Vārda (uzvārda) maiņa

vārda (uzvārda) maiņa foto attēls

Vārda (uzvārda) maiņa - jautājumi un diskusijas

Uzvārda maiņa bērnam (10)
Labdien! Veletos nomainīt bernam uzvardu, jo viņa tēvs neliekas par vinu ne zinas, nav paliidzeejis un pat nav intreseejies par vinu! Jau 7.gadus (delam gandrīz jau 9.gadi).Biologiskais tevs savu piekrisanu nedod, un tas sarazgii visu! Tā...
Dzīvesvietas bāriņtiesā. taa uzvaardu mainna ir pilniigs beztolks. Beerns taapat vissu saprot , un zina, kurss vinnu audzina, kurss miil. Bioloģiskais tēvs uzturlīdzekļus maksā? Maksā/ nemaksā tas jau arī ir arguments. Karā visi līdzekļi ir labi. Vienalga uz bāreņtiesu. Pirms pieņemat lēmumu mainīt bērnam uzvārdu, labi padomājiet, kam jūs gribat ieriebt - bērnam, vai viņa tēvam. šis ir vispopulārākais sieviešu naida un atriebšanas instruments, lai demonstrētu savu varu. Kuram no tā būs labums? Nesapratu, stāsti mums savu dzīvesstāstu, vai gribi zināt tik par uzvārda maiņu? ··· Vārda (uzvārda) maiņa: Uzvārda maiņa bērnam lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Dilemma ar uzvārda maiņu ;) (69)
Viena mana darba kolēģe taisās precēties,bet negrib pāriet vīra uzvārdā,jo tas uzvārds ļoti asociējas ar vīrieša dzimumlocekli (tikai 1 burts atšķiras),bet topošais vīrs,kas audzis patriarhālā ģimenē,kategoriski saka,ka tā ir principa...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Nu ja viņš tik principāls, tad vienīgā izeja laikam ir neprecēties. Neies jau laulības dēļ kļūt par kaut kādu Pipeli. :)) Lai kolēģe pasaka savam izredzētajam, ka uzvārdu mainīs, bet nomainīs arī vārdu. Piemēram uz Pi*da. Tā teikt, līdzsvaram. :D Tad redzēs, ko viņš teiks. Principa lieta, kategorisms, patriarhala, patriotisms....., lai nafig tadu pasuta. Sodien uzstas uz uzvardu, rit liks pakalju slaucit, mol patriarhara gimene ta pienemts. Ja vīrietis nav apjēdzis ka šādos gadījumos var pāriet sievas uzvārdā deļ bērniem vai katrs palikt savā, tad viņš ir pilnībā atbilstošs savam uzvārdam. varbūt tad labāk lai paliek vecpuišos. Pashlaik personiigi, es liktu atlikt kaazas un likt apdomaaties. Jo shaada uzspieshana tomeer liek apsveert lietas, par turpmaako kaa buus peec lauliibu registreeshanas, pat ja sieviete pienjems vinja uzvaardu. ··· Vārda (uzvārda) maiņa: Dilemma ar uzvārda maiņu ;) lasīt visu diskusiju (69 atbildes) –»
Vārda maiņa (24)
Latvijā var mainīt vārdu...., bet ja visi zin īsto kāds ir bijis dots..mainot tas neko nedod.....ko jūs daraat ja riebjas īstais vārds?
Ja patiešām nevar ar savu vārdu sadzīvot, nomainiet un paziņojiet ar lūgumu saukt jaunā vārdā. Ir zināmi tādi gadījumi. Sevi ar veco vārdu vairs nesaistu, un nepieķeros pagātnes atmiņām, dzīvoju šodien laimīgi. Konfflikts ir tiem, kas nevar pieņemt-vecākiem. Tā atkal ir viņu mācībstunda pieņemt mainīgo. Es domāju, ka autorei piestāvētu vārds Catgirl - vecāki būtu priecīgi bez gala un atzītu savu seno alošanos Droši. Es nomainīju. Jūtos brīnišķīgi. Saskaņā ar savu būtību. Jāiet uz dzimtsarakstu nodaļu jāraksta iesniegums. Tad tālāk pateiks. Nekādas problēmas, visus papīrus ātri un viegli var nomainīt, tikai jārēķinās ar izdevumiem, bet nav tik traki lieli. Uz priekšu! Lai izdodas! Taa sapratu, ka vaards jau dokumentos mainiits, bet visi taapat sauc ieprieksheejaa vaardaa. Vai arii kljuudos? ··· Vārda (uzvārda) maiņa: Vārda maiņa lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Cik maksā uzvārda maiņa? (6)
Vai Jus man nepateiktu cik maksa ja grib nomainit uzvardu?
nu ir gan...piezvanat uz jebkuru dzimtsarakstu nodalu un uzzinat. valsts nodeva Ls 20 sniegbaltitei taisnība veel labaak, apprecies no jauna-buus jauns uzvaards un viirs un tikai par 5 latiem 1998 gadā maksāja Ls 30 (pati mainīju) baigi darbietilpīgais process (vismaz 98 gadā bij). Iespējams ka tagad ir kas mainījies. ··· Vārda (uzvārda) maiņa: Cik maksā uzvārda maiņa? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā noņemt bērnam otro vārdu? (7)
Labdien! Manam bērnam oficiāli ir 2 vārdi, ģimenē apspriedāmies, ka vēlamies tomēr tikai vienu vārdu un otru tā kā atmest. Kāda būtu rīcība šajā gadījumā, kur mums jāvēršas? Bērnam ir 5 gadi.
Rakstot iesniegumu, kurā žēli lūgt un kā pamatojumu ierakstīt vecāku, pardon, stulbumu.
Kad bērnu dārzā lasu audzēkņu sarakstu, kur katram otrajam dots kaut kāds Džastins un katram trešajam 2 vārdi, gribas izsaukties- prātiņ, nāc mājas, tu tak latviets esot!
Ņem vērā, ka bērns ir personība un Cilvēks. Kad izaugs, lai pats pieņem lēmumu. Jūs vai bērns vēlas? Uz dzimtsarakstu nodalju. man jau liekas,ka tas nav nemaz tik viegli! un tad,kad likāt bērnam 2 vārdus,tad nevarējāt tā apspriesties!!???? vispār nesaprotu tos vecākus,kuri liek bērniem jocīgus vārdus! bērnam tomēr jādzīvo līdz 18gadiem ar tiem! ··· Vārda (uzvārda) maiņa: Kā noņemt bērnam otro vārdu? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Nav obligāti. Ja vajadzēs pārdot, vai ko mainīs, vares ari uzvārdu pie reizes nomainīt. Nav kā ar vadītāja apliecību, piemeram. Nē, dokumenti nav jāmaina. Ja būs darījums ar īpašumu, tad pievienosi darījumam notariāli apliecinātu Laulības apliecības kopiju un viss. ··· Vārda (uzvārda) maiņa: Vai pēc laulībām zemesgrāmatā... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vārda maiņa (14)
Izlasiju kas rakstits likuma, kados gadijumos drikst mainit vardu. Par so situaciju nekas nav teiks. Var but kads jurists kurs ir te var ko pateikt. Situacija sekojosa: Berns bija adoptets un ka pie adoptacijas gadijumiem notiek ir...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Iedomājos, 50 gadus mani sauca par Lūciju, tad visus apzvanu un saku, ka no šīs dienas esmu Antonija. Domātu ka es jukusi. Man vienmēr rodas jautājums, lasot šāda tipa tēmas,vai nav vieglāk uzzvanit uz atbildīgajam instancēm un tur visu sīki uzjautat? Kad mainīju uzvārdu, sāku ar to, ka aizgāju uz dzimtsarakstu nodaļu, pateicu, ka gribu mainīt. Pamatojumā ierakstīju, ka "tēvs ar māti laulībā dzīvoja tikai gadu un pēc tam atgriezās etniskajā dzimtenē un manā audzināšanā nav piedalījies ne morāli, ne materiāli, tāpēc uzskatu par apkaunojumu nēsāt tāda cilvēka uzvārdu."
Derēja.
Pieļauju, ka šeit līdzīgi- piedzimstot nosauca tā un šitā, nevaru pieņemt un identificēties ar audžu vecāku vārdu.
Pareizi ir, dzīvi vajag sakārtot. ir likums
un ir proces ka tas notiek

var mainit
··· Vārda (uzvārda) maiņa: Vārda maiņa lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu