Bērnu ballīte

Bērnu ballīte - jautājumi un diskusijas

fargo šmargo galvā spainis. politkorektais pārgudrinieks jaa,scenaarijs taa kaa naudinju maksaa:D...
fargo,domaaju,ka Tavi beerni jaaved uz sveetdienas skolas pasaakumiem,tur viss buus kristiigi un pareizi...(noskurinaas no beernu iepiishanas religjijaa...da jeb kaadaa)
ne ieteikumi, bet drīzak vadlīnijas un ne manas, bet lai svētiku būtu politkorekti.
a) pārliecinieties, ka jūsu ballīte nav maskēta ziemassvētku svinēšana(jo kādu, kurš nesvin ziemassvētkus, tas var sarūgtināt)
(ensure your holiday party is not a Christmas party in disguise)
b) sekojiet, lai apsveikumu kartītes nebūtu iespējams saistīt ar kādu konkrētu reliģiju
(send non-denominational holiday cards)
c) dekoram izmantojiet vispārēju dekoru, tāpat ēdienu un dzērienu izvēlēi ir jābūt tādai, lai tā nav specifiska kādai kultūrai vai reliģijai
(use general decor when decorating and make sure that food and beverage selections are not specific to any one culture or religion
d) izvairieties no ziemassvētku spēlēm, brīvdienu ballītēs ir jāizvairas no spēlēm, kuru pamatā būtu ar noteiktu kultūru vai reliģiju saistītas tēmas
(also discourages against playing “Secret Santa” games, Holiday parties and celebrations should not play games with religious and cultural themes — for example, ‘Dreidel’ or ‘Secret Santa.)
e) ja jūs gribas apmainīties dāvanām, tad dariet to nespecifiskā, visparējā veidā, izmantojot ikdienas jokus vai pārsteiguma dāvanu apmaiņu
(If you want to exchange gifts, then refer to it in a general way, such as a practical joke gift exchange or secret gift exchange)

esiet politkorekti.
un nē, tie nav joki, tā ir pavisam īsta realitāte.

http://www.foxnews.com/opinion/2015/12/03/university-your-holiday-party-cannot-be-christmas-party-in
-disguise.html
Šajos Ziemassvētkos zils un ugunīgi sarkans. sēdēt skatīties i-netu var ieskrūvēt sarkano vai zaļo lampiņu gaismeklī.
citu toņu lampiņas nav tik izteiktu krāsu ja nu vēl zilā.
··· Bērnu ballīte: Scenārijs Ziemassvētku ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Dzimšanas dienas svinības 7 gadniekam (14)
Lūdzu iesakiet 7 gadus veca puiša dzimšanas dienas svinību vietu. "Laiva", muzeji, Čili pica neder, klauns mājās ar jau bijis. Idejas, lūdzu :)
Varbūt vajag pajautāt bērnam, ko viņš pats grib. Iespējams, ka viņa vēlmes radikāli atšķirsies no mammas iedomātās "laimības". un tagad iedomājies, ka tev nav naudas, kā tad tu savu bērnu iepriecinātu?!? ..tagad muzeji piedāvā izklaides!! Pienemsim .ka jus nevelaties izradities.bet sagadat bernam prieku un parsteiguma davanu. Ta varetu but Akvalandija- udens atrak6iju parks kopa ar daziem draugiem un ve6akiem un pe6 tam majas visu apskatit uznemtu video pie kokteilu glazem un sviestmaizem. tas vel ir berns un nevajag parmeribas. Ballite smiltis "Brazilija" pie Lidostas, aktiva ballite "Olimpiskaja centra", Forum Cinema kino apmeklejums ar ekskursiju,.. utt., ... utt. ··· Bērnu ballīte: Dzimšanas dienas svinības 7 ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kur varētu svinēt bērns savu 13. dzimšanas dienu? (5)
Man nākamgad paliks 13 gadi. Vēlos sarīkot neaizmirstamu dzimšanas dienas ballīti sev un saviem draugiem vietā kur vēl neviens nav bijis. Vai kāds nezina šādu vietu un cik tā varētu izmaksāt.
Uz Marsa. Tur noteikti vēl neviens nav bijis. Izmaksas gan varētu būt paskarbas. Monta! Vispirms tiec galā ar jautājumu - Tev tagad ir 12 gadi vai 21 gads.
Ja 12 gadi tad esi pateicīga par to ko tev sarīkos vecāki.
Ja Tev ir 21 gads tad uzaicini striptīza puišus un uzrīko tipa vecmeitu ballīti.
Tad jau jaire viesu nams ar pirti un dzerieni, edieni, ja pasakuma visa klase tad izmaksas varetu grozities ap 500eiro Vienkārši skaistā vietā pie dabas, kur var dabūt elektrību mūzikai. Kaut vai dārzā. Kādas ir Tavas intereses, kas Tev patīk?
Atbildot uz šiem jautājumiem izvēlies tematiku un veido variācijas par tēmu. Ja esi radoša, Tev izdosies un īpaši dārgi neizmaksās. Vienīgais "-", ka zivīm dzimšanas diena agrā pavasarī- ja rīko laukā, jāpadomā kā neapsaldēties un būt omulīgiem.
··· Bērnu ballīte: Kur varētu svinēt bērns savu ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu