Sēras

sēras foto attēls

Sēras - jautājumi un diskusijas

Kā remdēt sāpes pec mammas zaudēšanas? (44)
ka remdet sapes pec mammas zaudesanas? tie kuri nesaprot .ludzu nekomentejiet,nesapiniet vel vairak!
Jau 17 gadus........nu tur jau ir ko padomāt, kāpēc ar Tevi tā notiek.... vienigais ko varu ieteikt,ir kino pēc iespējas biežāk..nevis filmas pie Tv,bet kino....manuprat tikai kino esot tu tumsā esot starp svešiem cilvēkiem uz bridi iegrimsti citā pasaulē,un uz mirkli nedomā par realitāti...lidz ar to smadzenes un sirds atpūšās uz mazu bridi.......bet kopumā tikai laiks pēc tuvākajiem saliek visu pa vietām...un domājams ari ka tomēr tā sāpite vienmēr būs līdzi,pēc tuvākajiem jau isti nekad nebeigsim skumt. Jau 17 gadus... nu tas ta kā bik nav normāli... Esi mēģinājusi speciālista palīdzību? (c)diemzel laiks nedziede ne cik.....jau 17 gadus
Tu esi jukusi,cita izskaidrojuma nav,ja pēc 17.g tādu purgu runā!!!
neko..nevajag izlikties,ka nekas nav noticis, būt vienmēr sasniedzamiem,ja bērns meklē un ļaut pārsāpēt. ··· Sēras: Kā remdēt sāpes pec mammas... lasīt visu diskusiju (44 atbildes) –»
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Sēras pēc priekšrakstiem nevis pēc sajūtām ? 40 dienas vairāk uz pareizticīgajiem attiecas.
Katoļi.....to jest ebrejticīgie (ticību izveidoja ebreji prēkš gojiem).
Baznīcu tradīcijas...ir pesteļotāju pašsadomātas, lai visus kontrolētu.


Ja godīgi.....tad pēc savām izjūtām.
bērnu sēras par vecākiem turpinas trīs mēnešus. Sievai laikam bija gads.Vismaz 40 dienas! ...tādas lielas svētku svinēšanas (kāzas, jubilejas u.c ballēšanās), ģimenes locekļi piebremzē uz gadu.....Bet ja tā patiešām nejūtas, diez vai tas ir obligāti. Citam 40 dienas liksies par garu, bet vēl kādam gads nebūs remdējis sāpes.... ··· Sēras: Cik ilgi jāstaigā sērās meitai... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu