   apmeram 4- 5 gadi. kakjis gulj pie kamiina un nevienu neaiztiek.kakjim tiek baztas apaksha kindeolas ar tekstu: Pici!! nu tu tak esi slikta mamma!!

pozitivs_tips      Vakara pirms guletiesanas mans dzekins dzer tejinu, nebija vel 3 gadi, kad pateica sita - Teti, siltai tejai vajag siltu udeni :)

dituxx      mans puika kad paliek dusmigs,iesacis teikt - tu man trauce,ej prom! vai nu ari noburksk,lai tak lauj darit kaut ko..vardi birst ka pupas,pat nespeju visu piefikset,kadas gudribas nak ara..

fargo      bērns uz sevi rādot, saka "tje", kas nozīmē "tu".
viņa vēl neatškir citu sacīto par savi no sevi pašas. un gandrīz visi vārdi ir dubulti, nu kā polinēziešiem. suns? "vau, vau" pīle? "pēk, pēk". Kaķis? "ņā-a;a!"(ar uzsvaru uz pēdejo zilbi), iet augšā pa trepēm kkur ciemos? "uf, uf" Supoties?"aā-a,aā-a". ēst/dzert? "am, am". Nē? "na, na" Tā ot ir tāda polinēziešu waka-waka valdoa, piedūrīgi, dikti piedūrīgi kad bērns šos vārdus savienot mēģina teikumos, tad cilvēksam.... em. nu, tas ir stipri.

kafijpupina      Mans dels pirms iemigsanas man teica, salimeesimies......un tad apkeram viens otru un noveleju labu nakti.......saliimeejiens stradaa vel sodien!

gugle      Mans 7gadīgais dēls pārnācis no skolas visā nopietnībā man stāsta, ka viņa klasē esot divas meitenes, kurām ir grūtniecības ar lasīšanu.

Deisa      Redzot kaķa ausīs grubulīšus man viens no puikām teica - kaķim pa ausīm var smadzenes redzēt. Šitas iegājās uz urrā un, ja kāds mums ģimenē apšauba prāta spējas, tad sakām, lai paskatās ausī, jo tur var smadzenes ieraudzīt. Ja neredz, tad skatītājam pašam problēmas. 2012-09-17

amarillis_      "Kad mammām paliek vecas galvas, viņas dzemdē bērnus, lai vismaz kādam ģimenē ir jaunas smadzenes" - mans piecgadnieces gudrība. 2012-10-02

maijupukite      6gadnieks diezgan neapmierināti paziņo, ka nekādi nevar AIZMIRST omes mājas, kur viņa kadreiz dzīvoja. Uz jautājumu, kāpēc viņam vajagot aizmirst - ir taču labi, ka atceras,- puika, norādot uz galvu, tikpat enerģiski atbildēja, ka tad viņam nebūšot vietas citām zināšnām. 2012-10-05

santa007      Kabulītis- karote 2020-12-31 17:07

santa007      Kabulītis- karote. 2020-12-31 17:08

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu