Covid 19

Covid 19 - jautājumi un diskusijas

Par veselības apdrošināšanu pret Covid-19 vakcīnas izraisītajām blakusparādībām (100)
Saeimas vairākums šodien grozījumos likumā "Par valsts sociālo apdrošināšanu" neatbalstīja opozīcijas priekšlikumu par veselības apdrošināšanu pret Covid-19 vakcīnas izraisītajām blakusparādībām.C) Šodien "kas jauns"izlasīju. Kā arī ...
Apbrīnojami, cik vienpusēji var pasniegt jebko. Autoram tomēr vajadzēja piebilst, ka Saeima Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā jau noteica, ka Ministru kabinets atbilstoši Ārstniecības riska fonda atlīdzības izmaksas principiem un apmēriem nosaka kompensācijas piešķiršanas un izmaksas kārtību, ja vakcinācijas pret Covid-19 infekciju izraisīto blakusparādību dēļ nodarīts smags vai vidēji smags kaitējums pacienta veselībai vai dzīvībai. Tieši tapēc jau noraidīja šodienas priekšlukumus. Nu kā vēl skaidrāk pūlim translēt "eita tak jūs tirst ar savām blaknēm. jūsu blaknes ne mūsu cūka, ne mūsu druva"
Ir vēl kāds, kurš ies uz vēlēšanām?
Interesanti, cik tūkstošiem būtu jānomirst no vakcīnām, lai Latvijā vismaz kādam izdotos pierādīt, ka vainīga vakcīna? Ja izmeklēšanu un tiesvedību par saviem noziegumiem, veic paši noziedznieki, tad variet būt droši, pie mums noziegumu nav un nebūs.😂
Tas pats joks ar vakcīnu pārbaudēm. Paši to ražotāji bauda un tad vēl nevar noslēpt datu viltošanu. Pēc tādām metodēm, ciankāliju varētu apstiprināt kā veselībai nekaitīgu pārtikas piedevu. Drīz jau katram būs personīgi pazīstams kāds vakcīnu upuris. Tikai genocīdā iesaistītie, to nekad neatzīs.
Kādas blaknes, kādas nāves????

Neviens nav zinams, kuram būtu kkādas blaknes pēc potes vai nomiris. Ir dzirdēts ka pusdienu slikti,bet pat saaukstējoties ir smagāk!

Ne rados, ne kaiminjos, ne starp draugiem, pazinjām, kolēģiem… no kurienes jūs izdomājiet, ka vakcinai ir blaknes!!!
Pasaku stāstīstītāji!!!!
"Neviens nav zinams, kuram būtu kkādas blaknes pēc potes vai nomiris."
nu un ko darīt ar šitiem kosmonautiem?
kā ar pieri pret sienu, kad viņiem dod, dzirdēt un redzēt neko negrib, kad grib, tad "parādi man".
tak viņš nezina neko, kas notiek ārpus šitā cilvēka pakaļas!
··· Covid 19: Par veselības apdrošināšanu ... lasīt visu diskusiju (100 atbildes) –»
Covid 19 testa rezultāts - Apšaubāms (26)
Vai kādam ir bijusi tāda situācija, ka rezultāts ir apšaubāms? Dēlam pec nedēļas būs vakcinācijas sertifikāts, bet lai dotos uz darbu Somijā, vajag veikt negatīvu testu, taču tas izrādās apšaubāms. Kā rīkoties, nekur info par to atrast ...
Man kaimiņš vienu māju tālāk saslima. Jutās slikti, no sākuma pie ārsta negāja, likās ka apaukstējies. Ierasta lieta. Bet kad pazuda garša, oža, skrēja pārbaudīties. Neatrada nekādas covida pazīmes.
Es saslimu 2020,19 febr. Vienu nedēļu lēkājoša temperatūra, pārējās likumīgās divas nedēļas atpūtos. Nekādu blakņu. Bet sieva pat nenošķaudījās ne reizes. Kopā ēdam dzīvojam priecājamies.
Nav man ticības nopietnai saslimšanai. Ja ir kādas problēmas, jāmeklē vaina nodzītā, nodzertā, novājinātā organismā.
Vesels organisms pats tiek galā ar kaitēm. Antibiotikas vakcīnas un zāles novājina organismu un tā nespēj pretoties slimībām.
Varbūt ne gluži pa tēmu, bet man aizvien vairāk sāk rasties aizdomas, ka apšaubāmi ir gan testi, gan pats kovids.
Rodas iespaids, ka viņā iebūvēts "nejaušu skaitļu ģenerators" (kompjūteristi sapratīs) un vīruss var inficēt cilvēku ar [statistikai] nepieciešamo varbūtību. Tāpat strādā testi. Ir pietiekami daudz dzirdēts par pārsteidzošiem un neloģiskiem rezultātiem.
Piemēram man pazīstamā ģimenē no četriem cilvēkiem viens izslimoja pats to īsti nepamanot, viņam tests pozitīvs, a visiem pārējiem - negatīvs.
Lai piesakās uz PCR testu, centra laboratorijā vai E.Gulbī. Kad lidoju uz Franciju, taisījām ekspress testus, samaksāju 109 Eur, lai uzreiz ir 2 valodās ar sertifikātu.
Nekādu problēmu...
Vakcīnas ir totālākā inde, ja paskatīsieties uz ASV, tad redzēsiet, ka pats Trampa kungs nevakcinējas, arī viņa ārsts, kas ir Ebreju kopienas prezidents, rabīns - nevakcinējas, jo zin, ka tas sūds ar ko šobrīd vakcinē cilvēkus ir pilnīgākā inde, tas veido trombus un ja kādam pre vakcīnas ir bijušas problēmas ar asinsvadiem, augsts holesterīns un aizdambēti asinsvadi, tad tas ir ātrākais ceļš uz debesīm!
Laboratorijās pasaulē ir atzinuši, ka nav spējīgi izvilkt pašu Covid genomu, tādēļ ļoti apšaubāms tas "sūds" ar ko šobrīd visus vakcinē.
Skumji..., ka tā visa ir biznesa shēma..., lai pumpētu miljardus...

Veiksmi! ;)
Siekalu tests ir pat ļoti apšaubāms, jo aprakstā angļu mēlē maziem burtiem rakstits ka precizitāte ir ar nobīdi. PCR tests var būt kļudains, bet retākos gadijumos. Lai precīzi pateikt vai ir vai nav koronvīrusa infekcija vajadzīgi laboratoriskie pētijumi. Visi šie skriningi un siekalu testi ir vairāk vai mazāk kopējai ainai. Tā kā pēdējā laikā veic pa 30=50 tūkstošu testu dienā, tad principā tas ir skrinings ņemot vienā kaudzē vis maz 100 testus, un ja ir tajā simmtā proteīna fragmenti tad to simtu pēta smalkāk, bet te arī var kļūdīties. Ja pats testu izgudrotājs pateica, ka ar tiem nevar diagnosticēt saslimšanu, jo paredzēti tikai pētījumiem, kas vēl nav skaidrs? Atkarībā no ciklu skaita, ar tiem testiem var atrast ķermenī jebkuru ģenētisko materiālu, pat vēl ilgi pēc slimošanas. Cik skolnieki jau saņēmuši testu rezultātus, lai gan nekādu testu vispār nav nodevuši? Kādu statistiku mafija pasūta, tāda arī tiek uzzīmēta. Tas pats ar vakcīnām. Ja pats vakcīnu izgudrotājs pasaka ka tās nedrīkst izmantot cilvēkiem, jo var nomirt 3 - 5 gadu laikā, tad kāpēc tās tiek uzspiestas, ja ne lai atstātu tikai to zelta miljardu, kurš parazītu elitei nepieciešams kā apkalpojošais personāls un donori? Ģenētiski modificēto pārtiku ES nedrīkstu ražot un tirgot, bet ģenētiski modificēt pašus cilvēkus drīkst? Un kur pierādījumi paša vīrusa eksistencei? Bet priekš kam tādu greznību, ja cilvēki ir tādi muļķi, ka notic tāpat uz goda vārda? Bet par cik nospiedošais vairākums tomēr noziedznieku pasakām netic, tad atliek vien piespiedu kārtā visus bīdīt uz kapiem, vai elektronisko koncentrācijas nometni, atbilstoši fašistu labākajām tradīcijām.
Un starp citu, arī tie PCR testi nav tik nevainīgi. Regulāri taisot, organismu saindē līdzīgi vakcīnām, vienīgi Mac adreses nebūs. Bet par cik lielākā daļa tāpat paredzēta likvidācijai, tad nopietnākas mobilās tehnoloģijas tiks ievadītas ar vakcīnām kuras paredzētas nākamajam baranovīrusam, tiem kuri būs izdzīvojuši.
··· Covid 19: Covid 19 testa rezultāts - ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kādu taktiku izvēlēties attiecībā pret vakcināciju? (111)
Kādu taktiku izvēlēties attiecībā pret vakcināciju, ja VIENĪGĀ motivācija to darīt, ir ierobežojumi ceļošanai ? Bez teātriem un kino varu iztikt, bez restorāniem arī (aiziešu kādās citās, normālākās vlastīs), friziere ir "savējā", ...
Jason, manuprāt, valdibai vajadzētu vienkārši normāli komunicēt ar tautu. Nesen fb klejoja labs tiktok klipiņš par to sviestu, kā mums to pasniedz. Es smadzenes pa retam lietoju, tāpēc man nav skaidrs, kā es ar savu vakcinēšanos pasargātu sabiedrību, ja joprojām varu gan saslimt, gan pārnēsāt vīrusu. Turklāt, neviens nepārbauda antivielas vakcinētiem cilvēkiem, vai maz tādas ir? Toties tiem, kas izslimojuši, noteikts mistisks 6 mēnesi termiņš, kad sertifikāts vairs nav derīgs, neatkarīgi no tā, vai antivielas vēl organismā ir vai nav. Un šādu neloģisku pasākumu mums te ir papilnam. Tas nekā neveicina ne uzticību, ne vēlmi klausīt tādu aunu ieteikumiem. Viena vai divas potes var atrisināt vairākas problēmas. Bet nē! Cilvēkam vajag problēmas! Par spīti nevakcinēsies. Kaulainai vienalga jūsu pārliecība, vieglāk upuri nomušīt. Šodien biju pie ģimenes ārstes neCovid sakarā. Dzīvoju diezgan stipri inficētā pilsētā novadā. Vizītes laikā bija pa vienam zvanam gan dakterei, gan māsiņai, abi par sāpošiem kakliem, temperatūrām un ks tur vēl. Daktere purkšķ: " Nu, cik reižu var teikt vienu un to pašu,- ja neesi potējies, pēc iespējas mazāk bāz degunu ārā no mājas. Un ja kādam sāk sāpēt kakls, neejiet uz darbu un skolniekus nelaidiet uz skolu!"

Iesaku tev to pašu, - ja grūti sapotēties vai problēmas ar olām, tupi mierīgs mājās.
Sašpricējos un vairs neuztraucos. Eju koncertiem un tā tālāk. Vienīgais, gribētos atbrīvoties no masku režīma. P.S. Te dažs labs pārdzīvo, ka viņam baksta ar kociņu degunā. Nezinu, man tas izklausās tāds sīkums! Ir sāpīgākas un nepatīkamākas procedūras. Tagad ir ipasi aktuala multenite-Ka begemots baidijas poteties! ··· Covid 19: Kādu taktiku izvēlēties ... lasīt visu diskusiju (111 atbildes) –»
Ko domājat par šo problēmu!? (41)
Piemēram, ja draudzene (sieva) aiziet sašpricēties ar C-19, vai vīrietim nav bīstami turpināt ar viņu bučoties, mīlēties? Vai tad uzreiz jāsāk izmantot gāzmaska un prezervatīvs?
Skatos, ka dažam jau tie parazīti visas smadzenēs izēduši. Nabadziņi. :)))) Potētie ne tikai nepārtraukti ražo un izplata vīrusu fragmentus, bet arī rada ideālu vidi vīrusu mutācijām, kuras var apdraudēt veselos cilvēkus. (Dr Vernon Coleman)
Arī enerģētika potētajiem ir smagnēja, grūti panesama veselam cilvēkam. Atrašanās potētā tiešā tuvumā, izraisa saslimšanai, vai vakcīnu blaknēm līdzīgus simptomus. Personīgā pieredze, divas reizes. Kā atklāja profesors Garjajevs, vīrusi var pastāvēt ne tikai fiziskā, bet arī lauka farmā. Tas nozīmē, ka vakcinētā izstarotā, vīrusu ģenētiskā informācija var izraisīt reālu saslimšanu. Tāpēc no vakcinētajiem labāk ievērot drošu distanci, kur nu vēl par mīlēšanos runāt! Profilos noteikti vajag ievietot informāciju, vai vesels cilvēks, vai ģenētiski modificēts vīrusu perēklis.
Tikai jāatcerās, ka arī nevakcinētie var šo vīrusu pārnēsāt, saslimt bez simptomiem un nobeigt tos, kas blakus. Traģiski, cik daudz slimu cilvēku, labi ka ir oho, kur viņiem izteikties! Viriesi,viriesi!Jums nav ko darit?Kaut kads stulbums.Ja esi tik bailigs,tad nebucojies un nesekso.Ha! ··· Covid 19: Ko domājat par šo problēmu!? lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
mRNS vakcīnas un 1+9korovas (24)
https://www.tvnet.lv/7282031/biontech-vaditajs-covid-19-vakcinas-farmacija-paverusas-durvis-uz-jaunu
-pasauli Visas pazīmes, ka tik drīz no tām mRNS vakcīnām vaļā netiksim [tā sacīt - āķis lūpā], jau plāno tās pret visām kaitēm, pat ...
es to jau sākumā teicu, izmēģinās, kāda atsaucība bet galvenais - blaknes, un tad lietos katrā dzīves gadījumā
Šausmas!
Šī ir nopirktā pandēmija! Par mRNS vakcīnām runā no 2005.g., bet tikai tagad parādījās iemesls tās lietot, precīzāk, to par tēvoča sema naudu & pēc viņa direktīvas uzsintezēja smaidoši šķībacainie, kuruem savā teritorijā sen par šauru!
Sinavac-tā ir pret koronovīrusu cīnījies ķīnīzers-ar novājināta virsmas proteīna vakcīnu, nevis gēnu inženierijas produktu vai mākslīgu ribosomu! Kāpēc pārējā pasaule ticot statistikai par sinavac mazefektivitāti, lieto invazīvus draņķus? Ja man būtu "tā naudiņa, kas guļ jūras dibenā ", arī Dievzemītē pretkoronas pasākumi sastāvētu no masīvas dezinfekcijas un "vismazākā ļaunuma" - novājinātā v. p. vakcīnām riska grupām, pārējos liekot mierā ar šo uzbāzīgo piedāvājumu!
Šo varam mierīgi uzskatīt par nopirktu pandēmiju, kurā ar savu ķermeni (izslimojis vai sašpricēts) vai ar savu naudas maku (nebeidzami testi par savu naudu) - pēc paša izvēles - spiests piedalīties ikviens planētas zeme citizens!
un arī tad par jēdzienu "izvēle" varam runāt tikai demokrātiskās valstīs ar nenopirktiem vadoņiem. Ceru, ka LV saglabāsies brīvprātības princips gan uz esošajām mRNS žļurgām, gan tām, kuras farmas centīsies iesmērēt citu diagnožu riska grupu klientiem!
jocīgas sagadīšanās dēļ šobrīd pie mums ir klāt ne vien bavārijas pārtikas ķēde, bet arī bavārijas onkoloģijas preparātu firma. Viņi ko, kopā uzstājas? :) CONSIDERABLE!
ļoti labi, jauni izaicinājumi rada jaunas idejas, cerams , ka drīz ar mRNS vakcīnām vēzi un citas smagas slimības ārstēs.... bet tie, kas zinātni noliedz var izlīdzēties ar ceļmallapu, uzdzertr čuriņu, uzkost kakiņu un krustu mest, varbūt palīdzēs... Nezinu, kas ir mRNS vakcīnas. Man vienalga - vai no zaķu olām, vai vistu pautiem taisa. Ja palīdz nesaslimt - nu ij labi. Ja ne - ta tas būs lemts. Interesanti kādās universitatēs AivarsN ar Let abi skolojušies bioloģijas zinatnēs, ja tik parliecinoši ūdeni lej? Kāpēc jātiek vaļā no ši izgudrojuma?
Dzīvosim tos pāris gadus, redzēsim! Nebūs labāk. būs citādāk!
Ja vien liktu mieru! Šis nav tas gadījums, kad runa tikai par naudu. Pareizāk, nauda te pat nav noteicošais, jo tiem kas to organizē, pieder drukāšanas mašīna. Iedzīt valstis parādos un atņemt cilvēkiem īpašumus, tas jau tuvāk. Bet vēl jau vajag cilvēku skaitu pamatīgi samazināt un pieslēgt atlikušos mākslīgajam intelektam. Lūk tas jau ir galvenais, kāpēc tiek rīkots šis teātris. Vairums jau sāk saprast, ka vakcīnas nodara daudz vairāk ļaunuma, nekā pasargā no saslimšanas. Un sapratušo kļūst arvien vairāk. Tāpēc arī tāda steiga, kā pēdējo līdzekli izmantojot piespiedu vakcinēšanu. Krievijā jau tas faktiski darbojas. Pie mums vienmēr viss atnāk ar nelielu kavēšanos, jo ir starpnieks Brisele. Taču septembrī jau obligāti gribēs piespiest vakcinēties gan skolēnus, gan pedagogus. Paskatīsimies, ar ko tas beigsies. Vai izglītotie pedagogi tiešām pakļausies? Vai vecāki tiešām pakļaus sakropļošanai, vai pat nogalināšanai savus bērnus? Vai izdosies noorganizēt alternatīvo izglītības sistēmu ar nevakcinētiem skolēniem un skolotājiem un ar jaunu, daudz kvalitatīvāku mācību programmu? To drīz redzēsim. Jo masveidīgāk tauta iesaistīsies pret parazītiskās sistēmas plāniem, jo mazāk izredžu tiem ieviest Lielo restartu. Atšķirībā no vēl nesenās pagātnes, tagad spēcīga aizmugure ir cilvēkiem, nevis sociālajiem parazītiem, kuri te pūlas noturēties vēl pāris gadus. ··· Covid 19: mRNS vakcīnas un 1+9korovas lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Ja reiz par vakcīnām. (157)
Te, starp mums ir arī mediķi. Varētu kāds apgaismot, kura vakcīna dod imunitāti pret kuru konkrēto COVID19 vīrusa paveidu. Gripai ir A, B un citi paveidi, pret katru no tiem ir cita vakcīna. Pret COVID vakcīnas ir universālas? Jau ...
Protams , ka labāk ir izslimot Covidu un pēc tam ārstēt no Covida iegūtās blaknes... Statistiski visvairāk satraukušies un bļaustās tieši nevakcinētie. Raksta garus palagus, cenšas ko pierādīt. Pārējie klusām dara kas jādara. Stradiņu universitāte esot jau izlēmusi, ka studēt varēs tikai vakcinētie, pārslimojušie, jeb uzrādot testu. Dzīve turpinās.:)) Vai covid vakcīnas ir universālas?
Tad iederas teiciens, kas der visam tas beder nekam.
Jā, ieriebsim vakcīnu ražotājiem miljardieriem, slimojot ar covid! Lai viņiem piga! Atbalstu dalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos.
Lai ir privilēģijas pirmajai grupai un ierobežojumi otrajai.
Ja jau tādi bailīgie, tad nav, ko ceļot, piemēram!
Bet nu tiešām smieklīgi - kāda jums daļa, cik kurš bagāts paliek, kas jūsu dzīvē no tā mainīsies?!
Kā jau DanaL teica, jums ir visas iespējas viņiem ieriebt, bet, ka nesanāk ieriebt saviem tuviniekiem vai pašiem sev!
··· Covid 19: Ja reiz par vakcīnām. lasīt visu diskusiju (157 atbildes) –»
Covid19 (55)
Kā -tā , ļaudis ievēro distancēšanos , nēsā mutes maskas , bet tik un tā =saslimst ???????Kur jēga aizsargāties ?
Saslimst tie, kas ir ILGSTOŠĀ kontaktā (virs 15 min) - tipa, ģimenē, darbā, sabiedriskā transportā. Ieejot veikalā ātri iepērkoties, prakstiski saslimst nav iespējams. Es vispār neatceros, kad ar kādu cilvēku būtu vismaz 15 min sarunājies klātienē. Arī pirms kovida neatceros Chris? Tu esi kalnietis? Saslimt protams var tā kā tā,bet iespēja n-tas reizes mazāka. Ja nesargatos,nenēsatu maskas,tad arī Latvijā būtu jārok masu kapi,kā vienā,otrā valsti,saslimušo būtu nevis vairāki simti,bet vairāki tūkstoši. Tā ka labāk sargāties un mazāk iespēju saslimt. pajāt man jūsu politiku. Man bija 4 stundas jānostrādā maiņa covid nodaļā. Nu negribu,negribu es tā mocīties. Un mirt no covid arī ir elles mokas. Un arī strādāt tajos mēra kostīmos ir elles mokas. Mana pieeja vienkārša - esmu tik daudz dažādām kaitēm potēts, ka vēl viena klāt neko daudz vairs neskādēs. Un ja vēl par velti dod, kāpēc neņemt :D ··· Covid 19: Covid19 lasīt visu diskusiju (55 atbildes) –»
Vai stāvam uz apokalipses sliekšņa? Pandēmijas astoņi mēneši Latvijā. (70)
Ar mani tas notika Martā. Tobrīd Somijā apkalpoju kādu Neste sektoru. Līdz pirmdienai kad izziņoja, ka atklāts kāds covid pozitīvs. Lai gan ražotne teritorijas ziņā pārspēj mūsu mikrorajonus un var šķist grandioza. Inficētie tika atklāti ...
Mieru, tikai mieru! Panikas cēlāji mirst pirmie.
Nav tāda vīrusa, kas spētu nogalināt visus cilvēkus, tas nav pat teorētiski iespējams. Šis vīruss noteikti to nespēj. Savu nespēju viņš jau ir parādījis. Mums blakus ir daudz bīstamākas vīrusu infekcijas slimības - teiksim C-hepatīts, kas katru gadu pasaulē paņem 700 tūkst. cilvēku dzīvības, un neviens neuztraucas, arī vakcīnu triecientempos nemēģina izstrādāt, un arī no tās izsargāties praktiski nav iespējams.
Beigās jau mēs visi nomirsim. Varbūt kāds vēlas dzīvot mūžīgi, bet atradīsies slimība, kas viņu nobeigs.
Nu šausmu lietas Tu te raksti!Vot manu paziņu lokā un paziņu-paziņu lokā NAV dzirdēts NEVIENS gadijums.Protams ka tas vīruss eksistē,bet nu nevajag jau pieminēt pasaules galu.Briesmīgi jau protams ja nomirst kāds tuvs radinieks,bet domāju ka ne jau nu tieši covida dēļ nomira pirms tam pavisam vesels esot.Covids tik varēja saasināt jau esošas hroniskas kaites.
Ja runa ir par vakcīnām,tad tām gan es neticu un citiem ar neiesaku ļaut sevī laist kaut kādu nezināmu draņķi.
Panika tikai tāpēc, lai varētu ieviest obligāto vakcināciju. Tad gan sāksies masveida izmiršana. Neatceros vairs, par cik procentiem Bils plānoja samazināt pasaules populāciju tieši ar šīm vakcīnām. Ja mirstība % no šī vīrusa ir pat vairākas zīmes aiz komata un pat mazāka kā no sezonālās gripas un citām elpceļu slimībām, tad par ko vispār cepšanās? Protams, mirstībai ir tendence palielināties, bet tam ir daudz citu iemeslu. Arvien sliktāka pārtika, lielāks piesārņojums, sevišķi EM starojums, problēmas ar medicīnu un kur tad vēl stress. Visos TV kanālos tikai briesmīgais kovids un masu izmiršana. Vecāki cilvēki to visu redzot, pat baidās iet pie ārsta un nomirst mājās no slimībām, kuras parasti ir viegli ārstējamas. Un pat tie, kuri grib iet pie ārsta, nemaz netiek klāt. Industrializācijas laiks beidzies, tik daudz strādnieku vairs nevajag, nemaz nerunājot par pensionāriem. Tāpēc tiek veikta lieko cilvēku utilizācija. Ja tā kā aitas, pakļausies un paši ies uz kautuvi, tad arī nokaus. Pirmajā vilnī panika bija lielāka tāpēc, ka nebija skaidrības, kas tas vispār ir un kā ar to cīnīties.
Tāpat neja masveidā pieejami dezinfekcijas līdzekļi, sejasmaskas, ierobežots restu daudzums.

Visefektīvākais paņēmiens būtu pāris nedēļu absolūta izolācija, līdzīgi kā Ķīnā vai Austrālijā, kur vienkārši noslēdza pilsētas, kamēr kovids praktiski samazinās līdz minimumam.
Tādus kā Kencis un citus durikus ieslēgt pagrabā, durvis un logus aizbetonēt uz pāris nedēļām, jo šitie nekad nesapratīs, par ko vispār stāsts... Pat dižajam varonim Lukašenko mute aizvērās tikai tad, kad slimnīcās vairs nebija vietu kovida slimnieku ārstēšanai.

P.S. Vanga, predzot kroņa pārklāsanos pasaulei 2020.gadā, pieminēja tikai šo gadu, tā ka niecīga cerība mums ir :)
Vispār pasaule ir pieredzējusi, ka epidēmijas, pēkšņi un strauji sākušās, tikat pēkšņi un strauji pāriet.
Mullkkibas pilniigas raksti , tas viss. Man pat slinkums to komenteet vairs. Dziivoju "riktiigaa , ibj, covida epicentraa" , Nnujorkaa. Un? Nulle emocijas, jo reaali ta nekas jauns nav. Ko redzu ir maaksliigi izraisiits neneormaals bezdarbs, tas viss. Kaads veel viirus?? ··· Covid 19: Vai stāvam uz apokalipses ... lasīt visu diskusiju (70 atbildes) –»
Kad, kur, cikos ierodas "covids"? (28)
Varbūt kāds gudrāks var paskaidrot,kad,kur,cikos un pie kā ierodas covids? Pasākumos tas ierodas 24.00,klubos bez ēdināšanas 24.00,klubos ar ēdināšanu 02.00,bet bērnus līdz 14g. tas vispār neaiztiek(jo nav administratīvā atbildība,nevar ...
Pats no sevis jau tas kovids neuzradās. Tie kas to radīja, tagad cenšas savas rebes nokārtot. Valstu valdības ir viņu menedžeri, tāpēc tāda centība uzkalpoties. Jo mazāk tajā teātrī piedalīsimies, jo bezcerīgāk viņiem savu fašismu ieviest. Noziedznieku vieta ir cietumā. Cik tad var tēlot pasaules valdniekus. Aivar..un kā ar poliomielītu ? Arī lieki tika izdomāta vakcīna? Nu protams, vainiigo, kas ssito palaida, izdomaaja nebuus.Jo, vecss "likums", ja nogalini vienu, pzd, seedeesi ntos gadus. Ja miljonus, tad buusi .....ggenijs, kaa minimums.
Bln, kad vienreiz cilveeces humaanaakie, gudraakie praati to spratiis. Ka tik savaa kabaataa ieraust summas, ko pat ...izrunaat nemaakm.Pasakiet man, kaapeec vienam cilvim vajag...biljonus ntos? Ko, kaa tapetes....visaa pilseetaa izmantos, vai ko, kaa?
Ne par teemu, saprotu. bet globaali skatoties tie biljonaari reaali besii, veel lein Internetaa plaatiities. Un puspasaule mirst badaa, un paareejiem, sse jums, viiruss, padancosiet tagad ...:(
Tiessaam, kaapec nevar izveido ko liidziigu tam Haagas tribunaalam, un izmekleet, un atrast, kurss izlaida briiviibaa sso drnakki? Kur ir probleema to izdariit??? Cilveecei ar tik gudriem praatiem, un attiistiitaam tehnaloggijaam.
Dzintare, ko tu pīpē, ka tādu *uiņu deklarē? Ai beidz dirst Aivar, nu jau pieriebās. Man vecmātes un vectēva māsa 18 gadu vecumā nomira no ispankas. Un šo stāstu uzzināju nevis no halucogēnām vēdām, bet no dzīvu cilvēku dzīvām liecībām. Par kādām vakcīnām un biznesu Latvijā 1918.-1919.gadā tas nepilnvērtīgais cilvēks runā??!
Bīsties savu vārdu, ka nevajadzetu atbildet kaulainās ar izkapti priekšā.
··· Covid 19: Kad, kur, cikos ierodas ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Nu katrs jau atbild par sevi, kālab jāskatās, ko citi dara vai nedara. Citi arī bez biļetes brauc, ko nu? Pilniigi tukssa busaa nav jaliek, taapat uz tukssas ielas maskai nav nekaadas pozetiivas jeegas. Cita lieta, ja ir tuvu blakus cilveeki.Tad es nezinu, vai klaads.... 2 sekundees nenoskkaudiisies uz pilnu klapi. Taapeec dodoties uz taadu vietu, kur buus tuvu citi cilveeki, busaa, veikalaa utt, es noteikti uzlieku to masku.Man absaluuti netraucee. Ir citas svariigaakas lietas dziivee par ko paardziivot, kaa likt- nelikt masku. Jēga tad kāda? Tad kad bija stingrāki noteikumi, tad visi autobusos brauca bez maskām, tagad kad mīkstina noteikumus jāliek maskas, mūsu valstī jau viss ir otrādi, kad jāglābj dzīvības, tad izrok bedri, kad vesels - uzstāda diagnozes! ne,NELIKSU!!! neesmu verga dvesele! Nekas, pieradīsi...sākumā daudzas lietas mēdz mulsināt...galvenais ir mērķis-nesaslimt pašam un neinficēt citus... ··· Covid 19: Vai Jūs sab.transportā liksiet ... lasīt visu diskusiju (78 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu