Uzturlīdzekļu garantijas fonds

Uzturlīdzekļu garantijas fonds - jautājumi un diskusijas

Bērniem būs jāatmaksā valsts uzturlīdzekļi? (4)
Tie berni kuri saņem uzturlīdzekļus no valsts vai tad nākotnē viņiem būs jāatmaksā pašiem atpakaļ valstij ja nemaksā vecāki??
Vecākam nemaksātājam kaut no pensijas atvilks, ja nav nekā ko pārdot izsolē lai parādus nomaksātu, tur vēl mazi procenti nāk klāt. Arī uz sievietēm nemaksātājām tas attiecas. No kurienes tāds jautājums? Izklausās diezgan muļķīgi. Arnim taisnība. Tā nākotnē nekādi nebūs bērnu problēma. Valsts atvilks no pensijas. Tikai ja ar to vecāku kas notiek ,piemēram tiek ievietots no pašvaldības kādā pansionātā tad pieprasa bērnam segt uzturēšanas līdzekļus.Lai no tā visa atkratītos jāvēršas tiesā un jāpierāda ka nav maksāti uzturlīdekļi,bet ja kaut kas tomēr ir maksāts ,tad tas bērns diemžēl nekur nespruks un maksās par saviem vecākiem kas par viņu nav likušies ne zinis. No savas pieredzes ieteiktu neizmantot šo pakalpojumu ,lai cik grūti ari nebūtu ··· Uzturlīdzekļu garantijas fonds: Bērniem būs jāatmaksā ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā saņemt no piedzītos uzturlīdzekļus (4)
Pirms 2 gadiem nokārtoju, ka uzturlīdzekļus maksā UGF, bet bērna tēvs palika parādā par 3 mēnešiem uzturnaudu, par ko tika rakstīts iesniegums ZTI. It kā no algas ZTI ietur naudu, bet kad šo parāda summu varu gaidīt savā ...
Tiesu izpildītājs pārskaita . Man tā bija . Tad, kad varēs no bērna tēva kaut ko piedzīt, tad no sākuma valsts paņems atpakaļ savu daļu, (kas ir izmaksāta bērnam), un tikai tad tēvs varēs norēķināties ar tevi, paralēli tekošiem alimentiem.

Es neceru uz sava parāda atgūšanu.
Pašai pieredzes nav, bet no uzturlīdzekļu garantiju fonda naudu izmaksā pat ja tēvam algas nav. To valsts izmaksā tagad, jo bērniem naudu vajag tagad, bet parādu pēc tam piedzen no tēva, kad viņam parādās kādi ienākumi vai īpašumi no kā piedzīt. Un kāpēc jāslēpjas? Pēc 3 mēnešiem arī saņemsi, kad valsts būs atguvusi savu naudu. ··· Uzturlīdzekļu garantijas fonds: Kā saņemt no piedzītos ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu