Seksuālās minoritātes (geji un lezbietes)

seksuālās minoritātes (geji un lezbietes) foto attēls

Seksuālās minoritātes (geji un lezbietes) - jautājumi un diskusijas

Bērni geju un lesbiešu ģimenēs (88)
Tagad geju un lesbiešu ģimenēs bērni viņus sac nevis mamma un tētis,bet vecākais Nr.1 un vecākais Nr.2 ! Kas būs tālak?
Oi, tikai nevajag par modeļiem! Nez ko tad lai samācās to maucisko māmulīšu, ar kurām šepat ohujs pilns, bērni? To, ka mammītei katru nedēļu (vai mēnesi, vai tikai pa brīvdienām/darbdienām) blakus guļ cits onka, un tā ir labi un pareizi? Uzvilks tik gaisīgāku kleitiņu, zeķes ar mežģīni, un būs jau nākamais klāt. Un tētuki? Paraugs? Ā, pag, pag, kur tad viņi vispār ir? Kas tas par zvēru "tētis" un ko šis ziemā ēd?
Ok, protams, tie ir pārspīlējumi. Bet nevajag arī vāvuļot par to, cik aplamus priekšstatus bērni gūs no homoseksuāliem vecākiem, ja ne vella par to nezināt. Aplami priekšstati ir arī no heteroseksuāliem vecākiem, kuri par bērniem nerūpējas, kur valda vardarbība un visi citi iedomājamie un neiedomājamie posta veidi. Neba jau mūsu seksualā orientācija mūs padara par labiem vecākiem/cilvēkiem.
Pony tail jau nākotni apraksta,visi būs cilvēki.Nebūs sieviete,vīrietis- būs ono,pēc vajadzības.Ne jau visi redz ceļa sākumu un kurp tas ved.Tas tāpat kā demokrātijā ienāk idealoģija (musulmanisms) un viss notiekas pilnīgi savādāk...Ja mātes dabas lietās iejaucas muļķi,tad arī notiksies ,kā jau ir bijis.Vājākās kultūras izmirst un nāk vietā citi..Bail pat domāt,kādā vidē dzīvos mani mazbērni.....Pateicoties potY un līdzīgiem par vienlīdzību,nevis LĪDZTIESĪBU NO HOMOSEX...BĒRNI NERODAS un viņiem nav tiesību nekādu uz tiem 1) Es neko neattaisnoju, jo neredzu, par ko būtu jāapsūdz. 2) Par nenormālībām... Nu, nu. Heteroseksuālo cilvēku liekulība arī ir norma? Pierādiet man kāds, ka vārds "ģimene" vēl jebko nozīmē mūsu skaistajā, idilliski sakārtotajā pasaulē, kur ir mamma, tētis, krustmātes un krusttēvi, omes un opji... Kā tad! Nu, un kur tad ir tās normas? Kur ir etaloni, pie kuriem svēti turas heteroseksuāļi? Jozīt, tu ar savu aktiņu, traktiņu, sutriņu, seksiņu un visa pārējā bālasinīgo propagandu jau vien esi spožākais heteroseksuālo ģimenes nespējnieku paraugs.
Vilks, jā, jā... Ies. Un klapēs tās vecenes, jo māte bija padauza - palasi rakstos, ne mazums psihopātu vēlāk riebj savām partnerēm par mātes "grēkiem". Reku, arī "daiļliteratūrā" šitais apspēlējas - pēdējā laika modes kliedziens, stāsts par misteru Greju un viņa krāsām arī ir aptuveni par to pašu. Bet tā, garām ejot, varu pačukstēt, ka man blakus ir kāds augošs vīrieša cilvēks, kam būs stipri grūtāk kļūt par vīrieti, jo viņu māte audzina viena. Aiz tā, ka tēvs tāds diži heteroseksuāls gadījies.
Vēlreiz - ne mūsu seksuālā orientācija mūs padara par labiem vecākiem. Un pasaule būtu daudz labāka vieta, ja mēs tik pat daudz ceptos par nopietnām problēmām, cik mēs cepamies ap jautājumu, kas kuram ir blakus gultā.
pa manam,nav jajaucas,ja tas tev personiigi nekaite.lai tak dziivo,ka velas.un visas tas bljaushanas par kaitejumu sabiedriibai,normam,etc,ir tikai blablabla demagogjija,ibo sabiedriiba pati ir apkravusies ar grekiem,ka nespej panest.
bet ponytail ljoti pareizi uzrakstiija.
nevajag arī vāvuļot par to, cik aplamus priekšstatus bērni gūs no homoseksuāliem vecākiem/c/ jā,papucīši to nabaga bērnu drāzīs abi .kad apniks pašu sūdcaurumi. ··· Seksuālās minoritātes (geji un lezbietes): Bērni geju un lesbiešu ģimenēs lasīt visu diskusiju (88 atbildes) –»
Kā atpazīt seksuālo minoritāšu krogus un kafejnīcas? (12)
Ieveļamies itāļu mazpilsētā omulīgā kafejnīciņā. Viss pa smuko,paņemam vienu alu,paņemam otru. Te pienāk saimnieks un laipni palūdz pārsēsties pie malējā galdiņa ārpusē. Nekā nesaprasdami pārsēžamies,bet miera nav,kapēc,saucam saimnieku...
Incidentu raisīja pats saimnieks, diskriminējot par to ka esi heteroseksuālis (cik saprotu viņš tā padomāja, atvaino ja kļudos) no austrumeiropas. Vajadzēja celt traci! :D pati ideja, ka kafeinīca ir domāta "citādākiem", ir diskriminācija. Nevajag krieviski lamāties :) Tad Tevi neatpazīs kā bijušās savienības cilvēku un nekur neliks pārsēsties.
Parasti atpazīt var pēc varavīksnes karoga pie/uz durvīm vai ēkas stūra :)
tā ir diskriminācija, rinkuli. pagriez situāciju otrādi un iedomājies, ka kafejnīcas īpašnieks palūdz diviem par sievietēm pārģērbtiem vīriešiem pārsēsties tālākā stūrī, jo kafejnīca ir domāta cilvēkiem ar normālu seksualitāti un kuri nevēlas izjust perversu cilvēku skatienus savā virzienā?

kas būtu? būtu tracis, liels, skaļš tracis par perversa dzīvesveida piekopēju diskrimināciju.
Runā vai nerunā krieviski, vienlaga pieredzējis bārmenis atšifrēs, ka esi no postsovjetijas! ··· Seksuālās minoritātes (geji un lezbietes): Kā atpazīt seksuālo minoritāšu... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Referendums Īrijā par viendzimuma laulībām (40)
Šodien katoliskajā Īrijā tauta referendumā ar milzīgu pārsvaru esot nobalsojusi par viendzimuma laulībām. Kā jūs balsotu, ja šāds referndums būtu arī Latvijā?
Man ir pofig kaa tie slimie viens otru draatee, bet ja grib pataisiit novirzi par normu..tas vairs nav uz labu - ietekmee sabiedriibu kopumaa!! Lai dara savās guļamistabās visu kas tīk, kamēr tas ir legāli un pēc abu piekrišanas, man abzolūti vienalga. Bet nesaprotu, kāpēc jārīku praids jāiet ielās, tik pat labi, visi šizofrēniķi arī reizi gadā var iet praidā.. starpības nekādas. Man vienalga kurš ar ko un kā guļ. Bet vai vajag to popularizēt? Briesmīgākais ir tas, ka viņi vēl adoptē bērnus un audzina par cilvēkiem ar kroplu pasaules uzskatu. pievienošos; mani neinteresē kas ar ko un kāpēc guļ, bet tādām laulībām nav jābūt. Un tu veel jautaa?? Pat nesaprotu kaapeec shaadam referendumam buutu jaabuut..deelj taa idiotisma, kas valda pasaulee? Tik pat labi var veidot lauliibu ar kaadu maajdziivniecinju, jo kaa...tak miiljshs un uzticams!! ··· Seksuālās minoritātes (geji un lezbietes): Referendums Īrijā par... lasīt visu diskusiju (40 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu