Darbs Skotijā

Jautjums tiem kuri zin kā tas notiek. Strādā, algas vietā saņem kvīti ar kodu un darbinieka datiem, ar kuru jādodas uz kaut kādu Valsts iestādi un tad piešķir kaut kādu tur darbienieka kodu un tikai tad par šīm kvītīm ir iespējams saņemt algu. kvītīm ir derīguma termiņš.Darbinieks kodu saņem pēc pāris nedēļām.
Ja darbinieks saņem algu pēc pāris nedēļām, tad kā dzīvot ja reāli nav naudas?
Vai tomēr ir iespējams saņemt naudu no darba devēja?
Atvainojiet par grūti saprotamām rindkopām, bet šajā Skotu darba politikā neesmu neko sapratusi, vēlos saprast. Tie kuri ir strādājuši un zin dalieties pieredzē.

Lele (2017-10-08 17:32)    1 National Insurance Number? Nodoklju numurs/kods?
Kad uzsaac darbu UK, tad ir vajadziigs shitais Nodoklju numurs..viens uz visu muuzhu, kur kraajas visi Tavi nodoklji..

Lai dabuutu NIN..jaaiet uz Jobcentru (Darba centru).

Kaa NIN ir pieshkirts (izdod kartinju kaa krediitkarti)...taa Tu esi tiesiigs oficiaali stradaat, sanjemt soc.pabalstus.

av2 (2017-10-09 00:46)    1 vai tad UK veel nnem darbaa cilveekus no EU ?

ViestursPirksts (2017-10-09 02:41)    1 Joprojam brauc no visam valstim... Pagaidam , un darbiniekus Ari vajag, tikai uz Kadu laiku, pass darba deveji par Brexit neko labu nedomaa, jo nebus darba speka te...

KalnietisNoKalniem (2018-06-20 03:17)      Nezinu kā ir ar tām kartēm,bet es algu saņēmu kontā arī bez visa NIN.Bet tad gan ieslēdzas emergency tax.Bet ko līdz nokārtots NIN tas atslēdzas un to starpību var atgūt rakstot.Es nerakstiju,bet sagaidiju,kad mainās tax gads un viņi paši pārrēķinaja un atsūtija čeku pa pastu...3 vai 4 mēn biju pārmaksājis 960 nodokļos,kurus atgrieza...

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu