Kontaktlēcas (lēcas)

Kontaktlēcas (lēcas) - jautājumi un diskusijas

Kontaktlēcas bērniem (1)
Jautājums vecākiem, kuru bērni lieto kontaktlēcas. Varbūt varat padalīties pieredzē, no kāda vecuma bērns sāka lietot, kā pierada, kā ar ielikšanu un izņemšanu?
Klasē 7. vai 8. Ar klasesbiedreni aizgāja uz optikas salonu, kasesbiedrene notēloja vecāko māsu, kas pavada un atļauj, pārbaudīja redzi un tā tika pie daudzreizējajām kontaktlēcām.. Protams, grauza, nebija ērti utt. un nobrieda brillēm. Sākuma baidījās, ko teiks klasesbiedri, jo brilles nevienam vēl nebija, klasē 22 zēni un 9 meitenes. Bet neko, tik visi sākumā pielaikoja meitas brilles un izpriecājās, ka nu izskatās ļoti gudri. ··· Kontaktlēcas (lēcas): Kontaktlēcas bērniem lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontaktlēcas un raudāšana (15)
Lietoju vienas dienas kontaktleecas; Kas notiek ar aciim-ja lloti saraudaas? Jaadodaas uz beereem; Vai varu likt leecas-vai labāk tomēr ne? Varbūt ir kāds kurss ikdienaa lieto leecas jau gadiem? Buussu pateicīga par padomu
Ieteiktu piezvanīt uz kādu aptieku vai specializēto briļļu veikalu un pajautāt šo jautājumu, tā būs drošāk... forssam brillem nav ne vainas. Raudot tuša var iekļūt acīs, var sākt grauzt ap lēcu. No asarām lēcas var "izpeldēt" no vietas.
Bet var arī nekas nenotikt. Skatoties, cik daudz raudāsi un kā slaucīsi asaras.
Paņem līdzi brilles.
Ne regulāri, bet ilgu laiku lietoju lietus laikā vai ziemā , lai, no āra ienākot , nekas neaizsvīst.
Gaišā laikā labākas ir polarizējošas brilles, kaut ir neērtība, ienākot no gaišas vietas patumšā telpā.
Nakts braucienos Hamelion tipa brilles ir vislabākās. Tās tomēr uz spilgta sniega drusku tā kā par maz aizsargā, jo sevišķi kalnos, kur sniegs un saule.
Vienas dienas lēcas ikdienā - padārgi
Ar lēcām eju uz bērēm, kāzām un citiem godiem. Netraucē nedz peldēt, nedz kalnā kāpt. ··· Kontaktlēcas (lēcas): Kontaktlēcas un raudāšana lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kādas pirkt acu lēcas? (7)
Nēsāju brilles -2. Gribu pāriet uz lēcām. Ir jāņem tāda paša stipruma kā brilles. Vai arī tie parametri kautkā atšķiras un obligati jaiet pie speciālista pēc receptes?
Acis ir vajadzīgas visam mūžam..tāpēc pēc paša ieskatiem rīkoties gan nevajadzētu. Noteikti ir jāiet sākumā pie ārsta, jo cilvēks pats nezin kādas acis viņam ir un kādas lēcas vajadzīgas..normālas vai astigmātiskas vai kombinētās. Atšķiras parametri gan. Lēcas vajag vājākas. Mierīgi aizej uz optikas salonu, un Tevi tur uz vietas nokonsultēs. Noteikti aiziet pie ārsta, jo ne tikai pateiks - kādas labāk, bet ir cilvēki, kuriem vispār lēcas nedrīkst, var neatgriezeniski sabeigt redzi pa visam. Ne brilles ne lēcas vairs nevajadzēs, tik baltu spieķi. nu...nav viegli ar taam leecaam sadziivot. Man passam nav bijussas, bet paziistu, kas nomocijaas ilgi , un taa arii nepierada . Tad uztaisiija operaaciju ( leissos ) , un nu jau 10 gadi ir miers maajaas.Redze perfekta.
Un, jaa, ja tomeer gribi ko baazt aciis, bez laba, uzsveru, laba aarsta konsultaacijas neiztikt. Tur ir "miljons " faktoru, kas jaazina, jaaieveero utt.Pluss , izstaastiis Tev visu jaunaako ssajaa jomaa, kaadas leecas labaakas, kaadas vispiemeerotaakas tiessi Tev.
av2, tagad gan ir cita kvalitāte lēcām, cuik esmu dzirdējusi, bet pati arī sev neko acīs nelieku, nevaru iedomāties tur kaut ko bakstīt iekšā un tad ārā, lai gan noteikti, ka tas ir ērti un labi tiem, kam nepatīk brilles.
Meita dikti gribēja, izrakstīja viņai gan brilles, jo no lēcām arī acis jāatpūtina un, kad ir kāds bacilis, tad labāk nevajagot lēcas nēsāt, gan lēcas. Stiprumi atšķīrās lēcām un brillēm, tāpēc labāk tomēr pie speciālista aiziet, nevis zīlēt ar dioptriju skaitu katrai acij.
··· Kontaktlēcas (lēcas): Kādas pirkt acu lēcas? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kas notiek, ja mēneša kontaktlēcas lieto ilgāk? (11)
Padalieties - vai kāds ir mēģinājis mēneša kontaktlēcas lietot vēl vienu mēnesi? Vai tad tiešām acīm tas ir nācis kaut kādā mērā par sliktu? Meitai ir brilles arī un katru dienu lēcas neliek (tikai katru otro vai trešo ...
Kas notiek... -Zūd garantija...! Ka redzēsi tik pat labi ar to lēcu, kā pirms mēneša...! Tās vienkārši -sakalst un deformējās līdz ar to nav tas fokuss utt...
... tas protams atkarīgs no ražotāja, nevis no cenas... katram ražotājam tās lēcas mūžs ir atšķirīgs...
Labāk jau ievērot.
It kā nekas nenotiek,esmu tā darījusi, bet neviens neņemsies apgalvot, ka tas ir baigi labi un droši, ja iet runa par kāda cita cilvēka acīm un redzi. Es tā domāju. Un stulbi būtu klausīt un sekot cita pieredzei.
Tagad ir kaut kādas jaunas lēcas - dienas lēcas, tieši domātas tiem, kas ļoti reti ieliek.
Nēsājusi esmu arī ilgāk, viss jau atkarīgs,kā acis uztver...Reizēm nepatīkama sajūta rodas tad,kad mēnesis vēl nav pagājis, bet reizēm -pat pusotru mēnesi.Viss atkarīgs,kā kopj lēcas. Nav īsti pareizs uzstādijums: tās ir 30 dienu (reižu) lēcas. Ārsti gan saka, ka nav lāga ilgāk par mēnesi, bet, ja lieto reti, domāju, ka var arī ilgāk (parsoniskā pieredze). Daudz kas atkarīgs no lēcu kvalitātes. Es vados no pašsajūtas, ir bijis, ka pat tās 30 dienas neizmantoju- ātrāk nomainu, ja intensīvi esmu lietojusi, bijusi visu laiku telpās ar sausu gaisu- acis sāk reaģēt: vai nu grauzt vai migloties. Varbūt vērts padomāt par dienas lēcām- tur pilnīgi nekāda riska un no acs higiēnas viedokļa esot vislabāk. Iesaku lietot vienas dienas kontaktlēcas- nav jādomā par šķidrumiem un trauciņiem-ļoti ērti :) katru dienu jaunas un acis ar negrauž; Vēl ir dzirdēts, ka ir nakts lēcas-ieliek uz nakti-no rīta izņem laukā un visu dienu laba redze saglabājas :) ··· Kontaktlēcas (lēcas): Kas notiek, ja mēneša ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Par kontaklēcām. (5)
Draudznei ir lēcas ar - un viņa var nopirkt gan dienas, gan mēneša, gan gada.Man vcajag ar + un tās tik esot mēnēšam. Ar ko tās atšķirās, ka nevar plusiem būt tāda pat izvēle. Vai tas ir kā bizness. lai biežāk ...
Nu vēl jau ir cietās un mīkstās...es cietās mainu tik ik pēc 2 gadiem. Ja, kl ražošana ir nekas cits kā bizness un patērētāju, kas pieprasa "-" ir vairāk, kā to, kam vajag "+", tāpēc optikas veikaliņš ir sagatavojies pircējam, kam vajadzēs "-":D)
Bet vispār tiek ražotas ikdienas + lēcas, cik zinu, Johnson&Johnson, Ciba Vision to dara.Jautā lielajos optikas veikalos Rīgā-Pasaules Optikā, piemēram
man patīk lēcas pirkt no ineta veikala www.manaslecas.lv, tur ir ļoti liela izvēle:) retāk lietojamas varbūt retāk pieved vai mazāk ražo. skat arī, ka tuvumam brilli dod bez recepti - ar tām ne tik viegli acis sačakarēt mazliet nepareizas izvēloties. ··· Kontaktlēcas (lēcas): Par kontaklēcām. lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kojunktivīts dēļ kontaklēcām? (3)
Lietoju kontaklēcas (krāsainās). Jocīgi. Saķēru kojuktivītu (kā katru pavasari) tikai šogad netieku vaļā. Pieļauju, ka dēļ lēcām. Parasti tieko no tās zarazas vaļā 2-3 dienās. Nu jau mokos trešo nedēļu. Pastaigāju ...
cik ilgi taas leecas neesaa? Vispaar cik man zinaams, tad kraasainaas nenovelk pat to soliito meenesi. Man savulaik bija liidziiga probleema. Varbut vienakarsi Tavas acis tam nav piemerotas? Man ta ari nezidevas pie tam pierast... Tagad tiri labi jutos ar brilli:) Un ko dakteri par to saka? Parasti,valkājot lēcas, rodas "sausās acs" sindroms, jo acs pierod pie svešķermeņa un neasaro (neattīrās). Parasti, iesaka pilināt "mākslīgās asaras". Konkrētāk jājautā savam acu ārstam. ··· Kontaktlēcas (lēcas): Kojunktivīts dēļ ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Krāsainās kontaktlēcas (4)
Vai kāds ir lietojis krāsainās kontaktlēcas? varētu padalīties pieredzē- atsauksmes, cik maksā, cik bieži jāmaina un vai to iegādei ir nepieciessama kāda acu ārsta recepte?
pie aarsta noteikti buus jaaiziet, lai zinaatu kaadas tev buutu visnekaitiigaakaas. izmaksas ir saakot no Ls60. aarzemees ir leetaak. Tas tev izmaksas nemazak kaa 20 Ls,vienam menesim! Ja tev nav problemas ar redzi, tad acu aarsta recepte nebus nepieciesama! Ja veelies krasainas, tad labak jau ir lietot tonetaas kontaktleecas, jo krasainajam nav laba gaisa caurlaidiba, tapec tas nevar lietot katru dienu! eksistee arii kraasainaas, kuras der 5 dienaam un arii leetaak izmaksaa. maksā 25Ls(viena mēneša lēcas)(crazy lēcas- kaķacis, zaļas ar dolāriem,u.t.t).Redzi tev pārbauda uz vietas veikalā- bezmaksas, recepti nevajag. Mainīšana ir atkarīga no lēcas termiņa, protams, ja tu domā kad jāņem ārā, tad protams, ka uz nakti, peldoties, pirtīs, vai šādās līdzīgās situācijās. ··· Kontaktlēcas (lēcas): Krāsainās kontaktlēcas lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu