Zirnekļi

zirnekļi foto attēls

Zirnekļi - jautājumi un diskusijas

Kā uztaisīt zirnekli vai zirnekļa masku? (4)
Iesakiet, kā vislabāk uztaisīt zirnekli vai zirnekļa masku bērnam?
melns triko un vēl 3 pāri zirnekļa kāju piekabinātas uz muguras. diez kā cilvēki tika galā pārdesmit gadus atpakaļ, kad nebija ne oHo.lv, ne Google un pat ne interneta. melnu cepuri ar sarkanaam aciim. daudzaam.efektam arii ragus :) Divi melnas dzijas kamoliņi, cauri izdur trīs- četras drātiņas notītas ar dziju.
Maskai var uzvilkt melnu cepurīti un lielāku melnu džemperīti pie kura klāt piešūtas kājiņas. Mazam bērnam var pietikt tikai ar cepurīti, pie kuras klāt kājiņas un zirnekļa actiņas.
http://ammari.lv/lv/zirneklis-karnevaela-taerps.html ··· Zirnekļi: Kā uztaisīt zirnekli vai... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ar ko barot zirnekli? (5)
Vēl neesmu atradusi īsto šķirni/sugu, bet vēlos noskaidrot ar ko, kuri ir jābaro? Patīk Lasiodora Parahybana. Vēlos zināt jūsu pieredzi un ietekumus!
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Ar mušām. Domājams ja garšo vietējiem zirnekļiem, garšos arī kādam ārzemniekam. Es ar domā, ka muša ir pietiekami labs ēdamgabals zirneklim. Nav man bijis mājā Tarantuls vai kāds cits eksotisks zirnekļlops, bet vietējais Skotu krūmu zirneklis gan labprāt zem vannas dzīvojās,...bērni šamo par Vasjku nosauca, ar mušām baroja resnu. Iekāp ´´Dinozoo´´turir aprakstits. ... ar mušām... ).. Es domāju jādod kotletes,štovēti kāposti,rītos kafija...kādā barā nokļūs,tāda dziesma jādzied ··· Zirnekļi: Ar ko barot zirnekli? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kur iegādāties barību zirnekļiem? (5)
Kuros zoo veikalos var iegādāties barību zirnekļiem? Vēlos iegādāties sev tarantulu, bet nevaru internetā atrast nevienu normālu tirgotāju, kas piedāvā šīm radībām barību un terārija sastāvdaļas kuras var nopirkt uz vietas nevis pasūtīt...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Gan jau tas zirneklis pats atradīs ko paēst, galvenais būri turi vaļā!:) Reiz redzēju TV vienu atsaldēto, kurš kolekcionēja zirnekļus. Tie bija iespundēti mazās plastmasas kasītēs. Kas tā par slimīgu kāri kolekcionēt un turēt dzīvas radības sprostā?
Arī kukaiņi grib savai sugai atbilstošu normālu dzīvi! Vai jums ir kāda bērnības trauma, kad nespējāt kontrolēt notiekošo, tad nu izaugot gribas to kompensēt un kontrolēt kaut vai zirnekļus? Nu, padomājiet!
Vienkāršākais variants būtu iegūglēt vai pameklēt pa jūtūbi..

Es pieļauju, ka kaut kādi tarakāni varbūt pat daudzstāveņu virtuves klasiskie..
Un esmu redzējis ka puisis blakus kaut kur tur kaut kādu tarakānu koloniju, bet viņam bija ne viens vien zirneklis...
Dino Zoo var iegādāties gan tarantulu,gan terārijus un arī pasūtīt barību-circeņus! Jāķer mušas ··· Zirnekļi: Kur iegādāties barību... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Bailes no zirnekļiem (12)
Zinu, ka tik lielam cilvēkam baidīties no zirnekļiem nav visai prātīgi, bet nu šeit es ar sevi neko padarīt nevaru. Jau no pašas bērnības man ir pataloģiskas bailes no šiem "tarantuliem", savukārt no citiem kukaiņiem man ir ne silts, ne...
es ne tikai triicu, bet lecu uz galda..:)) un kaadas tev "attieciibas " ar sliekaam, vardeem, peleem...?:)))))))). Pariizee naksnjojot uz Klaidonja manaa deguna galaa no kugjiisha griestiem nolaidaas drausmiigs, resns zirneklis. bljaut un lekt uz galda mani attureeja vieniigi laba audzinaashana...:))). diez vai psihologi uz to specializeejaas..:))) Vai, zirneklīši tik jauki!
Domāju, ka katrs no savām bailēm var tikt vaļā pats - pārvarot sevi un paņemot rokā (sākumā varbūt pirkstu pieliekot, paglāstot). Pirmajās reizēs tas var būt nepatīkami, bet varbūt jau pat tad saproti, ka nekas traks jau nav.
Man arii ir drausmiigas bailes tieshi no zirnekljiem:)). Nenjem to nopietni!! Starp citu, pavisam neindīgu zirnekļu nav, un tā kā mēs nezinām savu panesības pakāpi, zirneklīšus rokās tomēr ņem nav ieteicams. Pat krusta zirneklītis var sagādāt šādas tādas nepatikšanas. Man pašai agrāk bija histēriskas bailes no zirnekļiem, tagad ir vienīgi milzīga nepatika. Man ar šī fobija piemīt. Bet laika gaita esam pamanījušies sadzīvot. Mājas istabas stūros tiklus atstaju, lai dzivo savu dzīvi, bet ja vannā iekrīt, tad ar sērkociņkasti notveru un zem vanas palaižu. Bet, ja kads uzkapj man uz kajas, tad gan aukstas tirpas un sajūta, ka elektrība iesitusi.
Nezinu gan, vai psihoterapija var ko dot. Varbūt, ka regresīva hipnoze, lai atgriestu pie šo baiļu pirmsakuma. Es cik sevi atceros, un atceros sevi vēl no tē laika, kad ratiņos, ka savīkšīta lelle gulēju un jutos varen nejauki, ko tagad varetu salīdzinat ar trakokreklu, tad man šī nepatika jau bijusi pirms saskares ar šiem kustoņiem. Kaut kadas arhetipiskas pieredzes atblazmas bezapziņā. Mans darbs un sadzīve nav saistīta tiesi ar zirnekļiem, tapēc nesaskatu še nekādu problēmu.
Kapēc būtu jaiet piepsihologa, lai tikto no šīs manuprat maznozīmīgas fobijas vaļā? Un ko no tā es igūtu? Vai varētu iegadaties tarantulu ar ko brīvajos brīzos spēleties vai? Kam man tās, un kam Tev tas vajadzīgs?
··· Zirnekļi: Bailes no zirnekļiem lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu