Bērnu plānošana

Bērnu plānošana - jautājumi un diskusijas

Bērns vecākiem pēc 40 (57)
Bērns vecākiem pēc 40 - sava EGO apmierinašana vai kas tas ir?
Izlasīju un nesapratu vai to sieviete vispār var uzrakstīt-vai viņai vienkārši drausmīgs rīts! Mani vairaak tracina 40 gadiigas omas...taa jau dzimtas diagnoze...beerns piedzimis liidz 20,tad mazbeerni beerniem arii dzimst tuuliit peec skolas disenes...
Normaali dzemdeet 40gados un skaisti,kad lielie beerni jau savaa dziivee.Zinu daudz taadu gjimenju.Un,lielaakoties tagad sievietes ap40 izskataas ljoti labi!
Manuprāt, visas nelaimes ceļas no salīdzināšanas. Un no secinājuma pēc tam - ja kāds ir citādāks nekā es, tad tas uzreiz nav normāli. Ja paskatās uz lietām loģiski, tad Māte Daba ir paredzējusi, ka bērni var būt arī pēc 40 un pat 50 gadiem, tātad - tas ir normāli. Ja Māte Daba ir paredzējusi, ka bērnu var dzemdēt 14-gadīga mamma - tas arī ir normāli. No Dabas viedokļa. Bet cilvēks nez kāpēc grib ieviest savu "normalitātes" skalu. Nesanāks, uzreiz saku. Piekrītu, ka pirmo bērnu dzemdēt vajadzētu līdz 30 gadiem kaut vai tīri no fiziologiskā viedokla, bet pēc šīs definīcijas sanāk, ka pēc 40 vispar nevar? Pat ne otro vai trešo vai piekto? :)
Domāju, ja mamma ir forša, tad bērnam nu nekādi nebūs kauns :)
Dzīve ir loti daudzkrāsaina un dažāda. Pilna ar pārsteigumiem pat pēc 40 :)
Taisnība- ja klukstes (it kā normālās mammas) nemudinātu savus bērnus arī klukstēt, nevienam nebūtu jāapspriež kāda cita mamma tāpēc, ka savādāka. Pretīga ir tā ņemšanās pa citu dzīvēm!
Drīzāk būtu vērts apspriest māti, kura smēķē pie ratiņiem. Tas ietekmē visu veselības.
··· Bērnu plānošana: Bērns vecākiem pēc 40 lasīt visu diskusiju (57 atbildes) –»
Kādēļ kāds cilvēks apzināti var vēlēties lai viņam būtu bērni? (47)
Atmetīsim gadījumus, ka kādam tas ir instinktu līmenī, kādam tāpēc ka tā pieņemts un citiem ir. Bet ja domā ar prātu - kāpēc jums cilvēkiem nāk pratā doma ka vajadzīgs bērns?
Dogvile, ja bērnu grib apzināti, to sauc par plānošanu. Manā vecumā vairs nevar atļauties drāzties kā 25 gados ar domu - kas būs, būs! Drusku pievaldies, ne visi dzīvo pēc Tava scenārija. Tikko noskatījos pa Discovery tieši par šo tēmu filmiņu. Izrādās, ka visu cilvēces pastāvēšanas vēsturi līdz pat kādiem 100 vai vēl mazāk gadiem atpakaļ bērni ģimenēs tika radīti tikai ar vienu un gaužam prakstisku domu - lai būtu, kas uztur vecākus, kad pieaugs. Tāpēc arī daudz tika radīti. Ne par kādu mīlestību pret bērniem vispār negāja runa. Bērnus pat nelaida pie viena galda ar vecākiem sēdēt, ne iet virtuvē, ne citur kur - audzināja nežēlīgi un bez nekādas _utji-butji, kas tad tev tur gadījās - celīti sasiti_? Bērniem vispār neviens nepievērsa uzmanību, varēja bļaut vai nebļaut, par katru mazāko pārkapumu žlinks pa ausi. Un bērni ātri saprata savu vietu hierarhijā. Bērni strādāja jau no mazām dienām. Bija nesalīdzināmi stiprāki visās nozīmēs par mūsdienu bērniem. Tagad jau bērni vairāk tāda vecāku izprieca, gandrīz vai vienā līmenī ar kādu stilīgu minisunīti, ko vīsta drēbēs, ved pie friziera, ņem blakus gultā un ap ko visa pasaule griežas. Viss - aiz neko darīt Kādēļ dod dzīvību jaunam cilvēkam?Kādēļ ir vajadzība pēc bērna?
Tādēļ,ka ir laimes un prieka izjūta par dzīvi,ar kuru gribas dalīties.Un ja kādu mīl,tad vēlas tā turpinājumu.Viss ir vienkārši.
dogville
Ne visiem taa pa smuko sanaak! Nevajag te, piedod, par izteicienu di**t, ja nezini iemeslus. Nenoliegshu, projekts bija liels:)
Nu tradicionāli tas bija, lai vecumdienas ir kas "ūdens krūzi pienes un uztur" + lai būtu kam savu saimniecību, lietas utt nodot. Pārmantojamībai, dzimtas turpinājumam.
Tagad gan biežāk vecumdienas dzīvo no pensijas, un bērni savu dzīvi katrs izveido pats neko neturpinot un nepārmantojot, dzimta... tā vispār aizmirsta lieta. Aiz kam racionālu argumentu nav. Tikai emocionālas dabas.
··· Bērnu plānošana: Kādēļ kāds cilvēks ... lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Ko darit ja puisis nevelas bernus? (25)
Ko darit ja puisis nevelas bernus vismaz vel 5 gadus? Vinam ir 27g.Vai tas nav laiks kad jau jasak butu domat par gimenes dibinashanu?Vai vinam no kaut ka bail??
Puisis ir mahten sapraatiigs.
Jo vecaaks viiriec, jo gudraakus beernus ir speejiigs uztaisiit.:)))
nu katrs jau domaa tad, kad ir gatavs, nevis kad ir "attieciigie" gadi ;)) pajautaa vinjam..vai vinjam no kaut kaa bail..varu garanteet,ka vinjs tev nemaacees atbildeet.. Ja viņš to neveelas,tad jau ir dibinaati iemesli,varbuut arii bailes,kaut kaada nedroshiibas sajuuta...:)) vinjsh varbuut grib zemnieku saimnieciibu vispirms nodibinaat ij tik peecaak gjimeni. ··· Bērnu plānošana: Ko darit ja puisis nevelas ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Vai ir iespējams noteikt savu nākamo bērnu veselību? (14)
Varbūt esmu nedaudz paranoisks, bet tomēr gribas, lai mani bērni piedzimtu uz izaugtu veseli. Vai ir iespējams (piemēram, pēc spermas kvalitātes vai citiem vīrieša veselības rādītājiem) noteikt, vai bērnam nav paaugstināts ...
Bērns jau var tapt ieņemts ar labiem gēniem, bet pietiek kaut kam saiet šreijā dzemdībās, kā rezultātā bērnam pietrūkstu skābekļa, un viss... sekas var būt arī ļoti bēdīgas. Tā kā, ja ir tik ļoti bail par savu "nākotnes" bērnu veselību, labāk ir atturēties no tādu radīšanas. Spermas kvalitātei tieši ir sakars! 7samti mazliet garam aizrunājās!
Spermas kvalitāte ir pirmais rādītājs veseliem pēcnācējiem. Seko viss pārējais, protams. Daba ir atstājusi sev tiesības mutēt ( ĢENĒTISKI kļūdīties) Procesā tas šķiet brāķis, bet- kas to zin, kā attīstās laika gaitā. Mums nemaz nepatīk tas dabas radošums, to saucam par iedzimtības kļūdām.
Nekvalitatīvs spermijs nekur nevar nokļūt! Tieši to arī raksta jūsu protežē. Interesanti, kādēļ tev ir šādi (paranoiski) jautājumi? Vai tavā (vai tava/as partnera/es) ģimenē ir kādas iedzimtas slimības? Vai iepriekšējās paaudzēs ir bijušas kādas problēmas? Vai tev pašam/ai pašlaik ir kādas veselības problēmas, kas varētu ietekmēt bērnu?

Jebkurā gadījumā, nekam šajā dzīvē nav 100% garantijas! Arī pie ideāla ģenētiskā materiāla vair notikt simts un viena nelabvēlīga apstākļu sakarība. Un otrādi, personīgi pazīstu sievieti, kurai ieteica nesaglabāt grūtniecību, jo pastāvēja ļoti liels risks, ka bērns būs ar problēmām - pašlaik šis bērns jau mācās vidusskolā un ir tik normāls, cik vien pusaudzis var būt.
Neredzu neko paranoisku, tā ir normāla cilvēka vēlme pēc veseliem pēcnācējiem. Spermas kvalitātei nav nekāda sakara ar vesela bērna radīšanu, tas ir tikai informācijas nesējs no tēva puses. Ja ļoti gribas iedziļināties šajā jautājumā, jāmeklē informācija par ģenētiku. Visa pamatā ir veselīgs dzīvesveids, regulāras ārstu pārbaudes un bērna radīšanu neatstāt pašplūsmā, bet to nopietni plānot kopā ar sievas (draudzenes) ārstu.
Par to, vai bērnam nebūs iedzimtas ģenētiskas slimības, var pārliecināties tikai tad, kad grūtniecība jau ir iestājusies un ir pamatotas aizdomas, ka ar gaidāmā bērniņa veselību kaut kas varētu nebūt kārtībā.
··· Bērnu plānošana: Vai ir iespējams noteikt savu ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Līdz cik gadiem sievietei var būt bērni (reāli)? (17)
Gadi skrien un nu jau man ir 34. Jaunākas meitenes no manis baidās, tad nu paliek vecākas sievietes. Bet kaut ko nopietnāku nav intereses uzsākt, jo nav jau zināms, vai viņam var būt bērni arī tad, ja ir tuvu pie 40 vai pat ...
tie riski ir augstāki, jā. bet kāda ir realitāte? kāds ir atbildības līmenis šiem vēlajiem vecākiem un tikko vēl tīņiem? atbildības ne tikai materiālās, vai dzīves veida ziņā, bet arī psiholoģiskās? kāda ir varbūtiba, ka 18 gadīga jauniete atturēsies no kaitīgām vielām un stingri sekos dzīvesveidam tāpat kā to darītu 34+ sieviete un arī vīrietis, vel jo vairāk ja bērns viņiem nav nejaušība, bet ir gaidīts?
finālā, ja summē daudzos faktorus, veselības problēmu varbūtība varbūt tika pat augsta, ja ne augstāka, 18gadīgas mātes bērnam, cik 30+ vecuma sievietei.
Visas gaida kkādus pasaku tēlus a la no Holivudas filmām. Aiz tā arī uz neko nav gatavas parakstīties ar reāliem vīriešiem Manējā dzemdēja 45 gadu vecumā.
Un nekādu probu.
Sīcis aug un tiek lutināts:)
Manai draudzenei 40 ,ljoti labs un vesels beerns .Zinu kaadu kurai 42 gados pirmais ,un 45 otrais .Un viss ir shtokos .mazliet gan veciigi ,tacju ir ,un reaali iespeejams . Ak vai! Kas tev liek domāt, ka jaunām sievietēm nav vajadzīgs apaļīgs un kompleksains puisis, bet vecākām derēs dajebkas.

Un vai tev derēs tāda, kurai der dajebkas? Padomā par to!
··· Bērnu plānošana: Līdz cik gadiem sievietei var ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Berni 40 gadu vecumā (51)
Ka domājat par to vai sievietei dzemdet bērnu 40 gados
··· Bērnu plānošana: Berni 40 gadu vecumā lasīt visu diskusiju (51 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu