Ceļu policija

ceļu policija foto attēls

Ceļu policija - jautājumi un diskusijas

Berni un celju policija... (4)
Vai zinät, ka beerna uzveree lieläkais ätrums ir täds ar kuru vinjsh var paskriet? Celju policija un Satiksmes direkcija to nezin, jo pie beernudärziem tas netiek prasiits. (piem. Raunas ielä) Kä paliidzeet??
vari droši palīdzēt... uzceļot bd tur, kur mašīnas nebrauc...

A kur problēma, cik esmu redzējis (pieredzejis) tad bērnudārza bērnus nelaiž uz ielas. Bet ja vecāki paņem un nepieskata, tad tomēr tā ir vecāku problēma.
Bez 0,7 nepielec.. Katram bērnam spidometru un ātrumierobežotāju jākabina? Cik pati esmu redzējusi, pie bērnudārziem un skolām ātruma ierobežojums ir 30km/h. Tas ir pietiekams, lai auto vadītājs spētu noreaģēt uz skrienošu bērnu. Bernam taču nav jāpārvietojas vienam pa braucamo daļu, vai ne? Vai es ko ne tā saprotu... ··· Ceļu policija: Berni un celju policija... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai ceļu policists drīkst pārbaudīt bagāžnieku? (12)
Kā tur īsti ir : ja CP aptur auto pārbauda papīrus un liek atvērt bagazhnieku . .. . vai tas ir jādara vai naf . .. . cik tas ir likumīgi? ( a man tur gumijas laiva da telc bez dokumentiem) A?
Par siem jautajumiem vari daudz palasit WWW.lcp.lv vai www.iauto.lv majas lapās, Es tur parasti atrodu vajadzigo informaciju! Man liekās, ka nedrīkst, bet pats labprāt uzzinātu juridiski pareizu atbildi ! paprasi kratiissanas orderi!!! ja tev pirms tam tiek sastaadiits protokols, tad tev ir jaaatver, ja nav - tad suuti vinju d...! Pec butibas tev ir japaprasa dokumentus viniem , kur ir rakstits par to ka vineim ir atlauja apskatit tavu bagazu!!ja nav tad vari braukt ! ··· Ceļu policija: Vai ceļu policists drīkst... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Nepatikama pieredze ar CP robezpunktaa "Meitene" (7)
Nepatiikama pieredze. Sestdienas vakarā piedziivoju sameraa nepatiikamu briidi un velos padaliities/ bridinaat, lai citi, nonakot sadaa situacijaa, būtu gatavi. Sestdienas vakarā skersoju Latvijas Lietuvas robezu robezpunktaa "Meitene"....
Tas ir visās pierobežās.
No Krievijas nākot vispār nekauņas grib iekšā salonā tikt skatities vai kontrobandu nevedot.
Kad paprasiju prokurora sankciju ar mašīnas nummuru, noburkšēja" pārāk gudrs esi" un aizgāja.
Policijas mašīnas nummuru pievieno ziņojumam ar notikuma izklāstu un uz Rīgas galveno kantori prom! Savādāk ar šitiem cūkām, kas tiešām kāš piecīšus, nevis strādā, nevar! Domāju, ka tādu nav pārāk daudz, bet sliktais vienmēr vairāk redzams! :D LV tu esi slaucamā govs, tas ir vienīgais ko no tevis gaida un kam tev jābūt. Un...!? Izstāstiji te savu sāpi un viss... :) No tā vien jau nekas nemainās un nemainīsies... :) Kur tā "super policista" Vārds Uzvārds..? viņš tak stādījās Tev priekšā... -kāds bij tā policijas auto nr...? dereetu arii kaada "aareejaas paarbaudes struktuura" jo taam ieksaam iipasi neuzticos. ··· Ceļu policija: Nepatikama pieredze ar CP... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu