Dāvana piecgadniekam

Puikam paliek 5 gadiņi. Māja pilna ar rotaļlietam, vecāki nodrošinā ar visu. Dārgai dāvanai nav līdzekļu,bet bērnam kaut kas jāuzdāvina .Gribētos kaut ko interesanto, bet pati nevaru izdomat)).

solo  1 3 Uzdāvini divas vai trīs biļetes uz kādu pasākumu, lai aiziet ar vienu vai abiem vecākiem un pavada laiku kopā.

kokote      Aizved uz Zoo :) vai biļetes uz leļļu teātri; "nopērc" balonpūtēju vai burbuļpūtējus, vai burvju mākslinieku pasākumam (nezinu gan par izmaksām un Tavu budžetu- tikai idejām)

pastnieks  5 1 Ja nenopirksi neko dārgu, tad bērns tevi nicinās un nekad vairs ciemos negaidīs:)

borzomi      Piecgadniekiem ļoti patīk spēle ""Blokus",kur jāsaliek dažādu krāsu platsmasas klucīši tā,lai to sānu malas nesaskaras,bet stūri gan.Labi trenē loģisko domāšanu un pacietību.

Paula6  1 1 Tādiem bērniem mēs dāvinam "Puzzles" lai pašam ir jādomā un jāsaliek (vai ar vecāku palīdzību) vai arī grāmatu(var muzikālo vai citām skaņām). Tagad ir arī skaistas un ne visai dārgas pasaku vai izzinošās grāmatas..lai gan nav zināms dāvanai paredzētais budžets. Var uzdāvināt glītu, nelielu bloknotu kur katru gadu viesi, radi, draugi ieraksta viņam vēlējumus...vēlāk ar interesi lasīs, bet viss ir atkarīgs no tā, ko viņam ir iemācījuši vecāki.

Lainy      Grāmatu. Pēc iespējas attīstošāku. 5 gadniekam var jau gan lasāmās, gan zīmējamās, lai rosina domāšanu. Ar lielām bildēm un skaņām ir piemēroti līdz 4 gadu vecumam. Piecos gados jādavina viss, kas attīsta domāšanu un zinātkāri.

Lucy      Ja jau viss tam puikiņam ir,tad grāmata būs labi,vai,kā iesaka kino,teātris. Es noteikti nopirktu kādu grāmatu,uzceptu torti,smuki nogarnētu un aizzietu ciemos+ limodāde vai kola ko tas bēns labāk grib.Vēl jautājums kam tas bērns?tas ir bērnu bērns,radu bērns vai draugu bērns,tam arī ir nozīme,jo savējo tu vari paņemt pie sevis,uzsaukt kaut vai kafeinīcas apmeklējumu,tādiem ķipariem tas patīk.

Līdzīgi jautājumi
Idejas Ziemassvētku dāvanām (1 atbildes)Dāvana četrgadniekam (12 atbildes)Dāvana kāzās (12 atbildes)Pašdarinātas Ziemassvētku dāvanas (19 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu