Kādēļ pārim šķiroties bērni tiek automātiski atstāti pie mātēm un ne pie tēviem?

virietis2021c    1 Vīrietim bērni ir tikai svarīgi, bet mātēm visa dzīves jēga. Vīrietis bez bērniem joprojām vīrietis, bet par šievieti to nevar teikt.

Draugs50    2 Zinu pāris vīriešus, kuriem mātes atstāja bērnus un pašas aizlaidās labākas dzīves meklējumos. Vīrietis arī var viens uzaudzināt bērnus!
Tā kā nekādas automātikas te nav!

av2      Vai tad parasti kautko, kaa...nevienojas?

virietis2021c  1   Vīrieši var uztaisīt ātri jaunus un labākus bērnus.

Draugs50    2 Uztaisīt jau nav liela māksla, māksla ir uzaudzināt, izskolot un palaist dzīvē un to ne katrs vīrietis spējīgs!

dzilums      automātiski nekas nenotiek. zinu pārus, kur bēnis palika pie tēva. katrs gadījums ir atšķirīgs.

DanaL      Neuztraucies, nav automātiski, varēsi atstāt tēvam.

Kaskaade    1 Kas par aplamībām? Vecāki paši vienojas pie kura no viņiem bērns paliks ikdienas aizgādībā. Ja nevar sarunāt pa labam, tiesa izlemj pie kura no vecākiem bērnam būs labāk.

Vinnija      Mūsdienās bērni tiek atstāti pie tā, kam labāks jurists. P. S. nav runa par plīsušajām gumijām-tad jā, pie projekta autores viennozīmīgi, un lai priecājas, ka vēl tā.

Bellatrixa      Tā, lai vislabāk bērnam, tas ir, kad līdz tam, ka jāšķiras, vispār nenonāk.

AivarsN    1 Jautājums laikam drīzāk bija par tiesas lēmumu. Tikai īpašos gadījumos, kad izdodas pierādīt, ka mātei ļoti būtisku iemeslu dēļ, nevar uzticēt bērnu audzināšanu, tiesa var pieņemt lēmumu par labu tēvam. Pārējos gadījumos tiešām, ja paši nevar vienoties, bērni automātiski tiek piešķirti mātei. Matriarhāts.

Tessa    2 berns paliek pie ta, kurš pavada ar bernu visvairak laika. tagad arii tevi driikst un var nemt dekreta atvalinajumus un mentali lomas samainas, tetis paliek par mammu, liidz ar to mazam bernam saikne ar tadu vecaku ir speciigaka.
tas kamer maziņs.
ja normali, adekvati vecaki, par visu var vienoties. lielaki berni paši var izveleties. bet LV, diemžel, maminju izlutinato viiriešu parsvars-viņi no mammu pasparnes nonak sievu pasparne.
Vai tads vares parupeties par bernu, paliekot bez pasparnes, liels jautajums. un vai viņš to gribes. varbut, ja laiciigi tiks zem nakoša sparna.

pieaugušai sievietei laiks tak to saprast. Sen jau.

Gretta    1 Ir gadījumi, ka tēvam bērni nemaz nav vajadzīgi.

Felde    1 Te dažs labs,ir izteicies-berni ir sieviešu darīšana! Nedod dies...bernam palikt ar šādu vīrieti!
Principā,gana muljīgs šis jautājums. Sieviete,kura iznēsā,dzemdē,baro bērnu,ir tuvākais,kas bērnam ir! Un,ja laba māte,nav iemeslu apspriest šo jautājumu! Vīrietis izvelas sievieti,ražo kopīgu bērnu,tad,lai uzņemas atbildību! Ja to nespej,ka jāšķiras....jautājumu nav!
Ja sieviete ir slikta-neizvelies! Netaisi bernus! Pieradi-ka nekam nederīga māte! Tad nebūs jāspriedelē....
Dažš labs saražo bērnus e.n..tajam....
Un vēl pārmet!
Es,personīgi,ļoti priecājos,ka ir stingri alimentu piedziņas pasākumi! Lai gan mani nekas tads nav skāris,tomēr,tas liek domat-kad,kur,ar ko,kapec!!!!! Un,ja mate ir nekāda-arī,lai maksā! Citadi,ir ari tādas,kuras pec baudas gūšanas,aizmirst,ka bērni NE PIE kĀ NAV VAINĪGI!!!!!

virietis2021c  3   Es vispār nesaprotu, kāpēc jāmaksā alimenti, ja vīrietis bērnu negrib un ir ar mieru abortam. Baba grib? Lai dzemdē un pati uztur. Galu galā vīrietim bērns ir tikai baudas blakne.

coldlands    1 Zviedrijā bērns vienu nedēļu dzīvo pie mātes otru pie tēva, un tad nevajag strīdēties par alimentiem.

Chris1986      Baigi ne - bija precējušies, izšķirās, izrādās, ka laulība bija kļūda, kas jāizsvītro un pēc iespējas ātrak jāaizmirst. Tik tās sekas velkas līdzi

jaunkundze      Automātiski nekas nenotiek. Ir vīrieši, kuri uzskata, ka var zust tālēs zilajās un ir pašsaprotami, ka par kopīgajiem bērniem sieviete uzņemas rūpes. Bet ir vīrieši, kuri grib rūpēties par saviem bērniem arī pēc šķiršanās no bērnu mātes.

jaunkundze    1 coldlands, arī LV šis modelis (dalītā aprūpe) ir bieži sastopams. Vismaz man zināmajās šķirtajās ģimenēs visās tā ir- bērni dzīvo ik pa nedēļai pie mātes un tēva, alimentus neviens nemaksā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu