Bērna izmaksas

Bērna izmaksas - jautājumi un diskusijas

Nepieciešamais minimums, lai varētu dzīvot kaut cik normālu dzīvi Latvijā audzinot bērnu? (74)
Nu varētu ar 400 eirām mēnesī normāli bez izšķērdības, plus vēl pašas nopelnītais, lai izaudzinātu bērnu līdz skolas vecumam?
Nu, nezinu, cik tam bērnam ir jāspēj apēst un cik t-kreklus un džinsus mēnesī moplēst, lai iztērētu tos 400 EUR. Nu, un ja vēl otrus 400 no otra vecāka, tad drēbes var vispār nemazgāt, bet katru dienu mest ārā un jaunas vilkt :D 400 eur kā puse no bērna uzturlīdzekļiem (pieņemot ka otrs vecāks dod otru pusi) jau ir stipri glauni Latvijas līmenim. Laukos cilveeki ir...atklaataaki, forssaaki, mazaak uz visaadam daargaam lietaam teemeeti, liidz ar to, arii mazaak teeree naudu.... sstruntiem.
Cik ir iisti tas minimums lai dziivotu praktiski divi cilveeki ? Domaaju, ka ja ir kur dziivot nedaargi ,nu kaads leets dziivoklis,vecaaku maajaa maajaa utt , tad ap to 500 liidz sstukai jau vajag.
Cris.....mazliet ieskatam, nav jau jārēķiņa cik drēbes nonēsā un cik apēd, bet arī komunālie, elektrība utt. arī bērna vajadzīgām, kopīgām. Reizēm liekas, ka vīrieši kā no Mēness nokrituši.
Es piem. maksāju ziemā 210 komunālie, 70 eur ir elektrība konstanti, 240 dzīv. kredīts, auto uzturu, bērniem pulciņi, viena ģitāras nodarbība maksā 15 eur, mēnesī tādas ir četras. Drēbes katru mēnesi nav jāpērk, bet kopā ģimene noēdam vismaz 600 eur, jo man ir puiši, nevis meitenītes, kas ievēro diētu.Plus internets, plus telefoni visiem un rēķins nemainīgi 80 eur, ja nopērc telefonus jaunus un noslēdz līgumu uz 2 gadi. Katram bērnam savs.Kur paliek ciemošanās, izbraukumi pie dabas - degviela, ieiet paēst visiem mazākais 20 eur viena ēdienreize. Kurā vietā Tu vari uzturēt par 400 eur ģimeni.Un te nav iekļautas super dārgas izklaides, zīmolu apģērbs. Bet viss normālais.Viens gājiens uz kino tie ir ģimenei 30 eur. Nemaz nerēķinot, ka vajag arī frizieri, riteņus, kādu dāvanu viņu draugiem dzimšanas dienā, skolas lietas utt. Tikai muļķis var domāt, ka vai bērns noēd tieši 400....visu rēķini, vitamīnus, zāles un ierēķini arī to, ja bērns slimo māte ņem slimības lapu, arī tad reizēm ir mazāks atalgojums mammai par tām dienām.
Ieteikums, šādiem vīriešiem vai nu iemācīties vairāk strādāt un nečīkstēt, vai nu savaldīt pa dzīvi savu bikšu priekšu, nepagādājot ik pa pieci gadi kādai bērnu un to pametot.....jā, bērni ir nepieciešami,bet tādiem, kuri spēj rūpēties par viņiem, nevis te vairums lepojas, ka bijušas trīs sievas un ir 5 bērni!!!!Varoņi atradušies!!!
Aivar, bet kur Tev tāda pārliecība, ka Tu vienīgais pareizais, visu dari un zini vislabāk, bet tie citi visi nepareizi? Nu nevar visi dzīvot laukos, kādam arī jāstrādā pilsētā, lai Tev, laukos, būtu auto ar ko braukt, radio ko klausīties, drēbes, ko vilkt mugurā, veļu ar ko mazgāt utt. Domā, Tu varētu visu gadu izdzīvot, piesedzoties ar savu ekoloģisko rabarberu lapu? Šaubos. Mēs, pilsētnieki, ziedojam savu veselību, laiku, savu bērnu normālu bērnību, lai Tu, Aivar, un Tavi bērni varētu ēst ekoloģiskās jāņogas pilnām mutēm, sūkt pienu pa taisno no govs pupa. Bet Tev vēl nav labi – tāds nepateicīgs esi. Nokaunies. ··· Bērna izmaksas: Nepieciešamais minimums, lai ... lasīt visu diskusiju (74 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu