Zeķubikses

Zeķubikses - jautājumi un diskusijas

Bērns nevelk zeķubikses (39)
Ko darīt,ja bērns kategoriski atsakās vilkt zeķubikses,tagd nāk aukstais laiks,nu nekādi nevar pierunāt.Varbūt kāda mamma var ko ieteikt
Vai bērns ir vīriešu vai sieviešu dzimuma. Un cik liels jau? Ak dies, mammīt, var taču vilkt termobikses un puikiem taču galu galā ir siltās, garās apenes. Ir taču 21.gs, nemoci vīriešbērnu ar sieviešatribūtiku. Neesmu mamma, bet zinu, ka tādiem puikām velk termoveļu. Ir mazie izmēri un dažādas faktūras, un citas variācijas. Zini, tas gan bija ļoti sen, bet es arī atteicos vilkt:) Kā reiz ap gadiem 6 un neviens tā arī nespēja piespiest.
Bet par termoveļu runājot; tam puikam, lai vis normāli attīstītos tak vēsumu vajag:) Olas galu galā neatrodas "ārpusē" vēsumā tā pat vien... nevajag strīdēties ar dabu, kas noteikusi, ka tam visam jābūt vēsumā.
Puikam - zeķubikses????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! ··· Zeķubikses: Bērns nevelk zeķubikses lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Jaunās kurpes purngalā plēš zeķubikses. (26)
Padalieties pieredzē, ko darīt, ja kurpes purngalā plēš zeķubikses, katru dienu jjaunas pirkt, tad drīz būs bankrots :-), P.S. nagus jau apgriezu, to var neieteikt :-)))
nagu vajag apvīlēt vai nokrāsot ar nagulaku... Toč zini, ka kurpes plēš? Varbūt zeķubiksēm vajag izvēlēties lielāku izmēru, lai nav tik nostieptas? ...nuuu - uzlīmē plāksteri uz naga...nevelc tās kurpes...
Interesanti - kādu padomu Tu te sagaidi?
Pamēģini, kā Deisa teica, lielāku izmēru zeķenēm :o Aiznes pie kurpnieka, lai tas paskatās, kas īsti nav kārtībā, un novērš, ja var. Ja nē, tad samierinies. ··· Zeķubikses: Jaunās kurpes purngalā plēš ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Spīdīgas zeķubikses (10)
Varbut kada zin kur varetu iegadaties spidigas zekubikses vai pec iepakojuma var pateikt cik spidigas?
Spiidigas zekjubikses lai paliek taalajos 90.jos...tas pashlaik patiesi ir galeejas bezstila un bezgaumiibas paraugs! Nezinu par LV veikaliem, bet es kā vīrietis šādu problēmu risninātu:
a) ieietu, piemēram, ebay.co.uk
b) ierakstītu atslēgas vārdus - glossy tights, shiny tights, high shine tights, paskatītos vēl ieteikumus atslēgas vārdiem.
c) sakārtotu P&P no lētākā uz dārgāko...un neupurējot kvalitāti un vēlmes, no lētākā gala paņemtu kaut ko.
o, preža krāsas zeķbikses! super! nu, cik cilvēku tik viedokļu. Ja kādai patīk spīdīgas zeķbikses, tad tā ir cilvēka izvēle. Man piemēram spīdīgas bronzas krāsā patīk, bet matētas un preža krāsā gan manuprāt ir briesmīgas. kādai varbūt seksualitātes kalngals... Tādas arī ir?Es domāju,preža krāsā? ··· Zeķubikses: Spīdīgas zeķubikses lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu