Sieva nevēlas mazuļus

Pirms precībām runājām, ka mums būs mazuļi, kad viņa pabeigs mācīties! Vasarā jau bakalaurs kabatā, bet tagad par to negrib ne dzirdēt.

av2      Izkalusaas taa diivaini tas vaards "mazullus". Parasti runaa par beerniem. Ja sieviete neveelaas, taadad ....nejuutaas drossa par naakotni. Bail riskeet utt, da....varbuut vienkaarssi grib veidot karjeru vispirms, tad ggimeni. Tipiski muusdienaas.

Liesma      cik viņai gadu? D:

Liesma  1   https://www.youtube.com/watch?v=6_DnQ-NqF04

Cerinju_Peeteris      Aciimredzot neesi “iistaa desa” [taa saka Jaunraunaa] .. mana Meitene dabuuja gatavu puiku kurmet veel studeeja un otru augstaako pabeidza maaminjatvaljinaajuma laikaa :D

Kaskaade    2 Nu tas pēc lielā tēvijas kara visas steidzās aizlaisties no vecāku varas un dzemdēja agri, tādēļ Pēteris paspēja uztaisīt.
Mūsdienās mazuļi 21ā gadā var notikt tikai pa zaļotu. Kur jāsteidzās, bērniem bērnus taisīt

Kaskaade      O Bože moj, paskatījos autora profilu. Žēlīgā debess, zeme atveries, klintis raudiet. Kadi òpapiem mazuļi, drīz pats pamperā gulēs. Vājprātīgās mātes, kuras ļauj meitām zem pensionāriem gulties.

LaskovijMerzavec    1 Es tiešām gribētu redzēt to meiteni, kura 21 gadu vecumā dzivo ar 51 gadnieku...

Pasacinja par putna pienu ir reālāka...

AVOGARDO    2 Katrs dara, kā grib. Ja vēlas, tad lai dzīvo kopā un gadu starpībai nav nozīmes. Katra paša izvēle. Savukārt ja nevēlas bērnu, arī katrs dara kā grib. Jebkurā gadījumā nekad nevajag otram kaut ko spiest darīt. Katram pašam sava galva uz pleciem. Katram savas jūtas un emocijas. Katrs ir personība.

Orchia  1 2 Lievieņa tīrītājs un putru vārītājs, tu droši vien viņai arī nesolīji dzīvi Mazdirsānos nodegušā pirtī ar miežu putraimu putru, ne? 🤣
Mazuļi būs, bet ne no tevis 👌 kā bankā

AVOGARDO      Nedomāju, ka tā saucas melošana. Melošana ir pavisam kas cits. Bet savu versiju es izteicu.

Cerinju_Peeteris      Kaskaade [16:13] :D notikums nesenāks :P [puikam tikko 15] .. un gadu griezumā sākotnējie raksturlielumi gandrīz kā autoram :P .. ar piebildi gan, ka tajā brīdī biju diezgan tukšeniekos ..

Letija      Neradi, lūdzu, nelaimīgu bērnu!
Ikvienam bērnam ir tiesības negribēt jauno papucīti, kas tāds kļuvis 50+gados!

Letija      Ā, nu jā, un vismaz tā 21gadīgā kaut kādā aspektā draudzējas ar veselo saprātu!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu