Bērnu tēvs nav tēvs

Vai Jūs zināt gadījumus, kad ģimenē tēvs audzina bērnus, kuri vēlāk izradās, ka nemaz nav viņa bērni, sieva krāpusi utt.?

erucanob      Patiesībā neviens tēvs nevar būt 100% drošs ka ir tēvs.Vienīgi tad,ja bērns ir tēva kopija.Bet vai par to būtu jāuztraucas?Priecājaties par to,kas ir.

mieru_tikai_mieru      es zinu vairākus tādus gadījumus, kad ģimenē tēvs audzina bērnus, un jau no paša sākuma zin - ka tie nav viņa bērni. Un nekas, ļoti labi izaudzina.

Deisa      principā erucanob pareizi saka - neviens īsti drošs nevar būt, kamēr nav uztaisīts DNS. :D Tā kā tādu tēvu iespējams ir vairāk kā mēs spējam iedomāties. :D
Tāpat nereti ir niknās vīramātes, kam ar savu dzīvi nepietiek un tad viņas visādus brīnumus saviem dēliem mēģina iestāstīt, parādīt, ka viņa tak kā sieviete mīl to vīrieti vairāk nekā sieva. Ir, kam taisnība, ir, kam nav.
Tādā ziņā drošāk tiešām, kad vīrietis jau 100% zin, ka bērns nav viņa, tad atkrīt vilšanās iespēja. :) Ir zināmi pāris tādi pāri un par viņiem varu teikt - tie tēvi ir krietni kvalitatīvāki kā dažs labs bioloģiskais apsēklotājs.

klinta26      ...tik no malahava paarraides,.....taadu,shobriid draugu man nav...,.......

Postremo      labi, ka maate ir 100 % maate :))

fargo    1 grūti iedomāties kādai ir jābūt čūskai, lai kaut ko tādu nodarītu pašas vīram - maz kā krāpa, tad vēl noklusēt par bērnu. bet nu, pareizi teica, tādu čūsku varētu būt vairāk, kā mēs varam iedomāties.

caress5      Pasulee kliist visädi jocinji par tiem krievu teevavärdiem...
Bet no beerna viedoklja???
No Väcu TV - beerni paaugushies parasti ir ljoti sashutushi vnk par nezinäshanu.
Uzskata sevi par apkräptiem.
Deisai pilniigi piekriitu. Vinja vispär te täda pagudra!! :)))

kafelate    1 Pēdējā laikā tādas lietas notiek ļoti bieži. Tāpēc visiem tēviem , kuriem prasa uzturlīdzekļus un kuri nedzīvo vairāk kopā un kaut mazliet šaubās iesaku taisīt DNS. Visbriesmīgākas ir, kad no vairākiem bērniem tikai viens ir kopējs, vīrietim liels trieciens...bet tāda nu ir tā mūsu "modernā" pasaule :)

atljaujietman    2 re kā ir -drāž visi, bet vienam viss jāizstrebj :)

LucyPA      Zinu jāa,gadijums īsts,neizdomāts.Jaunule mācījās Rīgā med-skolā,a provinces pilsētelē lielā mīlestība,palika stavoklī,puisis pateica par agru,meitene atrada Rīga aizvietotāju un aprecējās,tā arī tas otrs nomira nezinot,ka tas nav viņa dēls,sieviete dzemdēja otru bērnu,arī no tā paša/vīreļa,kurš vēl šobaltdienu čakarē viņai prātu un sola precēt,braukā no mazpilsētas pie viņas ar saviem kartupeļiem,burkāniem u,t.t.vienigais ko varu teikt,sieviete malacis,ir 2ivi puikas,viens jau pieaudzis,otrs pusaudzis,pati ir tagad jau daktere vienā Rīgas slimnīcā.
Tā arī viņa ir nodzīvojusi līdz saviem 50.gadiem gaidot to vienīgo un ar meliem.Laikam tapēc arī Dievs viņu ir sodijis,ka īsti nav bijis ko dzīve mīlēt,izņemot savus dēlus un darbu...
Zinu vēlvienu pāri,bet tur čau vīrelim pa barabanu,ka pat līdzīgs ir tam citam..

Spicis      Mums, eku, samazinās atbildību par apzinātu bērnu samainīšanu dzemdību namos (no patreizējiem 6 gadiem ieslodzījuma uz 15 diennaktīm administratīvā aresta). Tā arī mātes nevar būt 100% pārliecinātas par savu bērnu kā savu.

Spicis      Mums, eku, samazinās atbildību par apzinātu bērnu samainīšanu dzemdību namos (no patreizējiem 6 gadiem ieslodzījuma uz 15 diennaktīm administratīvā aresta). Tā arī mātes nevar būt 100% pārliecinātas par savu bērnu kā savu.

Torpedo_Spoks      .. un vajadzīgs ir muļķis, kas par visu to maksā! :D :D :D

neko      Patiesībā jau tādi gadījumi ir gan daudzi un bieži sastopama parādība. Kas interesanti draugiem atzīties šis sievietes spēj... bērniem parasti ne.

jasmine_  1   Ja ir šaubas, var aiziet pie spēcīga astrologa - dažreiz var noteikt ir vai nav īstais tēvs.

fargo      man prasa, ko un kā, tu tik kategorisks...
pat iedomāties ir smagi, ka varbūt kāds ir nodzīvojis dzīvi un pat nav paša bērnu. ko vēl var otram nodarīt?
bet nu. esot kopā ar svešu bērnu? mācīt viņam visādas lietas, stāstīt par kosmosu, par seniem cilvēkiem, kuru zināšanas mēs esam mantojuši. kaut ko tādu uzzinot jau nemainītos principiālā attieksme pret bērnu, protams. bet tā varētu būt... katastrofa. psiholoģiska. kā nu kuram.
par sievu. dzeguzieni. vai vīru. dzimumam nav nozīmes, tikai slapēm... traki. ja man būtu jātiesā, tad tiesu es atstātu lauleņa ziņā, tā ziņā, kurš ir mānīts. ja viņā ir/pastāv piedošana, ja ir kaut kādi varianti kā ar to visu sadzīvot, tad lai viņi ir kopā.
ja viņš(viņa) to visu pieņemt nevar. tad nav arī vairs tādu pasu pienākumu. tāds cilvēks nav saistīts ne ar kādām saitēm, kuras atzīt nespēj. putru tam jāstrebj nav. bet parasti ir tieši otrādi, ka cietēji un muļķotie ir tie, kuri par visu maksā.
visa dzīve, visas siltākās emocijas, labākās atmiņas pēkšņi caurstrāvotas ar meliem.
ir jābūt lielai un svētītai dvēselai lai to visu sagremotu un nesāktu spļaudīt indi apkārt.

sondors      labaak ir visu patieikt ...taa ir maanju dziive dziivot nezinjaa, lai ar sieviete ir maita vinaj pasaij gruuti dziivot kopaa melos. labaak ir pateikt un tad redzees ko taalaak dariit.

Parama      esmu redzējusi vairākus meksikāņu seriālus, kur tā notiek, bet dzīvē gan nevienu tādu apmāto nezinu. (oficiālie audžuvecāki neskaitās)

elsa      Zinu pāris gadījumu, kur sieviete, esot mātes cerībās, satiek savu īsto vīrieti, kurš pieņem esošo bēbi kā savējo. Meksikāņu seriālus neskatos. Principā.

jozolsen      Galvenais jau ir bērns un viņš ir nevainīgs.Patiesībā ir vai nav ,tas jau tikai pašapzinai un personīgajam ego.Labāk nezināt un par to nedomāt.Kādreiz miruša brāļa ģimenei,brālim bija jāizvieto mirušais,visās jomās.Adoptētiem bērniem var vispār nezināt vecāku izcelsmi,kādas tautības un utt.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu