Miegs

miegs foto attēls

Miegs - jautājumi un diskusijas

Bērns naktīs neguļ. Ko darīt? (17)
Puikam tulīt būs 2 gadi,bet viņš vel ne reizi nav normali nogulējis visu nakti. ko Jūs varetu ieteikt,esam dzeruši nomierinošas tejas,zale. magniju B6, bet nekas neuzlabojas. Viņs pamostas nakts vidu un šausmīgi kliedz. pa dienu viņš guļ...
nellauj guleet pa dienu. Paaris dienas, un vinnss gulees pa nakti. varbūt emocionālais fons mājās traucē, bet ārsts labāk zinās :)

pa dienu garas pastaigas svaigā gaisā, peldbaseins un galu galā suns ļoti palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru. bērni mazotnē esot izteikti empātiski. šī spēja pazūd ap 7 gadiem.

cik sevi atceros, naktīs normāli sāku gulēt, kad bērni uz skou sāka iet, visādas ķibeles... bet tas nebija uz ilgu, jo kad paaugās ar vairs nevarēju gulēt, jo bija jāuztraucās ar ko? kur? kapēc? nav mājās :))))) iespējams, tas ir normāli.
hm? pa dienu saldi izguļas,vakarā "satrakojas",varbūt tāpēc arī tās emocijas naktī izpaužas... nu gan Dogville purgu sadzina, ne jau mates uztrauca un naktis negulj,jo neuzticas, bet tapec,ka savs berns ir dargakais,kas ir un logjiski,ka ir jauztraucas,vai viss kartiiba. nu patiesi,jasaka,nabaga tad tava mamma,neticu,ka vinja tevi nemileja.

autorei. vai bernam viss ir kartiiba ar veseliibu,nekas nekaish,nekas nesap?
Draugu meita ilgi negribēja runāt. Varētu norakstīt uz valodas barjeru - ģimenē lieto krievu val, bet socializējas mazo vāciešu sabiedrībā. Tad nu 5 gadu vecumā, demonstrējot savu I-padu knapi saklausīju - Das ist sobaka:)
pēc pusgada satiekot šo pašu bērnu biju patīkami pārsteigta.....:) atvērts, komunikabls, un brīvi runā divās valodās.
osteopāts līdzēja.
··· Miegs: Bērns naktīs neguļ. Ko darīt? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kapēc kaķis miegā ņaud? (8)
Mana 10 mēnešus jaunā kaķenīte miegā, neilgi pēc iemigšanas ņaud. Ņaudēšana mēdz būt dažāda- īsa, gara un brīžiem ļoti žēlīga ņaudēšana. Kāds varētu būt iemesls ņaudēšanai miegā?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Noteikti sapņo kaut ko, tāpat kā cilvēki miegā sarunājas:) Mana kaķe reizēm pamostas ar skaļu ņaudienu un nāk uzreiz pie manis mīļoties:) Mans kaķis miegā peles ķēra vai kur skrēja. varbūt kaut kas sāp. vetaptiekā kādā var pajautāt, ko viņi saka. manējais pelēkais mošķis sācis svilpt. kādreiz krāca mazliet zemākā toņkārtā. ņaudējis nav. Runci viņa grib. Aiz bada!! ··· Miegs: Kapēc kaķis miegā ņaud? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Hipnogēns (15)
Esmu kļuvusi atkarīga no šīm miega zālēm. Lietoju 3 gadus katru nakti.Tagad domāju,jāatmet,bet grūti.Nu jau mēnesi nedzeru un neguļu.Miegs nāk, aizmigt nevaru.It kā guļu,it kā neguļu.No rīta galva kā spainis.Vai nav kādam pieredze ko darīt?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Hipnogen nav miega zāles, tās tikai palīdz aizmigt un izraksta tiem, kuriem ir grūtības aizmigt, nevis gulēt. Mēģini samazināt devu, lieto 1/2 tabletīti, ievies kādus rituālus pirms miega... Un tie, kuri domā, ka nakts darbs, vai fiziskas aktivitātes var palīdzēt, maldās, jo, ja ir problēmas aizmigt, tad, vari būt kaut pārguris, un, šķiet, ka vari stāvus gulēt, aizmigt nevarēsi. Ārsts, miega speciālists, tādi tagad esot, iespējams palīdzēs. Sporto, straadaa, sekso, gala beigaas lieto alkoholu.... :D Silti iesaku aizcilpo pie ārsta.... Atkarība,lomkas.....jāizdzīvo un,protams,vizīte pie ārsta. psihoterapeits nelīdz? aizmigt nevari no iekšējās spriedzes. varbūt vēl kādus medikamentus lieto? tie ar var izraisīt miega traucējumus. ··· Miegs: Hipnogēns lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Bezmiegs vakaros (26)
Ka atgut miegu ?
Ja es teikšu ka vīrieti vajag ieviest Tu tak neklausīsi... Pie jau minētā var pievienot kādu nomierinošu tējiņu,paskatīties kādu neinteresantu raidījumu,palasīt kādu garlaicīgu grāmatu un ja vēl nav pienācis rīts,kad gulēšana nav aktuāla,var to visu atkārtot.Jaukus sapnīšus! man arī bija miega problēmas.. nenāk miegs no 23-2.. varu normāli iemigt, ja tas ir līdz 22.30 vakarā.. ne vēlāk.. pēctam pāriet miegainība.. var mēģināt šo nakti nosēdēt augšā, dienu arī.. tad rīt ej gulēt ap 21.00. celies kaut vai 4 am, un turpini tādā garā, kamēr viss stabilizējās. Avei - ja nepatīk -neko- ieteiktais līdzeklis, aizstaigā līdz aptiekai, pajautā risinājumu farmaceitam :) silts piens ar kurkumu! ··· Miegs: Bezmiegs vakaros lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kā piecelties no rīta? (14)
Kāds var ieteikt kādu padomu, kā no rīta varētu viegli piecelties! Jo es no rīta kad pamostos, nevaru dabūt sevi ārā no gultas, kā rezultātā kavēju darbu! :)
Vai tev no rītiem ir grūti piecelties un aizdzīt rīta miegu? Viens no veidiem, kā pilnībā pamosties, ir pamīlēties. Nav nepieciešams ilgs sekss, pietiek ar desmit minūtēm, un būsi gatava aktīvai dienai. Ir vēl kāds apgalvojums, kuram ir grūti piekrist.
Ieej palasi http://www.tvnet.lv/women/life/seks s/index.php?id=2719669
Iesaku vakaros neeest, tad kaut peec 3 guleetaam stundaa dzidrs kaa stiklins. meegini konsulteeties ar savu gimenes aarstu, lai tev iesaka kaadus efektiigus vitamiinus.es ilgaaku laiku lietojot Bgrupas vitamiinus zaudeeju visu nogurumu, no riitiem bija vieglaak piecelties un vairaak speeka iztureet garo dienu:) Jāsāk ar izstaipīšanos gultā ar aizvērtām acīm, sejas masāža, tad apļo plaukstas un pēdas, tad masāža pierei, ausīm, pakausim, vēderam u.c. , kad ķermenis iedarbināts pārējie vingrojumi arī gultā, tad pēdu masāža...kad ķermenis pamodies spēka vingrojumi. Tad jau ir prieks celties, jo ķermenis ir iedarbināts dienai. Precīzus vingrojumus iesaku pameklēt internetā. Es izmantoju gan jogas, gan tibetiešu, bet vēlams piemeklēt sev atbilstošus. Man ir tas pats! Pat, ja pamostos un miegs isti nenak, nevaru izlist no gultas un velku lidz pedejam. Darbu gan nekaveju, vienkarsi piespiezos! Man tas tadel, ka darbs ir arkartigi smags fiziski. Tad tas ir dabigi, tapat ka sportistiem, jo ir stivums, sapes no parslodzes. Nakas piespiesties celties, nav variantu. Masazas var lidzet, bet, ja nav milota cilveka, kas tas veic, tad tas sanak parak dargi pat labi situetam cilvekam... ··· Miegs: Kā piecelties no rīta? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Miegs pēc pusdienām (27)
Ko un kā pareizi ēst, lai pēc pusdienām neuznāk pamatīgs miegs? Esmu dzirdējis, ka diendusa ir veselīga, ja paguļ tikai 20 min, bet, ja man katru dienu pēc pusdienām uznāk tāds miegs, ka dažkārt noguļu pat veselu stundu, lai arī pa nakti...
man tas pats- patīk pusdienlaiciņu pagulēt, tam nav nekāds sakars ar vielmaiņu, manuprāt, nav par ko uztraukties, jo pēc tam, kad mazliet pagulēts ir lieliskas darba spējas un labs garīgais, ja vien ir iespēja paguli:) vai nu par lielu porcija, vai nepiemerots uzturs - organisms netiek galaa.
vai ari no bernudarza saglabajusies beznosacijuma refleksi (tur tachu pec pusdienam bija jaiet gulet pusdienlaiks)
Nu ja kārtīgi esi izgulējies un pēcpusdienā nāk stipri miegs, tad tas ir saistīts ar slinkumu :DDD Man miegs nāk tikai pēc ēdienreizes, kurā ēsta gaļa. Kuņģītim gremošanai laikam tad visa enerģija aiziet, gaļa smags ēdiens. Pamēģini ēst pēc dalītā uztura principiem! Gaļa+salāti, bet ne gaļa+cieti saturošie produkti. Pēc ēdienreizes būs enerģija, nevis nāks miegs. ··· Miegs: Miegs pēc pusdienām lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Vīgriežu, liepziedu, kumelīšu tējas palīdz arī bezmiega gadījumos. Vīgrieži, baldriāns (to gan nevajadzētu lietot kaķu īpašniekiem- jūsu lops drasēs jums pāri, bāzīsies "bučoties", aurēs un visādos citādos veidos traucēs jūsu mieru) Tās ir jādzer regulāri,ar vienu vakaru nepietiks. Sens tautas līdzeklis: silts piens ( uzsildīts, nevis uzvārīts ) ar medu pirms gulēšanas. Labāk jau seksiņš... Pēc tām tējām visu nakti čurāsi un nekāda gulēšana nesaanāks tāpat.:) ··· Miegs: Kādas tējas uzlabo miegu? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Par daudz vai par maz miega. (6)
Man pietiek ar mazu daudzumu miega.Citreiz pat 4 vai 5 stundas.Toties mans draugs var gulēt un gulēt.Tā vienkārši pat TV skatoties ņemt un atslēgties.Tā nu sanāk ka mums abiem nav pavisam normāls tas miegs.Tad ko tas varētu nozīmēt...
Normāli būtu jauniešiem 8 stundas,bet vecākiem cilvēkiem 7 stundas. Ja cilvēks smagi fiziski strādājis svaigā gaisā,nav nekādu stresu,tad tas ir ļoti dabiski,ka apsēžoties pie TV,acis tūlīt krīt ciet un tās 7 stundas gulēs saldi kā zīdainis. Ja ikdienā daudz stresa,dažādas problēmas,nav pietiekamas fiziskās slodzes,tad ar miegu būs problēmas. Protams,katram vajadzība pēc miega un gulēšanas laiks var atšķirties. Pūcītēm patīk ilgāk pagulēt no rīta,bet vakarā ilgi nenāk miegs. Cīrulīši mostas agrāk un tūlīt var ražīgi strādāt,bet vakarā grib agrāk tikt gultā. Endokrinologa konsultācija abiem, jo iespējama vairogdziedzera darbības nekārtības. /pirmais, kas ienāk prātā/ Vismaz ar lielu miegainību noteikti. Esmu gan dzirdējusi par ļaudīm, kas guļ tikai 4-5 stundas, daži vēstures dižgari esot tādi bijuši, taču mūsdienās biežāk gan nācies sastapt mazgulētāju vidū tādus, kuriem noderētu laba ārsta konsultācija. PAVISAM VIENKĀRŠI,KĀDS NO JUMS IR ENERĢĒTISKAIS VAMPĪRS.
Jā,jā,pavisam nopietni.
Kurš no jums jūtas labāk???,,,,
Lūk,kas noregulējams,,ne jau pats miegs.
Piekrītu neratni_stasti, ka jādodas pie ārsta-speciālista miega jautājumos. 4-5 stundas miega ir par maz, jo tad cilvēks nevar ne tikai atslēgties no dienas stresiem, nervu slodzes, bet arī dot atpūtu savam ķermenim un nākotnē tas var atspēlēties, ja nezināsi iemeslus. 7-8 stundas ir normāls ķermeņa atpūtas režīms...šodien ārsti pat rekomendē gulēt īsu diendusu 20 - 30 min. , tas gan ir reti iespējams. ir ok, ja labi guli. ··· Miegs: Par daudz vai par maz miega. lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Iemiegot elpas trukums, panika (10)
vairakas naktis negulu baidos no elpas trukuma
nav veģetatīvā distonija vai , iespējams, astma? ir tāda nejaucība kā miega apnoja. Tas ir nopietni; jāvēršas pie dakteriem, nevis te. Varētu būt problēmas ar sirdi. Pie ārsta! Var būt ar visu ko saistīts- sirds mazspēju, nervozitāti- nervu distonija.
Labāk iet pie ārsta, lai paskatās plaušas, sirdi. Varbūt vajag neiralogu apmeklēt, psihologu, ja ģimenes ārsts nozīmēs
Iesaku apmeklēt ārstu - pulmonologu vai arī miega kabinetu, jo tas izskatās pēc miega apnojas,kad uz kādu brīdi apstājas elpošana, visbiežāk šī problēma ir tiem , kuri krāc, bet ne vienmēr, tā pie ārsta dodaties, jo ar šo problēmu joki mazi... ··· Miegs: Iemiegot elpas trukums, panika lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kāpēc nenāk miegs? (17)
Situācija šāda jau 5 nakti pec kārtas pamostos ap pieciem no rīta kaut gulet eju 12 vai pat vienos ,aizmigt pēctam gandrīz nav iespējams.kas tas ir?pārmaiņas īsti notikušas nav nekādas.
Tās ir zemapziņas rotaļas. Es arī ilgus gadus biju tādās iekritis. Līdzēt var tikai miega zāles, ja no rīta agri jāceļas un jābūt izgulējušamies Vīriešiem ir normāli gulēt mazāk nekā sievietēm! Ja sievietei nepieciešamas 7-8 stundas miegam, tad vīrietim var pietikt ar 5-6 stundām. Svarīgāk, kā Tu jūties dienas laikā!? Ja nogurums, miegainība, grūta koncentrēšanās, aizkaitināmība - tad tie būs draugi ´nervi´ un ´stress´. It kā izskatās pēc vecuma bezmiega parastā.
Tu skaidri zini, ka Tev tik 38 gadi? Vot tas vienīgi neklapē kopā.
celies, padari kaut ko jeedziigu, un ej guleet kad uznaaks miegs. nav veerts ar savu ritmu ciniities :) Pirms miega lieto alkaholu? ··· Miegs: Kāpēc nenāk miegs? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu