Atteiksanas no paternitates pec 20 gadiem

1995.gada sieviete ar maldinajumu pierunaja uznemties paternitati man nepiederosam bernam,pec berna piedzimsanas saregistrejamies,bet pec diviem gadiem izskiramies,protams maksaju alimentus,bet tagad pec 20 gadiem pats berns iesniedz tiesa par alimentu piedzinu lidz 24 gadiem(paslaik vins dzivo ar mati cita gimene vacija) macas tikai vidusskola.Vai man ir izredzes atteikties no paternitates unapstridet tiesas lemumu?

janisb  3 3 Ja 20 gadi nolauzti, tad diezin vai ir jēga tagad atteikties - pēcāk no bērna varēsi piedzīt sev uzturēšanas līdzekļus vecumdienās.

skabarga    11 var ,taisi DNS analizes un pierādi ,ka bērns nav Tavs...varēsi uzturlīdzekļus ko samaksāji ,prasīt atpakaļ..par maldināšanu:))

kerkundu    6 "sieviete ar maldinajumu pierunaja uznemties paternitati man nepiederosam bernam"


kā ellē viņa tad maldināja?

lode  3 8 Nu, ja jau toriez zināji, ka uzņemies atbildību par svešu bērnu un viņa to var pierādīt, tad...maksā vien tālāk! Par savu stulbumu jāatbild, sorry!:))

Momo  1 7 Paternitātes pieņēmumu bērna mātes vīrs var apstrīdēt divu gadu laikā no dienas, kad viņš uzzināja, ka bērns nav cēlies no viņa.
tas nozīmē, ka ja visu laiku zināji, ka tas nav tavs, tad neko nevari apstrīdēt. vari gādāt maznodrošinātā izziņas un prasīt, lai samazina MK noteikto minimumu. piespriedīs, teiksim, 90 eiro. tiklīdz kā bērns nemācās, pieprasi, lai pārtrauc, jo ja nemācās, tad var pats sevi apgādāt. ja strādā, tad arī tagad vari prasīt, lai liek mierā. [piemēram, vakarskola un darbs ir apvienoti]
katrā ziņā vajag advokātu.

zigurds21  1 1 Pec tam varēsi prasīt lai tevi uztur ,dzīvē visadi gadās!Es tadu ātri atšuvu

VECA_PIEPE  3 9 Ja esi izlémis atteikties maksát uzturlídzekljus savam pilngadígajam bérnam ( dokumentiski apstiprináts apliecinájums),...tad vari iesniegt tiesá atteikumu, kurá tiek norádíts, ka atsakies maksát uzturlídzekljus darbspéjígam, sevi uzturét spéjígam (ja pieaugushais bérns ir fiziski un garígi vesels) pilngadniekam.
Sháda veida iesniegums varétu bút noteicoshais, lai uzturlídzeklju pieprasítájs sanjemtu tiesas apstiprinátu atteikumu. Vélreiz atkártoju, ka nekádu shkjérshlju un papildus pieprasítu materiálu lietas izskatíshanai nevajadzétu tikt pieprasíti, ar to arí lieta varétu tikt izbeigta,...ja uzturlídzeklju pieprasítájs ir fiziski un garígi vesels.

kuks10  2   tas atgādina kā aņuku,kad sieva piedzen vecim alimentus ..?!)))Vajadzīgs advokāts,kas zina kā darbojās Vācijas likumi..,lai nebūtu lieks kreņķis,jo vācieši savus pilsoņus aizstāv un neļauj p...st svešiem kā letlandijā..?!))

fargo    4 kāpēc tas jaunais cilvēks te tiek saukts par bērnu? jus ko, cilvēki? kāds bērns?
apstrīdēt tiesas lēmumu tu drīksti.

ps. laba pateicība tev par gadiem ilgu sveša bērna uzturēšanu - tiesas pavēste!
čusku audzētāji...

Samurs    2 Kā redzams - kāda māte, tāds arī bērns... Diemžēl.. :( Interesanti, vai viņš zin, ka vlad73 nav tēvs?

spaarni  2 4 Likuma priekšā esi likumīgs tēvs. Nu un likums nosaka, ka ja jaunietis mācās (nestrādā!!!), tad līdz 24 gadiem finansiāli jāatbalsta!
Nojaušu, ka jaunietis nezin, ka, iespējams, neesi bioloģiskais tēvs? Vai pa šiem gadiem tiešām katru dienu domāji-viņš nav mans! Vai neiemīlēji un nepieņēmi kā savējo???!!! Nezinām jau Tavu situāciju- varbūt esi situēts cilvēks, varbūt esi guvis kustāmo vai nekustāmo labumu no sievas, jaunieša mātes! Palīdzi iegūt izglītību, saglabā attiecības, būs nākotnē mazbērni, būsi laimīgs, ka vēlākos gados būs savi mīļi cilvēki! Pienāks laiks un saņemsi atpakaļ vairākkārtīgi.....

NikaTaNau    1 Jā, kādas ziepes tikai jaunībā nesavāra :-)!

Zeltiite    1 Bet arī līdz 24 gadiem pēc LR likumiem vari iesniegt, ka bērnm jāuztur Tevi, jo nav ienākumu... Man blakus ir meitene - meitas draudzene, kas 21 gadā studē, strādā un uztur tēvu pēc satiksmes negadījuma. Draugi ir pieņēmuši. ka meitene ir lezbiete, viņas mātei ir atņemtas vecāku tiesības.

Lucy      Skumji,ja jau tā,tad tikai DNS:((

raudinja      Mja,uztaisi DNS pierādi ka nav tavs un tiesai iesniedz.
Ar paskaidrojumu,kā bija sākumā.nukautkā tā.
Pareizais tiesnesis sapratis,nepareizais neņems vērā .

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu