Vidusskolas

Vidusskolas - jautājumi un diskusijas

Rīgas 49.vidusskola - atsauksmes (15)
Cienījamie vecāki,absolventi,cilvēki ar pieredzi sekojošā jautājumā,,, Rīgas 49vsk-ko varat pastāstīt par šo skolu? Vai varat to ieteikt,vai jūs tajā laistu izglītoties savus bērnus?
Hi...Ufo nu gan ir kritērijs!!!
Tur mācījušies gandrīz visi labākie Rīgas ārsti(dažādās specialitātēs)...
Mana meita šo skolu absolvēja pirms gada.Superīgs direktors,laba atmosfēra,acīmredzot ar mācībspēkiem arī viss kārtībā,jo meituks nu jau beidzis Stradiņos 1.kursu budžetā.. Skola ne-problēmu bērniem. Būtiskākā iezīme: autoritārisms. Mana meita arī beidza šo skolu, man šķiet, ka viņai patika, ar prieku skrien uz salidojumiem:)! Nu, pluss ir tas, ka arī apkopējas profesiju spiež apgūt obligati :)))))))))))))))) Laist...izglītoties?!
Pati šo skolu esmu beigusi(sen gan) ,bet labākās atmiņas un draugi paziņas ilgtermiņā...
Tikko biju salidojumā. Visbrīnišķīgākais iespaids vēl joprojām.
Disciplīna un zināšanas garantētas.
Disciplina un zināšanas.
··· Vidusskolas: Rīgas 49.vidusskola - ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
2. ģimnāzija (4)
Labdien ! Interesējos par Rīgas Valsts 2. ģimnāziju.. Ar ķīmijas novirzienu, kāda ir ķīmijas skolotāja un citas skolotājas? Ko labu/sliktu varat pastāstīt ? Interesē tieši šīs skolas skolēnu, absolventu un vecāku ...
Drosivien ka jau visas skolas, tuksa laika teresana. Tev tā kā par daudz gadu, lai Tu tajā skolā mācītos, bet bērns...nu tur vispirms iestājeksāmeni jānokārto u konkurss jāiztur. Ja bērns vai mazbērns tiek bīdīts medicīnas jomā, tad tradicionāli 49.vdsk. vai ĀVĢ. ··· Vidusskolas: 2. ģimnāzija lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Rīgas 2. ģimnāzija (6)
Man nepieciešams "insaidera" (ok, ok, insaidera vecāku:)) viedoklis par šo skolu. Kā tur ir mācīties? Kas patīk, kas ne?
Skola laba, bet kā katrā vietā savi + un -. Kas vienam ģeld, otram galīgi garām. Sakārtota vide, cieņpilna attieksme.
Tikai vispirms tajā skolā ir jāspēj iestāties. Ja bērns ģēnijs, tad iestājeksāmenus vajadzētu kārtot 2., 3. ģimnāzijās, Franču licejā, Centra humanitārajā un tad jautāt- kura ir labāka, ja visās tiks iekšā, a ja ne- tad iet tur, kur izturēs to konkursu, ja izturēs. Skolas ar humanitāru orientāciju.
Ja nepeiciešama eksaktā izglītība tad licejs vēl derēs, bet tomēr orientācija uz citu profilu (1.ģimnāzijā jau šķiet viss nokavēts, bet atliek 49., Āgenskalna valsts u.c.)
gudri skoleni... :D tiko iestādināja 2. gjimnāzijā kolēgja meitu...! ;) Iestādināja :D tieshi tā... jo Pa Blatu caur paziņām...!!! skukjis prātā zem vidējā :p pazīstamiem tajā skolā sīkie arī mācās.. Ir Ljoti aktuāla Problēma ar narkotīkām... Jo vecāki pārsvarā visiem naudīgi, tad nu sīkie pērk taas nezāles un lieto uz nebēdu...! kokote, RCHV iestājeksāmenu nav, šo jautājumu uzdevu mācību daļai un viņa teica- tās ir tikai baumas. Normāla skola. Varbūt pat laba. bet ne Top 5 . Ķimijas, vai tml. novirziens. Bet nevar teikt, ka būtu ļoooti akcentēts. Krutumu nosaka atrašanās vieta. Radītāji pa ceļam uz darbu Vecrīgā, izkrauj , vakarā savāc. ērti Dzirdējis esmu,ka laba skola..kādreiz tur stājās caur iestājeksāmeniem.. ··· Vidusskolas: Rīgas 2. ģimnāzija lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Rīgas 9 vakara maiņu vidusskola (vakarskola), viedokļi, pieredze? (11)
Lūdzu padalieties pieredzē, kas varbūt tur ir mācījies vai varbūt pasniedz... Kā ir ar uzņemšanu, cik pielaidīgi viņi ir attiecībā uz to? (iepriekš uz liecības var redzēt nelieus grēkus, cik ļoti viņi to ņem ...
Neviens tev neko neraksta... Taa skola kaut kur centraa netaalu no centraalaas dzelzcelja stacijas? Iespeejams, ka zinu kaut ko. Taadaa skolaa jau pasen maaciijaas manas radinieces deels. Nepabeidza 9. klasi, dabuuja tik izzinju. Paaris priekshmetos, arii matemaatikaa, bija nesekmiigas atziimes. To vakarskolu, vai mainju vidusskolu pabeidza sekmiigi. Pasham patika gan maaciibas, gan arii skolotaaji, cik atceros. Peec tam puisis iestaajaas augstskolaa. Saaka tai mainju vidusskolaa maaciities apm. tavaa vecumaa, tas gan bija pirms kaadiem nepilniem 10 gadiem, laikam. Sanjemies un uz priekshu! Juri- tā pie tirgus ir vakara ģimnāzija, šitā ir tā, kas kādreiz bija Cēsu ielā, tagad Stāmerienes ielā (http://www.r9vmvsk.edu.lv/order_rules.html). Personiskās pieredzes nav, arī radu bērns daudzus gadus atpakaļ (vēl Cēsu ielā) mācījās-visu to labāko, pēc tam arī augstskolā iestājās. Bez vidējās izglītības mūsdienās- tas nav nopietni- tā ka tik uz priekšu - par smukām acīm atzīmes neliks, bet domāju, ja vien izr;ad;isi ieinteresētību pati savu problēmu risināšanā, būsi atvērta un ar vēlmi- tad viss notiks: i bērniņu izaudzināsi, i pie diploma tiksi (ja pareizi saprotu Tev 12.klase jāpabeidz, un nevajag par patreizējām atzīmēm satraukties, gan jau ņems Tevi tajāskolā, gan jau viss sakārtosies, tikai pašai nedaudz jāpapūlas būs) Lai veicas! Un galvenais nebaidies, atceries: zemāk par zemi jau nenokritīsi, un tie, kas ne vienmēr pa spalvai glauda, parasti labu Tev vēl :) PS. augstskolu interesēs tikai un vienīgi Tavi rezultāti nevis skola (tā ir viena no centralizēto eksāmenu priekšrocībām, ka visi skolēni tiek vienādi novērtēti, neatkarīgi no kādas skolas un augstskolas to zina) :) Aizgāju uz turieni pabeigt 12. klasi, lai iestātos augstskolā, jo pēc sistēmas maiņas ejot no ekzaktajiem uz humanitārajiem augstskolā mans videnes automāts koledžā nebij gana.
Varu teikt, ka apmeklēju ļoti reti, pasniedzēju attieksme bij ļoti laba, saprotoša, es gan viņiem atbildēju ar to pašu, pēc dabas esmu pieklājīgs, pabeidzu ar labām atzīmēm, augstskolā paņēma atplestām rokām.

P.S. Uz stundām var iet/neiet, taču kontroldarbus un centr. eksāmenus būs jākārto tāpat kā citur.
Vidusskolā, vakarskola, arodvidusskolā ir vieni un tie paši eksāmeni jāliek. protams, vieglāk,ja tu katru dienu sēdi un mācies neviss 2x aizej. diez vai 2x nedēļā apgūsi visu,ko māca tiem,kas iet katru darba dienu mācīties. iespējams,ka tur daudz uzdod pastāvīgi mācīties , lasīt mācību materiālus, grāmatas. tik sīki nezinu.ieteiktu vairākās skolās painteresēties par mācīšanos tur,ja ir šaubas,ka netiksi iekšā. vismaz būs rezerves variants. Augstskolā ir svarīgi vidusskolas rezultāti, tā kā viņi nemaz neinteresēsies vai tev kāda slikta atzīme ir bijusi 9.kl. beidzot. citās skolās uzņem ar nesekmīgu atzīmi, citās nē. vakarskolā varbūt tik stingri neskatās un pieļauj nesekmīgu atzīmi liecībā ··· Vidusskolas: Rīgas 9 vakara maiņu ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vidējā izglītība neklātienē / internetā (12)
sveiki, ir kāds kas ir pabeidzis vidējo neklātienē? tas vispār ir reāli ja sanāk vismaz 300 stundas pavadit darbā?
Dzīves skola ir visiracionālākā un stulbākā mācību iestāde (lasi tā nedod rezultātus) Cipari personas kodā nav ekvivalents zināšanām. Vai nu gāz pa grābekļiem līdz kapam vai attīsti smadzeni. Uhh - Leo taa superiigi un skaisti nodeva pa ugunjiem ! :O Jau veselu muuzhiibu te neesmuu medaaljus daliijis - bet nu - tagad LEO godam vienu ir nopelniijis no maniim ! :))) Jaa paziistu vienu, vinjsh gan brauca uz vakarskolu kaut kur Riigas centraa. pabeidza diezgan aatri un sekmiigi. Varbuut tas nav gluzhi neklaatienee, bet domaaju, ka var arii taa. Ir taalmaaciibas iespeejas.Meklee netaa. Mjaa... nez kas tas ir par darbu, kur tiek "strādāts" 300 stundas mēnesī(?) pat bez vidējās izglītības... ··· Vidusskolas: Vidējā izglītība ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vidusskolas Rīgā (8)
probleema-vidusskola. Veeleetos uzzinaat, kaadas skolas Rīgā skaitās normaalas. ne krutaas un arii ne atpalikushaas.Taatad , kuraas nav narkotiku midzenis un biezo puulji:))
··· Vidusskolas: Vidusskolas Rīgā lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Jelgavas muzikas vidusskola (3)
Ludzu atsaucieties tie, kas ir macijushies vai macaas, vai arii var kaut ko pastastit par Jelgavas muzikas vidusskolu!
ko tishi gribi zinaat? Taa atrodas Jelgavaa aiz Jelgavas tirgus? Tas bija shausmiigi sen... Kas tieshi Tevi inetersee? :) es nomaaciijos tur septinjus gadus manupraat laba skola!!! ··· Vidusskolas: Jelgavas muzikas vidusskola lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu