Glābējsilītes

Glābējsilītes - jautājumi un diskusijas

Glābējsilītes (45)
Jūsu domas un pārdomas. Kāpēc un kā bērns tur nonāk. Es nevarētu iedomaties ko tādu paveikt.
Piekrītu, ka vīriešus - dzegužus mūsu sabiedrība par maz nosoda. Vienu reizi dzīvē esmu dzirdējusi no vīrieša monologu "es nekaisu savu sēklu, kur pagadās"...lielākajai daļai vienalga(Būtu priecīga, ja kļūdos). Kas attiecas uz glābējsilīti - esmu par. Pietiekoši redzēti alkoholiķu ģimenēs novārdzināti bērni... Sievietei ir radi, un bērnu izaudzina, neskatoties ne uz ko.
Bet- traumēta jauna māte var ielikt afekta brīdī bērnu silītē, tad atdabūt tik pat kā neiespējami. Kam tas ir izdevīgi? Glābējsilites organizē tie paši, kas iestāsta, ka dzimumi nav svarīgi, tie paši, kas pārveido pasauli vadamajā bezdzimumu bezmāju masā...kas aicina bērnus izņēmt no ģimenēm un dot audzināšanā dīvainajamiem pāriem, kur arī mammai ir krāns.
Labāk cēloņus meklēt, nevis sekas.Te visi apspriež tikai SEKAS.
Dvēsele, nu laikam jau ne no laba prāta glābējsilītes pakalpojumu izmanto .. Manuprāt lielākoties glābējsilītēs nonāk tie bērni, kuru mammām nav pieticis naudas abortam. Skarbi, bet... kas labāk? Nedomāju, ka tas ir viegls lēmums labprātīgi atdot savu bērniņu, bet ticu, ka viņš atradīs sev mīlošus vecākus, kas viņu spēs darīt laimīgu. Droši vien, to pašu domā arī bioloģiskā māte. ··· Glābējsilītes: Glābējsilītes lasīt visu diskusiju (45 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu