Bērnu apģērbi

Bērnu apģērbi - jautājumi un diskusijas

Bērns nevelk zeķubikses (39)
Ko darīt,ja bērns kategoriski atsakās vilkt zeķubikses,tagd nāk aukstais laiks,nu nekādi nevar pierunāt.Varbūt kāda mamma var ko ieteikt
Vai bērns ir vīriešu vai sieviešu dzimuma. Un cik liels jau? Ak dies, mammīt, var taču vilkt termobikses un puikiem taču galu galā ir siltās, garās apenes. Ir taču 21.gs, nemoci vīriešbērnu ar sieviešatribūtiku. Neesmu mamma, bet zinu, ka tādiem puikām velk termoveļu. Ir mazie izmēri un dažādas faktūras, un citas variācijas. Zini, tas gan bija ļoti sen, bet es arī atteicos vilkt:) Kā reiz ap gadiem 6 un neviens tā arī nespēja piespiest.
Bet par termoveļu runājot; tam puikam, lai vis normāli attīstītos tak vēsumu vajag:) Olas galu galā neatrodas "ārpusē" vēsumā tā pat vien... nevajag strīdēties ar dabu, kas noteikusi, ka tam visam jābūt vēsumā.
Puikam - zeķubikses????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! ··· Bērnu apģērbi: Bērns nevelk zeķubikses lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Kur nopirkt skolniekam klasisku kreklu? (8)
Varbūt kāds zina, kur Rīgā iespējams nopirkt skolniekam (9 g.) klasisku zilu kreklu ar garām rokām? Par saprātīgu, adekvātu cenu (ap 10 eiro).
Vai tad Riigaa veel ir "Beernu pasaule" ? Kaa bija, kaadreiz, kad tur tiesssam bija ko nopirkt. Baltmenā 9 gadīgam tik mazu tur nebūs.... H&M Baltmenā! nomēri puiku un pasūti internetā no HM ··· Bērnu apģērbi: Kur nopirkt skolniekam klasisku ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Ziemas džinsi bērnam (2)
Vajadzētu apmēram šādas zēnu bikses, bet nav laika ķemmēt visus Rīgas veikalus pēc ...
Ja gribās apčamdīt, tad nekas cits, kā božu ķemme neatliek. Neko labāku kā H&M vai Cropp Latvijā savam 13gadniekam, kurš aug ātrāk kā ēd, nezinu. Labi nav, lēti arī ne, pie buržujiem bija krietni lētāk, labāk un vairāk, bet nekā prātīgāka nav. Tajos vismaz ir izmēru iespējas un cik necik tolerējama kvalitāte. Par cenu klusēšu, man vēl joprojām šoks.:) Var mēģināt Avotu ielas Juniorā skatīties. ··· Bērnu apģērbi: Ziemas džinsi bērnam lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kur ziedot bērnu apģērbus? (16)
Kur ieteiksiet aizvest bērnu drēbītes/ meiteņu/, apavus, kurus mazie pārauguši, bet izmest dvēsele neļauj. ? Varbūt kāds ieteiks, ko konkrētu, kur tās varētu vēl noderēt ? paldies
Man arī interesētu šis jautājums. Tik daudz visa kā, pilna māja.... Kur ir tās ģimenes, kam isskas trūkst?!.... Es ieteiktu ielikt sludinājumu kaut tajā pašā calis.lv
Cilvēki parasti uzreiz kā pirmo vietu iedomājas sarkanos krustos, bērnunamus vai cita publiskas novietnes, bet tur tās drēbes nevajadzīgas stāv, jo reti kurš vidusmēra iedzīvotājs vēlas prezentēties tāds nabags, lai tur kaut kur pieteiktos. Bet LV vidusmēra iedzīvotāji ir diezgan priecīgi, ja tādas un citādas lietas var saņemt ne tik uzkrītoši.
Mana pieredze rāda, ka pat tad, ja ieliec sludinājumā tādu lietu, par kur šķiet, ka tiešām 100 gadus nevienam nevajadzēs, vienmēr atrodas ne viens vien, kuram, izrādās, vajag. Tādās reizēs vienmēr nodomāju, ka situācija LV ir daudz bēdīgāka nekā vispār šķiet.
Pēdējā laikā gan es arī neaizraujos ar sludinājumiem, jo tomēr baigā ķēpa likt, atsaukties, satikties utt., bet kad izmetu kādu +- lietojamu lietu ārā vai aizstiepju uz tāda tipa publiskām novietnēm, vienmēr nodomāju, ka, redz, kā paslinkoju.
Visus tos sludinājuma pasākumus es noīsināju līdz tam, kad iedomājos, ka mājas sētniecei tak arī ir mazs bērns. Pēc tam visu devu viņai un viņa priecīga ņēma pretī un ikreiz gandrīz dievojās, ka nekas ārā netikšot izmests, jo viņai daudz draudzeņu ar bērniem esot.
Un pat ar mantām noīsināju līdz tam, ka iznesu kādu lietu kāpņu telpā uz palodzes (lielāku lietu līdz miskastēm) un domāju,ja dienas laikā ne viens nepaņems, tad metīšu ārā. Parasti pat stunda nepagāja, cilvēki tūlīt pat bija visu savākuši.
Tāpēc, ja kāds prāto - tāda un tāda manta, it kā laba, mums nevajag, diez vai kādam vajadzētu, es vienmēr iesaku likt sludinājumu, jo var nebeigt brīnīties, cik daudz cilvēkiem daudz ko vajag. Vienmēr izrādās, ka tieši tikko kādam māja nodegusi vai kaut kur laukos visa 5 cilvēku ģimene, vecomāti ieskaitot, guļ vienā gultā un gandrīz zem 1 segas, jo nevar atļauties ne gultas, ne segas.
Diemžēl....
Sarkanajiem krustiem un bērnunamiem tās drēbes vismazāk vajag, jo viņi jau saņem no citiem fondiem. (Labāk bērnu paņemt no bērnu nama.)
Uz sarkano krustu. Sarkanais krusts, Ziedot.lv, bija vēl kaut kādas mazturīgo ļaužu biedrības, māmiņu klubs, ziedot pie baznīcām, Torņakalna draudze, piemēram. ··· Bērnu apģērbi: Kur ziedot bērnu apģērbus? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu