Privātskolas

Vai, lūdzu, kādam ir pieredze ar privātskolām? Padalieties, kā bērnam tur klājas? Kura no skolām varētu būt labākā?

Almerija (2014-05-28 15:24)  1   Jābūt skaidram, ko vēli savam bērnam, lai sūtītu privātskolās... Esmu pret...es savu bērnu nelaistu. Bērnam jāmāk ķepuroties parastajās skolās, iedzīvoties lielā kolektīvā, zināšanu līmenis ir stipri pārāks valsts skolās. Ne, ne, zinu, ko saku.Bet katrs dara, kā uzskata par pareizu.

mieru_tikai_mieru (2014-05-28 16:11)      savus bērnus nelaistu. Arī pati atteicos no darba, kad bija tāda iespēja. Direktrise pirmajās pārrunās paziņoja, ka skolniekiem jāliek labas atzīmes tāpēc vien, ka vecāki par to maksā. Kāda tur var būt attieksme pret mācībām? Bet iekšējās intrigas starp bērniem - tādas pašas kā valsts skolās, varbūt pat vēl asākas, jo notiek "mērīšanās" ar vecākiem.

Maybex (2014-05-28 16:34)      Pirms vairāk kā 10 gadiem 2 manas dzimtas puiši mācījās privātskolā Klasika. Domāju, ka tas viņus "savāca". Vidusskolā mazas klases - allaž esi redzams un dzirdams. visnotaļ pozitīva attieksme starp skoliekiem - nekādu mērīšanos ar papiņu maka biezumu nemanīju. ´Tomēr tas notiekti atkarīgs no klases, gluži tāpat kā jebkurā skolā.

Deisa (2014-05-28 16:38)      Kāds paziņa dabūja pastrādāt kristiešu privātskolā par vēstures skolotāju. Razultātā kļuva par rūdītu ateistu, jo tie kristīgie bērniņi vēstures faktus i netaisījās ņemt par pilnu, bet sliktas atzīmes arī likt nevar...

Vanilla_ (2014-05-28 16:47)      Ja finanses atļauj, es noteikti ieteiktu izvēlēties starptautisku privātskolu, tas bērna personībai noteikti būs liels ieguvums. Mācībspēku attieksme pavisam atšķirīga, tāpat mācību metodika, pieeja, domāšanas attīstība.

vis_vis_vis (2014-05-28 16:48)      Mana mazmeita mācās privātskolā Ķekavā. Iespējas apgūt svešvalodas un citus priekšmetus krietni labākā līmenī kā parastā skolā.Tiesa, lēti nav.

GoodCompany (2014-05-28 17:58)  1   Attieksme pret bērnu, loģiski, nesalīdzināmi labāka. Arī tāpēc, ka klases mazākas.

Aigars53 (2014-05-28 18:06)      Ädazhi Valdorfa skola. Skolotäji nav spiideklji, ja eksaktäs ziniibas maz interesee, var sütiit, bet skolotäji, bichos naudinju papildus, saviem celjojumiem... Pret beerniem attieksme laba

DAfrika (2014-05-28 18:07)      Ja man būtu nauda un mazs bērns, es laistu privātskolā. Radiniece māca vienā privātskolā - nekādu sliktu atsauksmju, pa lielam vecāki tendēti uz risinājumu meklēšanu, nevis vainīgo medībām (kā tas ir videnēs) un nevajag muldēt, ka nedrīkst likt sliktas atzīmes!
Pabrīnījos par dēla uzvedības maiņu, kad viņš pārgāja no videnes uz RVT (nav privātskola, bet attieksmes maiņa pret skolniekiem bija jūtama fenomenāli) - pilnīgi savādāka attieksme, cieņa, pasniedzēju klusa un līdzsvarota runāšana, uzruna vārdā vai uzvārdā, kā skolojamais pats izvēlējies, lai viņu sauc. Mājas darbus pilda vienalga reti kad pilda, bet apgūst visu stundās vieglāk, esot saprotamāks izklāsts
Laikam kautkāds sakars ir tajā, kurā skolā strādā spējīgākie pedagogi, kurās vienkārši "skolotāji". Lauikam tiem labajiem pedagogiem piķi arī jāmaksā lielāku, nezinu.

Polus (2014-05-28 19:51)      Kādā ziņā "labākā"? Skolu reitings, kura pamatā ir centralizēto eksāmenu rezultāti, ir publiski pieejams - privātskolu tur nav. Attieksmes ziņā? Tāds diezgan izplūdis jēdziens, turklāt, ja pret bērnu it kā izturas labi, bet rezultātā viņš neko neiemācās, tad kopējā attieksme ir bijusi laba vai tomēr kaitnieciska?

Esmu palīdzējis ar matemātiku Klasikas audzēknim; uzdevumi nebija pilnīgs bērnudārza līmenis, bet nu tā - viduvēji.

labsa (2014-05-28 21:54)      ja nav kur likt naudu, tad protams...
neredzu iemeslu kāpēc tas būtu jādara, pamatizglītība ir vienāda,
visu izšķir personālijas, kā privātajā, tā parastajā skolā,
un protams milzīga vēlma pašam skolniekam apgūt zināšanas.
privātskola vien atšķras ar to ka attieksmi mē spērkam,
bet vai tāda lišķēšanās palīdzēs jaunietim? tas ir cits jautājums.

raima (2014-05-28 23:05)      Ir pieredze. Dēls privātskolā pabeidza 9.klasi. Mums abiem pozitīva pieredze. Vidējā atzīme bija tāda pati kā valsts skolā. Skolotāji izcili, sekmīgi rūpējās par attiecībām starp skolniekiem. Ir dažādas privātskolas- šajā ierodoties bija jānodod mob.telefons personālam (mans rakaris reizēm nodeva butaforiju), bērnu tiesības šai skolā nebija. Bet, kas der vienam, ne vienmēr der otram.

briedis (2014-06-02 18:21)      Nav informācjas p[ar labām privātskolām. Ja bērns nav aizlaists galīgi postā, labāk laist normālā skolā tuvāk pie mājas Lai dabū vismaz izgulēties. Bet pārējais jau, kā paveiksies ar skolotājuatrast....

Marseliina (2014-06-06 14:19)      Kristīgo sektu t. s.,, privātskolas,,, kurās mācās bērni ar problēmām nav salīdzināmas ar citām privātskolām. Jautājums noteikti nebija par tām.:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu