Iespējamais iemesls tautas izmiršanai

būsim reāli, nekad dzemsēšana un ņemšanās ar bērniem nav bijusi viegla lieta, bet kādreiz sievietes zināja savus pienākumus pret tautu un ciemu. Tagad tikai zina savu labsajūtu.

Chris1986  1 5 Nu, un ja tas pats mazumiņš, kas piedzimst, pabeiguši skolu vai augstkolu, izbrauc no valsts uz dzīvi visādās anglijās, tad vispār nav variantu

riebekle  2 17 Nepazīstu nevienu sievieti, kura bērnu dzemdējusi aiz "pienākuma pret valsti". :D Šis ir kaut kas jauns. :D Bet dažiem večiem droši vien "vairošanās valsts labā" šķistu itin labs prodžektiņš. :D

klaidone  1 8 Pilnīgs sviests.

Cerinju_Peeteris  1 4 vai vai vai cikVissIrSlikti :D neviens(-a) vairs negrib dziivot aizspriedumu buuriiti kuru ruupiigi buuveejusji visaadi kristiesji un to atvasinaajumi [marksi ljenjini staljini un kompartijas :D]
un ziniet maitas tikliidz kaajas gana garjas kaapj paari seetai un dodas pasaulee :D

Reds  3 9 Nevis pienakumus pret ciemu, bet tagad ar milzīgas propagandas palīdzību tiek panākts ka sieviete apspiež savus instinktus un vēlmi pēc vīra un bērniem, pirmajā vieta liekot karjeru un izglītību, domājot ka tās viņai nesīs laimi un piesaistīs labāko vīrieti - sociālā krāpšana.

CoCoSan  3 7 Nu un cik ta pats jaunus pilsoņus savam ciemam esi sarūpējis, ko, a, m?

gertrude  4 5 ak, cik ļauna ir šī modernā pasaule! sieviete vairs negrib ,,pildīt pienākumus pret ciemu´´(kāds smalks apzīmējums ,,neviena mani negrib savākt un uzturēt´´ vietā). izrādās, ka sievietei drīkst būt arī labsajūta, karjera un izglītība, cik zemiski:)))

Astronaute  6 1 Negribu sabaidit tautu. BET !!!!!!!!! daudzas jaunas sievietes stāvoklī esot, saslimst ar vēzi. Lieciet aiz auss. Zinu labi. Pašas meita šogad nomira. Un paskatieties, kas notiek tur, kur prasa ziedojumus - jaunās māmiņas daudz. 1, 2, 3 bērni. Krievijā tas pats ar tām slavenajām dziedātājām, aktrisēm un cik vēl parasto.

ketija64  3 3 Pienākums pret tautu un pret ciemu dzemdēt bērnus??? PA jau ir kā anekdošu grāmata. :)))

marselis    2 ...ko lai saka? TA IR MUSDIENU REALITATE!

CoCoSan  3 8 Nu ko nu vēl izdomās. Ja no vēža mirusi 1 uz 100 000, tas tak neliecina, ka grūtniecība izraisa vēzi. Galīgi jau kukū

Eiropija  5   pa lielam jā, nevis izraisa, bet katalizē, un ņegramotnajām personām, kas nesaprot, kā tas strādā, jo īpaši (sorry, daiļās aktrises). par laimi, katalīze ir selektīva, ja guru saprot, ko tas nozīmē. bet kāpēc bērnu tik maz? nu, varbūt džeki prec mājas, un uz viņiem pat neviens nedusmojas-tik nesvarīgi viņi ir šon:

Virgo    6 Manuprāt vainīga ir mums uzspiestā VERTĪBU skala...ja nauda un Instagram ir svarīgāks par bērniem tad tautai ir jāizmirst....

Dezyree  3 9 Jā jā jā... Kamēr jūs te "striķus stumjat" ķīnieši vairojas! :)))
Agrāk dzemdēja nevis aiz pienākuma pret valsti un ciemu, bet neesošās kontracepcijas dēļ!! 70-os gan mamma gan viņas māsa un māsīca palika stāvoklī ar visu sūda spirāli, kāda dzemdēja, kāda abortu taisīja... Večiem ta kas, gudri spriedelē par sievietes pienākumu, a viņas toreiz centās vīru "darīt laimīgu" un katru reizi lūdzās lai stārķis aizlido garām.
Planēta ir pārapdzīvota un godīgi sakot- lielai daļai no mums arī nebūtu jāvairojas, lai stulbums beidzot var izmirt, bet tieši visaptaurētākie izjūt pienākumu sevi atražot- bērns par tēti, bērns par mammu, par ciemu, par šķērsielu, par pagastveci un par kaimiņu, par dzimteni un par eiropas savienību!!!!

Forsaakais  3 6 Tas ir normāli. Cilvēces vēsturē civilizācijas ik pa laikam dodas nebūtībā, bet to vietā nāk jaunas. Rietumi ir novecojoša civilizācija ar klasiskā norieta pazīmēm - vērtību degradācija, matriarhāts, egoisms ( indivīda interešu prioritāte pār sabierības interesēm), vairošanās instinkta atrofēšanās pārticības apstākļos ( līdzīgi kā to var novērot dabā ar dažādām sugām, kas pēc dažām teorijām esot sugas pašregulācijas mehānisms), sabiedrības novecošanās un ambīciju izbeigšanās ( vīrieši kļūst sievišķīgi, apātiski, matriarhāta veikto apspiešanas pasākumu ietekmē). Primitīvajās ciltīs genofonda uzlabošanās notika tā, ka atnāca stiprākas cilts pārstāvji, uzvarēja vietējo vājo cilti un savāca sev viņu mātītes, pēc tam viņas dzemdēja stiprākās cilts pēcnācējus no kā ieguvēji bija visa cilvēce. Tā, ka šeit nevar gaidīt no sievietēm kādas pattrotiskas jūtas. Viņām tādas praktiski nepiemīt, jo daba nav viņām tādas paredzējusi, līdzīgi kā vīriešiem nav spējas dzemdēt ( par ko ir ļoti aizvainotas radikālās feministes). Tad lūk, rietumu civilizācija principā ir pansionāts un muzejs. Dzimstošās ir austrumu civilizācijas un Āfrikas kontinents. Tur viss notiek, tur ir gan ambīcijas, gan vērtības, gan konkurences gars. Aizbrauc uz Āzijas lielākajām pilsētām un tad uz Eiropu, tad sapratīsi, kur ir civilizāciju nākotne. Mūsu dzīves ir par īsām, lai pieredzētu reālu izmiršanu, bet mēs redzam, procesus un tendences. Un tur neko nevar darīt. Mēs izmirsim.

AivarsN  1 4 Bērni ir mīlestības augļi. Patērētāju sabiedrībā, kur viss tiek rēķināts naudā, bērni ir ekonomiski neizdevīgi un piedevām vēl traucē baudai.
Planēta vēl ne tuvu nav pārapdzīvota. Tikai dažiem patīk pārāk izplesties, nelietderīgi izķēzīt resursus iedzīvošanās nolūkā un vēl visu pieķēzīt.
Tumšākais degradēšanās laiks jau ir aizvadīts. Sākās dabīgā atlase. Tie, kuri nav spējīgi mīlēt, bet grib tikai baudīt, homoseksuālisti un citas evolucionārās novirzes, labi vien ir, ka neatstās pēcnācējus.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu