Izlaiduma scenārijs
Vai tiešām visur Latvijā izlaidumi notiek pēc vienāda scenārija jau n - tos gadus? Varbūt kāds var padalīties iespaidos par kādu oriģinālāk noorganizētu izlaidumu ( labā nozīmē), varbūt variet ieteikt kādu mājas lapu, kur var iemest aci par šito tēmu. Arī visi vecumvecie dzejoļi jau apnikuši, parakos pa netu, bet nekas tāds interesants negadījās.Mylina atkarībā izlaidums kādam vecumam? sākot no bērnudārza līdz vidusskolai. tos visvairāk atzīmē. pēc tam jau so-so...
babyjag biju pag.ned. uz izlaidumu darzinaa - nu tik emocionals un jauks! bernini dziedaja, dejoja, skaitija visadus dzejolishus.. aii.. visvairak atmina palika audzinatajas stasts par berninu, kas vel ka engelitis Dievinam prasa par dzivi uz zemes.. un vins pec ilgas iztaujasanas atbild, ka uz zemes Tev bus divi engeli, kas par Tevi rupesies un visu iemacis, nav svarigi, kads viniem vards, tie bus Tavi vecaki..
daisy777
1
Babyjag, emocionāli tas ir tikai, dzirdot šo stāstu pirmo reizi, ne desmito :)))
Tallink, re, piedāvā izlaidumu nosvinēt jūrā, uz kuģa.
ssessy
Skolā jau vairs nav tas, vismaz vidusskolā.... Manējais bija viens no pēdējiem gadiem, kad atestātus deva izlaidumā. Tagad tik vien kā tusiņš un papīri kādu laiku pēc tam:(
Ja maza skoliņa, tad var scenāriju pārdomāt. Bet ja lielā pilsētas skola - labāk jau oficiālo daļu tādu, kā ir... jo tāpat ir nogurdinoši gaidīt savu kārtu, ja ir 4 klases un katrā pa 25-30 skolēniem. Un pagarināt vēl to visu nav vajadzības.
kokote ...nu jāļauj jauniešiem pašiem darboties un jāatceras, ja kādam izlaidumi ir katru gadu, tad jauniešiem un viņu vecākiem tas ir vienīgais izlaidums un viņus nesatrauc, ka pirms gada un 2 ir bijis, kas līdzīgs.. mana pieredze rāda, ka jauniešu fantāzija ir pietiekami oriģināla, ja tikai ļauj viņiem darboties un tā nemanot no malas "piemet idejas"..un "labām" skolām ir arī savas tradīcijas, kas ir vērtība un jāsaglabā...kamdēļ tie dzejoļi vajadzīgi? Un piekrītu ssessy - ja ir vairāk par 3 klasēm, tad līdz ģībienam...un vecāki jau pa lielam tikai savus bērnu grib redzēt, nu vēl bērna draugus, bet tā... nu nezinu, nezinu...tas jau vesels pasākumu komplekss vismaz 12.kl. - žetonvakars, pēdējais zvans, izlaidums - tam tā kā uz viena viļņa vajadzētu būt...un jo lielāka skola, jo formālākai (ātrākai) jābūt tai svinīgajai daļai, to neformālo (un es te nedomāju dzerstiņu vakarā, bet pasēdēšanu, padarbošanos kopā ar vecākiem, audzinātāju) jaunieši paši saorganizēs, ja skola (klase) būs veidojusies kā vērtība (zinu daudz tādus piemērus), bet, ja kādu iemeslu dēļ, skolēnam tā skola un klasesbiedri vienaldzīgi, tad tie pantiņi ir vairāk kā smieklīgi un visa izdotā nauda totāli bezjēdzīga (manam bērnam tipa īrēs Dailes teātri izlaidumam - vecāki maksājiet, bet skolā tik daudz tukšu telpu, ka iepriekšējo gadu pat vēl vienu skolu varēja iemitināt, ļoti šaubos, ka vēlēšos kādus pantus klausīties, ar otru bērnu bija pavisam citādāk)
Kalvina
Priekšnesumus var izvēlēties citus...pieaicināt cirka māksliniekus, lai diplomus pasniedz klauns:::))))) Tad vēl izlaidumnieces varētu iet pa mēli::))))
Izlaidums ir izlaidums, tam ir savs mērķis. Sirsnīgi apsveicēji, pateicības ir tas, kas paliek atmiņā:)
jojo man šoreiz bija padomā skolas izlaidums. piekrītu, ka bērnudārzā tomēr ir lielākas variēšanas iespējas.
nakc
1
2
Var jau izlaidumā kaut breiku dejot... viss atkarīgs no pašu attieksmes. Var lasīt vienreizēji skaistu dzeju un raudāt no aizkustinājuma un var to visu darīt tikai ķeksīša pēc.
Nav nozīmes ko, bet kā dara ;)