Dzimšanas diena

Dzimšanas diena - jautājumi un diskusijas

Jautras spēles pieaugušajiem (7)
Kāds varētu ieteikt kādu labu,jautru spēli dzimenītei!!?? Bet tādu pieaugušo spēli,normālu....:))))
Lauva naak! :)
Visi seez ap galdu, salej, iedzer un vadiitaajs uzsauc "lauva naak", visiem jaapasleepjas zem galda ... tad izlien aaraa, salej, iedzer, atkal "lauva naak" - visi palien zem galda ... un taa tas jaatakarto vairaakkaartiigi .. uzvar tas, kurs peedeejais var izliist no galdapakshas :))
Dim-daru, dam-daru ozoliņi u.c. pills ar spēlēm r uzvarēta, ja visi dalībnieki izdomā iet vienā virzienā. Tam par godu visi iet un dzied: `Kā mums patīk klidzināt, klidzināt, la-la-lā, tā tik vajag turpināt, turpināt, la-la-lā!`

Spēle Kur mēle?. Viens no spēles dalībniekiem iespiež mēli skrūvspīlēs. Otrs viņam prasa: `Kur mēle?` Pirmais atbild: `Skrūvspīlēs`. Tad otrs piegriež drusku stiprāk un prasa tālāk: `Ko mēle tur dara?` Pirmais atbild: `Kūļājās`. Otrs tik piegriež stiprāk un prasa: `Kas man tagad būs?` Un pirmais kliedz: `Pa purnu, pa purnu, laid vaļā, cūka!`

Spēle Man tepat ir labi. Var spēlēt kaut vai viens pats, galvenais, lai pārējiem ir interesanti. Rotaļnieks izvēlas savu vietu – kaut vai aptiekā uz letes vai benzīntankā uz šļūtenes, – un, stāvot izraudzītajā vietā, sāk darīt visiem interesantas lietas: lipināt lielāko puņķi, aplūkot visus ļautiņus caur kājstarpi, imitēt dažādus dzīvniekus(cik nu kuram izdoma atļauj). Ja ir vairāki dalībnieki, uzvar tas, kuram izdevies saglabāt savu vietu visilgāk.

Spēle lauku ļaudīm Raibaļa. Spēles dalībnieki iet kūtī ar aizsietām acīm un tausta, kur ir raibaļa.

Izturības spēle Pendele. Spēlētāji trīs stundas no vietas vai līdz samaņas zaudēšanai šūpo galvu līdzi sienas pulksteņa pendelei... Uzvarētāju nenoskaidro, – to vienkārši aiznes...

Spēle Nomazgā muti. Spēles dalībnieki saģērbjas ķekatās un iet uz kādu iestādi, piem., banku, kur visādi ķēmojas. Ja kāds kaut ko jautā, atbildēt drīkst tikai ar pretjautājumu: `Okei, bet vai tu muti nomazgāji?` Tad visiem būs lustīgi.

Spēle Poltergeists. Spēles dalībnieki 10-20 cilvēku sastāvā apmeklē veikalu. Viens no viņiem ir poltergeists, kuram neuzkrītoši jāapgāž plaukts ar makaroniem. Veikala darbinieki pēc tam mēģina uzminēt, kurš ir poltergeists.

Spēle Mušu dambrete. Dambretes galdiņu nosmērē ar zapti un pirms spēles izliek saulītē. Protams, pie galdiņa ir pielipušas gan melnās, gan zaļās mušas. Pēc tam spēlē kā parasto dambreti.

Spēle Atvelc lūpu. Spēles vadītājs kādam spēlētājam aizsien acis un atvelk lūpu. Uz atvilktās lūpas citi spēles dalībnieki liek visu, kas tiem kabatās, piem., cigareti, 5 latus 20 sant., diegu spolīti, kredītkarti utt. Jāuzmin, kas uz lūpas. Ja uzmin, tad mainās.

Spēle Intelektuālā pankūka. Divas ģimenes cep katra savu pankūku, bet vieni runā dumjības par seksu, kamēr otri risina intelektuālu diskusiju par metaforām. Visi sanāk kopā sestdienas vakarā un dod pankūkas nogaršot omei. Vai ome runās dumjības vai gudrības?

Spēle Es nu iešu mājās. Viesību laikā kāds pieceļas un saka: `Es nu iešu mājās`. Pārējie tūlīt viņu lūdz palikt vēl kādu brītiņu, un viņš piekrīt. Spēle turpinās līdz tam brīdim, kamēr namatēvam un namamātei vēl ir, ko ēst un dzert.

Spēle Pirkstiņš mājiņā. Dalībnieki sadalās pa pāriem un iet tumšā istabā. Viens dalībnieks iebāž kaut kur pirkstu, degunu vai ko citu un saka: “Pirkstiņš mājiņā!” Bet otrs mēģina uzminēt, kur un kas ir iebāzts. Pēc tam mainās.

Spēle Klidzinām. Seši dalībnieki sadodas rokās un aplī, un mēģina uz `trīs, četri!` sākt iet vai nu uz priekšu, vai atpakaļ. Spēle i
Kaljimbamba, slepkavas un liecinieki, mafija dzer kafiju. ··· Dzimšanas diena: Jautras spēles pieaugušajiem lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Dāvana dzimšanas dienā (20)
Labdien. Ieskiet lūdzu variantus, ko varētu uzdāvināt, dzimšanas dienā, 18. jaunam puisim un,48. gadus jaunam vīrietim? Paldies!
SPA der abiem nu tur jāpazīst abi iepriekšminētie, kādi šiem hobiji, aizraušanās, varbūt kādreiz ir minējis, ka labprāt kko vēlētos, nevajag prasīt cilvēkiem, kas viņus nepazīst, tik muļības uzklausīsi Jauneklim ziedus, onkulim vainagu(ozolzaru uz kakla, skaidroJ) GAdi jau nav kritērijs. katram jau kas cits patīk. Viņš pīpā/nepīpā? sporto? ar moci brauc? makšķerē? 48 gadus vecajam kungam kaut ko no hobijiem kādi nu viņam ir bet jaunēklim ja ir auto tad kaut ko no auto piederumiem ··· Dzimšanas diena: Dāvana dzimšanas dienā lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Dzimshanas dienas davana (25)
Labvakar! ilgi domaaju un nevaru izdomat, ko davinat puisim dzimshanas diena (26 gadi) gribu uzdavinat kaut ko mīļu lai paliek ilgi atminaa. .. Varbut ir kadas idejas? mekleju google, bet nekas tads neiekrita.
Ja 26.gadīgu vīrieti par puisi vai puišeli dēvē-nopērc riču-raču,būs,ko brīvbrīžos pirms gulētiešanas padarboties!:DDD Tas i stulbi....Tu jau vinu mili,dzivo kopa,pazisti...Tad nu pec ta izrietot nu vajdzetu zinat,kas otram patik,ko davinat. Atmet smēķēšanu! Ja mīļu, tad kaut kas pašrocīgi jātaisa. Citādi jau sanāk tā bezpersoniski...
Man tā šķiet.
Prezi zaķīša izskatā ··· Dzimšanas diena: Dzimshanas dienas davana lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kā izrotāt 50 gadu jubilāra krēslu? (13)
Lūdzu iesaliet labas idejas kā izrotāt 50 gadu jubilāra krēslu.
Ja atklāti - neciešu nekādas jubilejas ar izrotātiem krēsliem(nu vismaz ne agrāk par 80 gadu vecumu). Visi kopā uz pirti/klubu/viesu namu - kārtīgi izdancoties;)

P.S. Uz otra paroceņa(riks086 iespaidā) - Hanss Fallada - Cilvēks mirst vientulībā...:D
.... uz viena no paroceņiem uzlikt grāmatu - Ē.M.Remarka romānu "Laiks dzīvot, laiks mirt". nee, nu normaali radi/draugi!!!! 50 gados jau kaa 80-gadigu sumina. Uzrikojat vecpuisu/vecmeitu ballites stilaa, attiecigi arii noformejot.Kas tad 50 par vecumu musdienaas???? Kāpēc vispār kaut kas būtu jārotā? Kaut kāds krēsls jātaisa? Debīlas ārišķības. Aiznesiet labāk pudeli kārtīga ruma un saorganizējiet no sievas, ja tāda ir, brīvu vakaru. Piespraust/pielīmēt krāsainas humoristiskas pamācības/norādes/ieteikumus, kas vēl dzīvē noteikti izdarāms pēc šī kritiskā cipara sasniegšanas. ··· Dzimšanas diena: Kā izrotāt 50 gadu jubilāra ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kapēc neiesaka svinēt 40 gadu dzimšanas dienu ? (25)
Šodien nejauši uzzināju, pareizāk sakot man ieteica labāk nesvinēt savu 40 gadu dzimšanas dienu / Jocīgi palika. Lūdzu bez riebeklībām. Kā uzskatat Jūs ?
Vīriešiem neiesaka, sievietes nevar svinēt 53. dzimšanas dienu. a man 40 gadu jubilejas dienaa maajaas izceelaas pazhars - aizdegaas skurstenis. Saluuts, seksiigi ugunsdzeeseeji uz jumta , es tikko no dushas. Kaa filmaa.:D Peec tam tusinjsh depo, jo kur gan es to milziigo klingjeri buutu likusi, ja ne uz savu glaabeeju galda.:D
A mosh ziime no auKshas? HVZ, bet savu 40 jubileju atcereesos kaa iipashu dienu.
Es tai jubilejai gatavojos loti.Bet peķšņi viss sagriezas kajam gaisā,notika ģimenee nenormaals skandaals,ciemini tikai atteikti,Vobščem 40 gadu skaitli sagaidiju policijaa,kuriozs..laikam tiešam nebija lemts to nosvineet goda krēslaa sēzot.Bet uz pratinašanas krēsla,sniedzot liecibas..Ceru ka 50 gadus nosvinesu vismaz Pokuratuura,gadu izaugsme - progress. Nezinu gan.Pamodos un jutu tadu ka tuksuma sajutu...nu ta ka neko dizu nesu paveikusi.Kad to pateicu mamulai...tad dzirdeju ka man ir profesija,berni,maja....Finala izlemu aizbraukt uz Lidunu un pec 20 gadiem uzkapu uz slidam.Sapratu ka to ko kadreiz esi apguvis neviens nevar atnemt...Necajag ticet mulkibam Zinu ,ka vīriešiem nesvin!
Ja būšu dzīva,sev svinēšu pēc 9gadiem.Vīram netaisīšu balli uz 40..tas Toč.
Varbūt divātā pielaksimies!:P
··· Dzimšanas diena: Kapēc neiesaka svinēt 40 gadu ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu