Potes

Potes - jautājumi un diskusijas

Pote pret ērču encefalītu bērnam (22)
vai 3 gadīgam bērnam ir vajadzīgs potēties pret ērču encefalītu
Pisha,potes pret dzemdes vēzi ir fufels,potes pret gripu-vēl liekāks fufels,bet ne pret encifalītu...tak painteresējies pie kaut 2-3 dakteriem... Pisha3! Ja jau sāc, tad pasaki līz galam!
Labprāt ievērtētu Tavus argumentus.
P.S Uzskatu, ka potes pret ērchu encifalītu vajag.
P.P.S. Un potes pret gripu nevajag! Gripas paveidi ir tik daudzveidīgi, ka potes tai ir reāli nederīgas. To man aptiprināja arī infektologi, privātā sarunā.
Atkarībā no tā cik liela varbūtība atrast kādu ērci. Vēl svarīgi, kur dzīvo - pilsētā vai laukos. Sevišķi bīstami ir kad pilsētas bērns dzīvo laukos. Īstos lauku bērnus ērces neņem, apdraudētāki ir pilsētnieki. Nee nevajag, 3 gadiigiem beerniem eerces nekoz Vakcinācijas atstāj negatīvu ietekmi uz organismu.
Varu pateikt adatu terapeitu,kas ar adatām rada organismā vidi,kuras dēļ ērces netuvojas.
Arī homeopātijā ir zāles ,ko lieto pēc ērces kodiena.
··· Potes: Pote pret ērču encefalītu ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kāpēc zīdaiņi jāpotē? (4)
Pastāstiet - kāpēc zīdaiņi ir jāpotē? Nemāku es cilvēkam zinātniski paskaidrot
paskaidro finansiāli, daudz labāk sapratīs, parēķini kaut vai gripu - cik izmaksā vakcīna un cik ārstēšana + komplikācijas. Pastaasti - kaapeec cilveekam jaaeed...??? īsākais variants - labāk izlimot slimību vieglā formā kontrolēti, nekā saķert xvinjzin kad un laikus nedetektēt un mocīties ar sekām. Hepatīts, difterija, tuberkuloze - ko, kādam vajag minēt piera`dījumus, cik šīs slimības ļaunas????? lai nesakertu kaadu kaiti, viniem iepotee viirusa tuukstosho dalju, lai organisms pierod, jo tad beebji nesaslumst...:O) ··· Potes: Kāpēc zīdaiņi jāpotē? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Par difterijas potēm (12)
Saskāros ar neparasti ilgām kakla sāpēm. Izrādās, difterijas potes iedarbības termiņš iet uz beigām. Parēķinot iepriekšejo potes termiņu, nākas atzīt, ka tas beidzās ar zināmām veselības problēmām. Sāku domāt, ka ...
Vai dieninj,apziniigaa vecumaa neesmu neko poteejusi!Vaajpraats sevi taa ar zaaleem piichkaat!Ta nu briinums,ka pavasarii,kad gribas kailu galvu aatraak paskriet,iesnas vai kakla saapes piemetas.Vairaak auglju,beerzu sulu kuuri un gaidi vasarinju:) Šīm kakla sāpēm gan nekāds sakars ar difteriju nebūs. Bet tām kas baidās "sevi ar zālēm pičkāt", iesaku atcerēties, ka šī difterijas pote ir kombinēta ar stingumkrampju vakcīnu, un neviens mēs neesam pasargāti no uzkāpšanas uz naglas vai dārzā no "uzrakšanās" uz kāda stikla (nerunākot par nopietnākām traumām). Gada sākumā ģimenes daktere zvanīja un informēja, ka šogad kā reiz ir jāpotējas....vēl neesmu to izdarījusi, taču man nekas nekur nesāp, nevelk un vispār nekādas veselības izmaiņas nejūtu....:) Pievienošos viedoklim, ka kakla sāpēm nav nekāda sakara ar minētās potes esamību vai neesamību:) Nepoteejos,beernus nepoteeju!Visi veseli.nesamaitaatu imunitaati...driiz buus mazbeerni,lai tik pameegjina tos dranjkjus gruust iekshaa!Un pajautaajat bez lieciniekiem gjimenes aarstam,cik daudz vinja gjimene izmanto sho farmaacijas kompaaniju biznesa plaanu? Pirms diviem gadiem man bija atkārtotā pote, pilnīgi nekādas blaknes neizjutu... ··· Potes: Par difterijas potēm lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Potēties vai nepotēties pret gripu? (12)
Ir dzirdēti dažādi viedokļi pat no mediķu puses? Kāda ir Jūsu pieredze?
Jau kadu 6 gadus potejos pret gripu, un nesmu nereizi saslimusi!!! neatceros,ka buutu kaadreiz pret to poteejies un neatceros,ka buutu kaadreiz ar to slimojis... ne jau pote Tevi pasargaas, bet dziivesveids un uzturs...:) ne reizi neesmu poteejies. Labaak slimoju dabiigaa celjaa ;))
un aarsteejos ar tautas metodeem ;))
jebkura poteshanas var radit ari plnigi preteju efektu. veseligak ir nechakaret imunistemu un nepoteties/nelietot medikamnetus vispar. nu vismaz tadu sikumu pec ka iesnas vai gripa - tad visdrizak nemaz ari nesaslimsi. Sapotēsies pret vienu vīrusa tipu, bet vari saslimt ar citu.Labāk celt organisma rezistenci, lai nesaslimtu. ··· Potes: Potēties vai nepotēties pret ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu