Uzvārda maiņa

uzvārda maiņa foto attēls

Uzvārda maiņa - jautājumi un diskusijas

Uzvārda maiņa bērnam (10)
Labdien! Veletos nomainīt bernam uzvardu, jo viņa tēvs neliekas par vinu ne zinas, nav paliidzeejis un pat nav intreseejies par vinu! Jau 7.gadus (delam gandrīz jau 9.gadi).Biologiskais tevs savu piekrisanu nedod, un tas sarazgii visu! Tā...
Dzīvesvietas bāriņtiesā. taa uzvaardu mainna ir pilniigs beztolks. Beerns taapat vissu saprot , un zina, kurss vinnu audzina, kurss miil. Bioloģiskais tēvs uzturlīdzekļus maksā? Maksā/ nemaksā tas jau arī ir arguments. Karā visi līdzekļi ir labi. Vienalga uz bāreņtiesu. Pirms pieņemat lēmumu mainīt bērnam uzvārdu, labi padomājiet, kam jūs gribat ieriebt - bērnam, vai viņa tēvam. šis ir vispopulārākais sieviešu naida un atriebšanas instruments, lai demonstrētu savu varu. Kuram no tā būs labums? Nesapratu, stāsti mums savu dzīvesstāstu, vai gribi zināt tik par uzvārda maiņu? ··· Uzvārda maiņa: Uzvārda maiņa bērnam lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Uzvārda maiņa bērnam (19)
Kad var bernam nomainit uzvardu no tēva uz mātes, ja nedzivo kopā un tevs par bernu vairs netiekas bet ari neatsakas?
Ja tēvs piekrīt,tad var manīt kaut tūlīt,bet savādāk tikai no 18. var, bet tas jānoskaidro dzimtsarakstā :) Tādā situācijā bērnam uzvārdu var mainīt tikai viņš pats no 18 gadiem un kamdelj tas vispar butu jadara??? tikai tapec, ka tevs neliekas ne zinis? tas tachu nav nekads juridisks pamats uzvarda mainjai.... Nu gan padomus mežā sadevāt. Pēc LR likumdošanas ir tā - ja bērna tēvs dod piekrišanu uzvārda maiņai un bērns pats tam piekrīt ( ja bērns ir tādā vecumā, ka spēj izteikt savu viedokli), tad var mainīt kaut šodien. Ja tēvs tādu piekrišanu nedod, tad jādodas uz bāriņtiesu pēc deklarētās dzīves vietas un jāraksta iesniegums. Protams, jābūt kaut cik nopietnam pamatojumam, kādēļ to darīt nepieciešams. Bet pirms dari, izvērtē gan tā pamatīgi. Zinu gadījumus, kad bērnu uzvārdi ir tikuši mainīti un pēc tam izdarītais ir nožēlots. Ja gribi zināt ko vairāk, raksti tieši man. ··· Uzvārda maiņa: Uzvārda maiņa bērnam lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ja nav noslēgts jauns darba līgums, iepriekšejais paliek spēkā? (13)
Firmas īpašniece apprecējās, nomainīja uzvārdu, bet darba līgumi netiek pārslēgti, esmu vēl darba attiecībās ar to personu vai neesmu?
Tu esi darba attiecībās ar uzņēmumu. Līgums ir spēkā. Protams, ka esi. Uzvārda maiņas dēļ neies pārslēgt līgumus. Ja tas ir līgums uz nenoteiktu laiku, tad ir spēkā. Nu tad samazinās. Ko nozīmē "Bet ja samazinās darba alga?Par godu jaunam vīram un uzvārdam?" ??? ··· Uzvārda maiņa: Ja nav noslēgts jauns darba... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Dilemma ar uzvārda maiņu ;) (69)
Viena mana darba kolēģe taisās precēties,bet negrib pāriet vīra uzvārdā,jo tas uzvārds ļoti asociējas ar vīrieša dzimumlocekli (tikai 1 burts atšķiras),bet topošais vīrs,kas audzis patriarhālā ģimenē,kategoriski saka,ka tā ir principa...
Uzvārda maiņa šķiroties. (35)
Mainīt vai nemainīt uz meitas uzvārdu? Kā jūs, sievietes, domājat? Naida nav, vienkārši nesapasēja.
Mainiit uz meitas, pilniigi noteikti. Uzvaards kaut kaada meeraa izsaka piederibu konkreetajai dzimtai. es preceejoties paliku sava uzvardaa taa ka shkiroties nebij nekaadu probleemu :))) ja TEv ir lieka nauda, ko maksāt par dokumentu pārtaisīšanu, tad lūgtum! Tas taču jāizlemj tikai Tev pašai! Skatoties ka Tu jūt ··· Uzvārda maiņa: Uzvārda maiņa šķiroties. lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Vai mainot uzvārdu Jūs iesakiet mainīt parakstu arī vai atstāt to kā bijis? (15)
Pilnīgi varbūt muļķīgs jautājums, bet varbūt kādam ir ko ieteikt. Precēšos un mainīšu uzvārdu un aizdomājos līdz parakstam, kurš man ir tagad nu tāds - gana nesalasāmi neatšifrējams. Vai man to nomainīt pret citu (sakarā ar uzvārda...
Izsķirsies un atkal mainīsi,nākamreiz precēsies un atkal..Vidējais laulību ilgums 13 gadi...VIDĒJAIS .Nepieņem pārsteidzīgu lēmumum.. uzvārdu esmu mainījusi vienu reizi... uzvārda pirmais burts gan nemainījās, domāju, ka tas kaut kādā mērā ļāva saglabāt nu ļooooti līdzīgu parakstu... no likuma viedokļa nezinu, bet ērtāk, protams, nemainīt... Es ieteiktu mainīt. Vispār, mainot uzvārdu (vienalga-precoties, vai neprecoties), mainās daudz kas arī dzīvē, sākas cita dzīve, tāpēc nav ko vilkt līdzi veco (kaut vai parakstu). harmony_..........
ko tu darisi ar parakstu-,kur taisies parakstities?
ja uz juridiskas dokum.,tad nestados prieksa, ja tu busi Berzina,bet parakstiesies ka Rosite?
Man uzvārds apprecoties papildinājās, līdz ar to arī paraksts bija garāks. Ja paraksts ir ķeburs, kurā nesazīmējas burti, tad neredzu vajadzību parakstu mainīt. ··· Uzvārda maiņa: Vai mainot uzvārdu Jūs iesakiet... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Cik maksā uzvārda maiņa? (6)
Vai Jus man nepateiktu cik maksa ja grib nomainit uzvardu?
nu ir gan...piezvanat uz jebkuru dzimtsarakstu nodalu un uzzinat. valsts nodeva Ls 20 sniegbaltitei taisnība veel labaak, apprecies no jauna-buus jauns uzvaards un viirs un tikai par 5 latiem 1998 gadā maksāja Ls 30 (pati mainīju) baigi darbietilpīgais process (vismaz 98 gadā bij). Iespējams ka tagad ir kas mainījies. ··· Uzvārda maiņa: Cik maksā uzvārda maiņa? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu