Bērnu psiholoģija

Bērnu psiholoģija - jautājumi un diskusijas

Psiholoģiskā palīdzība bērnam pēc vecāku šķiršanās (14)
pasakiet ka es varu palidzet savam bernam reali, jo vins gruti parnes vecaku skirsanu un tas izpauzas tikai skolaaar istam histeruskajam lekmem.... Majaas uzvedas normali...darijm visu pareizi, parunajam ar vinuu, paskaidrojam. Delam 7 ...
Vai skolā nav bērnu psihologs? Parunājiet ar savu ģimenes ārstu. Tas ir ļoti smagi. Šķiras vecāki, bet visvairāk cieš bērni. Mājās viņš negrib, ka mamma raud vai tētis dusmojas. Varbūt viņš domā, ka viņš vainīgs? Varbūt derētu mazliet nogaidīt. Tas taču ir jūsu bērns- dzīvs cilvēks, ko radījāt savā divu cilvēku savienībā. Padomājiet par viņa veselību. Histērija ir tikai protests, sirsniņa ļoti sāp. Nevajadzētu vecākiem domat tikai par savu labumu,bet gan ko jūt bērns pie jūsu šķiršanas.Varbūt nākamais partneris ir svarīgāks par jūsu bērnu???????? Nedomāju, ka bērnam patiktu izrāde "Ģimenē viss kartībā". Ja nu tā sanācis, ka vecāki kopā nevar palikt, tad bērnam jādod maksimāli daidz mīlestības no abām pusēm. Tik daudz, lai viņš saprastu, ka ir vissvarīgākais cilvēciņš jūsu dzīve :)) Lai taa puse ar kuru beerns vairs nedziivos kopaa velta laiku vinjam, pavada laiku ar vinju kopaa, kaut vai kaut kaadas noteiktas dienas nedeeljaa, lai beerns zina, ka otrs vecaaks veel ar vien vinju miil un,ka nepazudiis no vinja dziives. Protams, ka beernam gruuti pienjemt taadas paarmainjas, galvenais pashiem veel neradiit smagu atmosfeeru. Palikt kopā būtībā sairušā ģimenē tikai bērna dēļ ir nepareizi, jo pirmkārt, bērns jūt un saprot, ka vecāku starpā valda sliktas attiecības un viņš tik un tā jūtas slikti. Otrkārt, bērns var tikt izmantots vecāku "spēlēs" un ozmantots pret otro pusīti. Kā rezultātā abi vecāki var sākt manipulēt ar bērnu savu attiecību kārtošanai, kas ir vēl sliktāk.

Konkrētajā gadījumā..... varbūt bērns jūtas diskomfortā skolā, kur ir pātrāk daudz cilvēkua pkārt, kamēr viņam šādā situācijā ir vajadzīgs miers un laiks, lai savus prātiņus, domas sakārtotu? Vecākiem būtu jāvienojas, ka viņu abu strpā viss ir beidzies un tur nav ko līmēt, bet bērnu taču abi mīl kā agrāk. Un tieši tas bērnam jāsaka atkal un atkal. Nevajag pārspīlēt ar materiālām lietām (saldumiem, rotaļlietām, mūzdien jaunām drēbēm un apaviem), bet katrs savā laikā , īpaši tēvs pirmajā šķiršanās laikā lai ir kopā ar bērnu. Brauciet kaut kur, vediet viņu uz Zoo dārzu, uz kādu bērnu izrādi, pastaigās uz jūru vai mežu. Vienkārši esiet kopā ar bērnu (bet katrs atsevišķi, nedodiet viņam ilūziju, ka kādreiz varat atkla saiet kopā!!!), un daudz runājiet, stāstiet, ka mīlat viņu, ka jūsu attieksmē pret viņu nekas nekad nemainīsies. Ja bērns iet skolā, viņš ir jau diezgan liels. Sakiet, ka ir noticis tā, ka vecāki vairs nevar dzīvot kopā, bet abi viņi tomēr mīl viņu. Un šķiŗsanās iemesls nav bērmns, tēvs no gimenes neaizgāja prom tāpēc, ka nemīl vairs viņu, bet tāēc, ka stipri sastrīdējās ar mammu. Lai bērns saprot, ka vecāki vairs nebūs kopā, bet viņu mīl.
Palīdziet viņam šo stresu pārvarēt ABI un vēlāk viņš jums ABIEM būs par to pateicīgs.
··· Bērnu psiholoģija: Psiholoģiskā palīdzība ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kur studēt bērnu psiholoģiju? (2)
Ir bakalaura grāds un maģistra grāds pedagoģijā. Vai uz šī pamata es varu studēt bērnu psiholoģiju un kur?
RPIVAā Tev visdrīzāk varēs apskaidrot, kas un kā, jo viņi gan pedagogus apmāca, gan psihologus. Piezvani un noskaidro, jo ko labāku te diezin vai dabūsi. stradiņos droši vien ka arī māca ··· Bērnu psiholoģija: Kur studēt bērnu psiholoģiju? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu