Kristības - dāvana

augustā jāiet uz 2.5 gadīgas meitenītes kristībām . šausmīgi sen neesmu tādās bijusi. kāda būtu laba dāvana? ko vispār dāvina tādos gadījumos. varbūt kādam ir laba pieredze vai labas idejas.

Lucy      Ja Tu nav krustmāte,tad nu laid fantāzijai vaļu.
Mēs divus gadus atpakaļ bijām uz vienas mazas princeses kristībām.
50.ls konvertā,izcepu torti+ krūmu rozes stādiņu.
Roze jau skaisti zied.

cilveex    1 kristības, vismaz tas, ko es saprotu ar kāda cilvēka kristību ar Svēto Garu, nav nekas ar kotlešu/karbonāžu ēšanu svinams un balonu dāvināšanu atzīmējams. ja šis pasakums ir pa īstam, nevis ķeķša dēļ, tad tas ir svarīgākais, bērnam iedotais. tur nav nekā tieši svinama. tie nav ne jaunsgadi, ne dz.dienas, vai citas mūsu ikdienas blēņas.
Esi klāt, ja bērns/vecāki ir tev svarīgi. Varbūt tiešām viņi rīko kādu izēšanos vai dāvanu saņemšanas brīdi, nu aiznes kādu grāmatiņu bērnam, jo tagad ir stipri labas grāmatas pat ļoti maziem bērniem. Citādi, nekas tur nav jādāvina.

SievieteMelnaa    1 Klasiski pienjemts daavinaat kaut ko no sudraba. Ja neesi krustmaate, tad neteereejies moneetai vai karotiitei, bet nopeerc kaadu sudraba rotaslietu, piemeram, gredzenu, auskarinjus vai kulonu.

Hiroshima  1 1 Kristības ir tā saucamie - Baltie svētki, ja pieturas pie tradīcijām, tad dāvina kaut ko baltu, bet manuprāt ļoti laba ir dāvana no sudraba, kā jau šeit minēja :) Kādu ķēdīti un kuloniņu, bet protams ņemot vērā, ka tas ir bērns, neko pārāk dārgu, lai neapdraudētu bērna labklājību, ja izdomās iziet uz ielas ar rotiņu...

aivuks6      Dāvināt ko tādu, lai bērns un vecāki atcerētos dāvinātāju!
Meitai tika dāvnātas daudz un dažādas rotaļlietas, pat tagad pēc 13. gadiem ir vēl šis tas saglabājies :) piemēram mīkstais metamais kauliņš, pielietojums tam dažāds: spilvens, sēžamais, metamais :D

ulu      sudraba olu biķerīC ar gravējumu..sudraba karotīte ar gravējumu..:)

xxx13      iepērc investīcijas, tavex.lv, ar gadiem vērtība tikai pieaug, pēc tam var arī kaut ko izgatavot kad pieaugs

undine      Es dāvināju skaistu lelli.

lindigais      Es reiz kristībās dāvināju krājkasīti! Dimantā varēja nopirkt tādas metāla - apsudrabotas, liekas bija. Nu kaut kā tā - paliekoši un vērtīgi.

emaria    1 sudraba karotīte

svensone    1 ...ir arii nesen gadiijies pabuut shaadaa jaukaa pasaakumaa! Mees,mazajam,iedaavinaajaam baltu porcelaana kraajkasiiti-balozha formaa,pieberot ar eiro naudinjaam :)))

Hiroshima      Nezinu kāpēc, bet man šķiet, ka mīļi ir izmaksāt bērnam fotosesiju, nopirkt abonementu vai dāvanu karti... Tas būs tas, kas tiešām paliks uz visu dzīvi mīļā piemiņā :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu