Covid 19

Covid 19 - jautājumi un diskusijas

Covidesgoisms no vecāku puses (26)
Daudzi vecāki ir gatavi aizkavēt ekonomikas atlabšanu un par riskēt ar vecā tēva un vecās mātes dzīvību tikai ērtību dēļ! Ja tik ļoti vajag sīkos nobāzt malā, varbūt nevajadzēja dzemdēt?
Bērni slimības pārnēsātāji -- bet bakstīsim visus učukus ar her zin kādu zapti, kurai pētījumi noslēgsies tikai 2023. gadā... Dzelzs loģika.Tas, ka 2018. gadā no Ukrainas laboratorijas bija mēģenes pa LV uz bērniem ar vēja bakām palaistas, to jūsu protams faili nepiefiksēja. Vai 2019. gadā, kad garais klepus. Tā cilvēki pa pusgadu klepoja, ka biksēs čurāja un kaklā sāls. Tad arī visi mierīgi pārdzīvoja.. Šitā reliģija gan īstā. Visu dzīvi gaidījām, lai lupatiņas ar puņķiem un co2 ošņāt. Saņemt svēto žlurgu, būt pie tiem izredzētajiem, kuriem uz gadu(šodien pa radio pļurkstēja, ka kovid pass tik uz gadu) nākamgad jauna šviralava jātaisa. Bet, lai paliek. Lielai masai nav paššaglabāšanās instinkta, bet stindzinošās bailes no nāves. 1. dēmoniskā čakra. Paralizē dzīvi un loģiskos lēmumus. Par mācībām. Visas tās "valsts" programmas ir fufeļu fufelis! Čakarēt bērnu psihi un taisīt debiloidus. Man ir radu bērns, 12. klasi pabeidza ar vidējo atzīmi 9.03. Lai saturētu tos morālos skolas mīzalus , izpildītu visus uzkrautos darbus, ko cilvēciņš
loti apzinīgi veica, pēc skolas gadu bija nepieciešama rehabilitācija. Fiziska un emocionāla. Pilnīgs spēku izsīkums. Esmu runājusi ar daudzām skolotājām. Jāmaina programmas, jādot to, kas būs derīgs dzīvei. Sarunas gaitā atklāju, ka skolotāji NAV ieinteresēti(nesaku ka visi). Viņi pieraduši braukt pa vienām vilciena sliedēm. Tāpēc, ka atklāsies, ka učene vai učuks, pats dunduks. Nav plaša profila spečuks. Nāksies pašam urbties cauri, pa nopietno gatavoties. Bet tā lūdzu, ko vājprātīgās Šuplinskas komanda sasūta, to bāž bērniem galvās. Ne mana cūka, ne mana druva, par rezultātu. Es biju šokēta, ka bērniem tagad ar sarkanu tinti kļūdas raksta nelabo un vispār neskaita. Kur palika glītrakstīšana? Kur mācība par augiem? Ekonomikas pamati? utt. Metīšu akmeni arī vecāku dārziņā. Lielākajai masai pofig bērni. To, ka viņus pazemos skolā, liks smakt lupatās, dresēs, kā vācu ovčarkas.utt. No a
Nē,mēs vakcinēsimies.lai būtu droši!Vai nav stulbums augstākā mērā?Vai mēs līdz šim jutāmies apdraudēti?Jaunā paudze saka vecākiem:Vakcinējaties,jo to iesaka ārsti!Vai jūs esat dzirdējuši kaut viena virusaloga atzinumu Latvijā?Dzirdu tikai politiķu izteikumus par Covid inficēto skaitu.Neviena ārsta atzinuma!Kaut ko Apinis runā,un par to liels paldies viņam.Zombēti esam katru sekundi masu mēdijos,jo par to ir samaksāts!Kariņam protams. Un kā paliek ar bērnu fizisko attīstību, redzes saglabāšanu, komunikāciju ar vienaudžiem? Vai tā šodien vispār ir izglītība? Daudzi vecāki izņem bērnus no skolām, organizē kolektīvo mājas apmācību. Kamēr mani 6 dēli izauguši, mana imūnsistēma vienmēr tika apgādāta ar jaunākajiem vīrusu paveidiem un tā tas turpinās arī tagad. Tāpēc tā vienmēr ir labā formā un pat ja gadās kas nopietnāks, pārslimoju pavisam viegli, netraucējot medicīnu, ar tējiņām un medu vien. Pat ja tas makaronvīruss eksistētu, tad man tas būtu piegādāts jau neskaitāmas reizes un būtu sen izstrādājusies imunitāte. Beidziet vienreiz klausīties tos viesstrādniekus. Viņiem par to labi maksā, bet sajēgas ne vairāk kā cūkām no aviācijas. A tu pats, mājā sedēdams, daudz tautasdziesmu un teorēmu esi apguvis? Nu, koļījies! To, ka bērni ir slimības pārnēsātāji, šaubu nav.
Par mācīšanos - ir grūti vecākiem, bet daudzi jau arī ir tādi, kas maz, ko zin no latv.val. gramatikas, no matemātikas, fizikas, ķīmijas. Katrā ziņā vecāki ar augstskolas izglītību ir vairāk spējīgi palīdzēt, vismaz meklēt risinājumu.
Nu ko - jācenšas, jācenšas un vēlreiz jācenšas, šoreiz jums, vecāki!
Sanāk, ka beidzot iemācīsies paši, ko skolā palaida garām.
Bet kaut kā tomēr ir tāda klusa aizdoma, ka nepatīk tas, ka jārūpējas par bērnu, ka jāvelta viss savs laiks, palīdzot pildīt mājas darbus.
Neko ļoti sliktu tajā visā neredzu, jo... diezgan izplatīta bija situācija, ka "bērni liek mieru" - skola, pulciņi un vecākiem miers mājās.
··· Covid 19: Covidesgoisms no vecāku puses lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Travel to London (4)
Varbūt kāds varētu pastāstīt, šobrīd, dažu dienu braucienam uz Londonu, kā notika otrās dienas testa saņemšana/nodošana un par passenger locator form aizpildīšanu?
https://www.gov.uk/guidance/travel-to-england-from-another-country-during-coronavirus-covid-19 Galvenā lieta, ja neizdodas dažu dienu braucienu saorganizēt kā 24 h tranzītu - testam jābūt pasūtītam un apmaksātam. Testēties drīkst kaut tūlīt no lidmašīnas izkāpjot, nav noteikti otro dienu jāgaida. Ja dažas dienas ir divas dienas, var netestēties, tikai jāpasūta un jāapmaksā. Ielidojot Beļģijā, PLC formu dalīja lidmašīnā. Biju tur tranzītā. Tiesa gan - neviens to aizpildīto formu tā arī neprasīja. ··· Covid 19: Travel to London lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Covid19 testi lidostā Rīga (11)
Paredzēts brauciens uz Angliju, bet nekur neizdodas atrast informaciju par ātrā testa veikšanu (15 euro) pirms izlidošanas lidostā. Ir kas apgalvo, ka to var veikt lidostā, bet tuvāk nepaskaidro. Negribētos tērēties un ...
Lidojumiem uz Lielbritāniju vajag noskaidrot visu sīki un smalki. Pirms kāda laika testi bija jāveic visiem, arī vakcinētajiem. Ātrais tests nederēja, vajadzēja "īsto" un negatīvā rezultāta apliecinājumu no SPKC angļu valodā (obligāti). Vēl vajadzēja obligāti būt uz rokas apmaksātam testa pieteikumam Lielbritānijas laboratorijā, citādi pat lidmašīnā iekšā nelaida, un daudzi palika neaizlidojuši.
Vakcinācijas sertifikāts pasargāja tikai no karantīnas viesnīcas (baigi dārgi) Lielbritānijā.
Kāda kārtība ir tagad nezinu, bet tas noteikti ir jānoskaidro, lai negadās nepatīkami pārsteigumi.
Ātro testu var veikt automātā pie lidostas ārpusē pie ielidošanas E sektora ieejas. Rezultāts pēc vairākām stundām.
Testu var veikt lidostā. Rezultāts būs pēc 40 minūtēm.
Tirznieciiba centraa Spice , kad nogriezzas no Juurmalas cella, ir otraa staavaa labratorija, jaagaida nav nemaz,jaapieralstaas iepriekss nav , veic visu veidu covid testus , atbilde atnaak aatri (kaadas 4-5 stundas), uz emailu, un angllu valodaa, protams. Der lidossanaoi. Un veel , covid vakciinu esamiiba/ne-esamiiba lidostaa nevienu neintreseeja, tikai vajag svaigu testu.Negatiivu. Uz laboratoriju lidostaa nav ko uzticeeties ,jo darba laiku nosaka lidostas vadiiba. Var sanaakt taa kad tu ierodies uz reisu , bet laboratorija ir sleegta . Nav saskanots. Vaardsakot - cilveeku intereses nav svariigas. ··· Covid 19: Covid19 testi lidostā Rīga lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kādi dokumenti jāpilda pirms lido no Nīderlandes uz Latviju? (4)
Saprotu covid 19 tests, jāpilda covidpase. Un tas būtu viss vai vēl ko vajag.
Vēl jānopērk lidmašīnas biļete, tas arī viss Kas ir...tie iipassi nelabveeliigie? No Afganistaanas, vai kas? Tikai covid pass. Čipotam/legāli izslimojušam (abiem ar QR kodiem) tikai kovidpase. Citiem vajag pirmslidojuma testu, īpaši nelabvēlīgiem arī tests ielidojot RIX. ··· Covid 19: Kādi dokumenti jāpilda pirms ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Covid-19 obligātie testi starptautiskajiem lidojumiem. (30)
1. Obligāts Covid-19 tests: *Visiem pasažieriem, kas dodas uz Latviju no ārvalstīm, pirms iekāpšanas ir jāveic negatīvs PCR testa rezultāts COVID-19, kas veikts ne agrāk kā 72 stundas pirms lidojuma. Persona sagaida atteikumu, ...
Un kurš saka, ka tas tests ir tik precīzs, viens uzrādīs, ka esi vesels, bet nākamais izrādīsies ,ka esi slims[uzskatu,ka vismaz 5 testi vienlaicīgi jāveic un tad vidējais rezultāts zināms]. Ne reizi cilvēkiem tā ir bijis, un toreiz ,kad pirmo reizi par šo gāja runa, tad pēkšņi atbildīgie paziņoja, ka no 3 veiktajiem testiem, kur viens bija pozitīvs, par īsto rezultātu jāuzskata pozitīvais...
Un vai tad aizmirsi valdības likumus, viens no tiem skan, ja esi kontaktā ar inficētu personu mazāk par 15 minūtēm, tad tevi nevar aplipināt, bet ja ilgāk par 15 minūtēm, tad seko visi atrakciju kalniņi - izolācijas, kontaktpersonas, testi ,testi un vēlreiz apšaubāmas kvalitātes testi...

Vien vārd sakot ,ja ir nauda, lai dancotu apkārt, jāsamierinās ar eksperimenta trusīša lomu.

Par dezinfekciju... iesaku noskatīties pēdējo "Aizliegtā paņēmiena" raidījumu, tur gāja runa par gaisa kvalitāti un izskanēja ziņa, ka smalkākie gaisa pilieni, ko izelpojamam, planē gaisā vēl ntās stundas un ikviens mierīgi var tos ieelpot.
Neesmu nekad bijis lidmašīnās, bet cik saprotu, tur nav iespējams caurvējus taisīt un izvēdināt regulāri salonu. Tajā pašā raidījumā par tramvajiem vai autobusiem gāja runa, ka it kā logus varot atvērt, bet realitātē - viens atver, otrs klapē ciet, jo auksti utt... Ka problēmas ar vēdināšanu.
Loģikas nav un nebūs...Kāda jēga cepties. Vai nu pakļaujies, vai nepakļaujies.
Viss.
Uz ko tik cilvēki nav gatavi, lai varētu ceļot. Tāpēc arī viņus puļķē visos caurumos. Tie testi nemaz tik nevainīgi nav. Pamazām atklājas, kāpēc tiek urķēts tik tuvu smadzenēm un tieši tur, kur vīrusiem caurlaide. To darot regulāri, var panākt līdzīgu rezultātu kā ar vakcīnām, saindējot hipofīzi, nojaukt ķermeņa saikni ar savu būtību, jeb dvēseli. Tā arī ir tā atšķirība starp pilnvērtīgu cilvēku un pakļāvīgu, patstāvīgi domāt nespējīgu biorobotu. Loģikas par papildus covid testu nav nekādas,vienkārši ar to covidu visi jūk prātā,sevišķi valdība,liek tos drošibas pasakumus vienu uz otra,bez jēgas un vajadzības.Otrkārt tā ir papildus nauda valstij,kas arī nav mazsvarīgi. Latvijā par testu nav jāmaksā,bet piemēram Zviedrijā par atkārtotu testu,pieprasa 200 eiro. ··· Covid 19: Covid-19 obligātie testi ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Covid un ceļojumi. (12)
Ja cilvēkam ir Covid-pass, vai tas dod tiesības izbraukt un atgriezties Latvijā bez ierobežojumiem?
Piparkūka - nez vai Tu gribētu tādas metodes, kādas Ķīnā pielietoja ierobežošanai. Iebraukšanai Latvijā covidpass ir obligāts. Plus reģistrēts dažas dienas pirms iebraukšanas atpakaļ Latvijā
Izbraukšanai jāskatās tās otras valsts iebraukšanas noteikumi, kas ir dažādi. Citur anketa, citur izolācija, citur negatīvs tests, citur viss kopā :)
21:40 virusu SARS CoV-2, ko nosauca par Covid19, līdz šim vēl neviens neatrada - viss balstīts uz " analogijām ar SARS CoV-1", jocīgi ka 1 no pillariem uz ko balstās ši "pandemija" - excessive mortality pasaulē - uz cik mirstība 2020 gadā pārsniedz mirstību iepriekšejo gados. Bet "pasakumi" ko pieņēma paši pa sevi palielinā mirstību : cilvēki nobiedēti, atstāti bez darba, neārstēti kā pienākas - protams mirstība palielinājas nostiprinot "pandemijas" pseido realitati un attaisnot "pasākumus" "ciņā" ar to ! Ķinā tādā ziņā labi, covidiotus vienkārši nošauj, un problēma atrisināta. Ja kāds kāpņu telpā saslimst, karantīnu nodrošina aizmetinot kāpņu telpas durvis, soctīklus izcenzē, lai neviens neiedomājas pasūdzēties... Tagad ēģiptē viss pa lēto esot, un štrunts ar to pašizolāciju...piegriezies jau tas kroņa idiotisms ··· Covid 19: Covid un ceļojumi. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Repatriācijas reisi. (19)
Kāpēc ne ierastie/ un atzīsim, reizes 5 lētākie/ Wizzair vai Ryanair ,uz kuriem jau tirgo biļetes?
Tante laikam nav repatriācijas reisa nozīmi sapratusi...
Kamēr robežas ir slēgtas pasažieru pārvadājumiems nekādi raiņi un vizi nesaņems atļauju šādiem regulāriem lidojumiem.
Lai atvestu kādu kaudzi tautiešu līdz LV viņi tiek savākti vienā punktā, no kura tālak ar vienu speciālu reisu atvesti mājās. 300 eiriki cipars taisnīgs - vajadzēja laicīgi tīt makšķeres/nebraukt nevis aizplivināties ar domu, gan jau tiks mājās...
Repatriācijas reisus organizē Latvijas Ārlietu ministrija un attiecīgi arī izmanto nacionālās lidsabiedrības lidmašīnas (airBaltic). Arī biļetes var iegādāties uz šiem reisiem tikai caur Latvijas Ārlietu ministrijas konsulāro dienestu. Nemeklēs viņi lētāko, bet tuvāko. Tas, ka var biļetes nopirkt vēl nebūt nenozīmē, ka varēs aizlidot ar tiem wizzair un ryanair...
Ryanair appā biļetes uz un no Rīgu varëja nopirkt vēl nedēļu vai ilgāk pēc 17.03., bet RIX vairs nevienu nepieņēma, tā ka- repatriācijas reisi tomēr ir +/- ar garantiju....
=>kwinta2 tie, kuriem ārvalstīs darbs, sēž valstī, kurā strādā, jo nevar zināt kad no LV sāks laist ārā, un galvenais darba valstī iekšā...
Tie kas iestrēga 95% tūristi un ar darbu tam maz sakara, negribēja pakāst iemaksāto piķi, beigās sanāca pa dārgo pasākums...
Nebūs karantīnas pagarinājums uz 3 mēnešiem,noteikti ne. Lidmašīnas arī tagad lido ,ja ne uz Rīgu ,tad uz Tallinu atlido un tālāk jau nav problēmas.Prom arī tieši tāpat. ··· Covid 19: Repatriācijas reisi. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kāpēc viena Covid gulta maksā tikpat kā villa Jūrmalā??? (66)
666 666-tik apmēram maksā viena kovidslimnieka gulta!!!!!!Vairāk kā pusļimons-vai viņa no zelta un ar dimantiem nokaisīta?Kā tas ir iespējams?
Tāpēc, ka uz katru gultu ir jāuzbūvē pa villai Jūrmalā. Tāpēc ka viena nepotēta pamuļķa uzturēšanai pie dzīvības vajag vairākus aparātus kas maksā simtos tūkstošu. Var jau mēģināt gulēt "villā" Jūrmalā, bet priežu meža gaiss diez vai palīdzēs pievadīt papildus skābekli atlikušajām plaušām...
P.S. tā villa aizdomīgi lēta, laikam 3. stāvā Kauguros...
Manā izpratnē, tas ir tests, mums sabiedrībai -- apēdīsim šo infu bez škandāliem? Un ko? Latviešiem pofig, kaut miljardu, lai maksā. Vienaldzība. Un tā ir atļauja nākamajam solim uz verdzību. Starp citu. Vakar tik intensīvi mūs-- Latgali apkaisīja ar ķīmisko pneimonītu draudzīgie gaisa spēki. Lidoja kā traki un mēness gaismā varēja redzēt dīvainu šleifu.Ar gara acīm redzu, kā Kariņš un Pabriks un Reirs paraksta papīrus ar finansējumu par lidojumiem, lai mūs indētu. Nākamnedēl būs ziņās. Vot Latgale nešpricējas un paskat kā visi ar kovīdu apļima. Vaukšķis jau to rakstīja. Viņš trinas ap "valdošām" aprindām, zina viņu plānus. Kurš šeit no ļurinātājiem ir speciālists medicīniskā aprīkojuma cenās ? Un kurš no tiem ir redzējis iepirkuma specifikāciju ? Un kurš redzējis pavadzīmes par piegādāto ?

Atrodat, izpētiet - un tad - laipni lūdzam.
Varēja vispār bez maksas, ienest atpakaļ tās gultas, kuras pirms kovidafēras izvāca ārā kā liekas. Pat ar visu lielo finansējumu, agrākais vietu skaits tā arī netika atjaunots. Tad jau nevarētu runāt par pārpildītām slimnīcām, jo būtu pārāk daudz brīvu vietu. Tā pat kā citās valstīs, arī Latvijā ir tikai viens bīstams vīruss un tā ir tā dēvētā valdība. Kamēr viņiem netiks izpildīts nāves spriedums, vīruss nekad nebeigsies. ··· Covid 19: Kāpēc viena Covid gulta ... lasīt visu diskusiju (66 atbildes) –»
Nē, jo no vakcinācijas blaknes neeksistē. 3 dienas var dabūt, bet jāzvana ģimenes ārstam, par laimi, oho spečuki nevar te nevienam lapu atvērt :D Paklau, ir jānošķir vieglas, ātri pārejošas blaknes (temperatūra, sāpes rokā, galvassāpes,nogurums u.c.) no būtiskām, kuras rada cilvēkam ilgstošas veselības problēmas vai invaliditāti. Par pirmajām neviens neko nekompensēs, kas ir tikai normāli. Protams, ka vari dabūt darbanespējas lapu. Un nav nekur noteikts, cik ilgi tā var būt. Nu kāda kompensācija! Nevajag cilvēkam stāstīt muļķības. Temperatūra noteikti nebūtu tā blakne, par kuru var cerēt uz kompensāciju. ··· Covid 19: Pec vakcinas temperatura, vai ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Igauņu aerosols pret kovidu BioBlock (27)
Izklausās ticami. Vai ir kāds, kos to ir lietojis?
Nevajag savu imūnsistēmu bojāt ar ķīmiskiem šķidrumiem. Kārtīgam ativakserim pietiek ar sīpolu, ķiploku un piparmētru. ...Cilvēce atrodas uz bezdibeņa malas un ja cilvēki vēl joprojām gulēs, tad pār cilvēci nodzisīs gara gaisma un iestāsies tumsa kas būs šausmīgāka par jebkādu distopijas romānu."

-Tas faktiski arī atspoguļo visu to pesimistu čīkstēšanu, ko jūs atkal par to kovidu, varbūt mainām tēmu utt!?
Ir dīvains laiks un dīvaina sabiedrība, viņus brīdina, visu pasniedz uz paplātes, bet viņi izliekas neko neredzam...
Jums tādas priekšrocības... Nesenā pagātnē ebreji būtu bijuši priecīgi, ja būtu kāds, kurš viņiem būtu pačukstējis, ka ne jau mazgāties viņi iet, bet gan uz gāzes kamerām - iespējams būtu paglābušies!
Bet mūsdienu cilvēks tā komfortā ieaudzis, ka neko negrib dzirdēt, spītīgi noliegs visu, ko nesapratīs, tā vietā lai sāktu rakt informāciju un pārliecināties pašam kas un kā ir patiesībā!

Svešvalodu nezināšana tehnoloģiju laikmetā nav atruna.
---Mozillai spraudnis, visas lapas var pārtulkot vēlamajā valodā, tulkoju pārsvarā uz krievu valodu, guglei latviešu valoda ir pabērna lomā- neprecīza:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/to-google-translate/?utm_source=addons.mozilla.org&ut
m_medium=referral&utm_content=search

---Par chromi nezinu, nelietoju, varbūt arī ir kādi spraudņi[plugins], varbūt šis strādā:
https://support.google.com/chrome/answer/173424?hl=en&co=GENIE.Platform%3DDesktop&oco=0
Ilgi gan bija jāgaida, Makrona ome ar nokavēšanos atnākusi. Pēc scenārija viņai bija jāierodas ap oktobri, bet ,ak vai, bija jāpiebremzē, jo švaki gāja ar pirmajām vakcīnām, tad tagad tieši laikā, lai Grinčs var nozagt Z-svētkus un pie reizes sākt gaudu stāstu no jauna, gluži kā bija iepriekš - kovids tik ļauns, tad britu paveids lipīgāks, delta vēl lipīgāks, tagad bez pētījumiem jau kladzina, ka Makrona ome ir vēl lipīgāka! Slēpieties zem gultas un neaizmirstiet uzpildīties ar nākošo poti - ja pret līdz šinējiem neko nesargāja, tad pret Megatronu, tas ir, Makrona omi 3. un 4. pote noteikti sargās, nu vismaz prāts liks tā domāt kādu laiciņu, un sāga sāksies no sākuma.

-Te arī padomāšanai, izrādās, ka EK tagad arī ir medicīnas vai zinātnes komisija[galīgi nekādas politikas]:
https://www.delfi.lv/news/arzemes/ek-rosina-noteikt-balstvakcinacijas-prasibu-covid-19-sertifikata-p
agarinasanai.d?id=53808709

-Komentāros manīju arī HIV un limfocītus, tas viss kopsummā varētu izskatīties ļoti interesanti, ja šajā rakstā minētais atbilst realitātei, nevaru pārbaudīt, bet novērojumi liek domāt, ka kaut kas tur tomēr ir, vakcinēto tik daudz tajās statistikās, ka šie pat jāslēpj nevakcinēto statistikā... pievērst uzmanību baltajiem asinsķermenīšiem - varat arī guglei paprasīt kas tie tādi un kādas funkcijas veic, var salikties vēl viena puzzle:
https://mainampasauli.news/injekcijas-iedarbiba-kas-isti-notiek/

-Domāšanai arī viens delfu komentārs:
"Kad 2020. gada sākumā teica, ka šī "pandēmija" ir iegansts, lai mainītu pasaules iekārtu cilvēki smējās, kad teica, ka būs piespiedu vakcīnas cilvēki smējās, kad teica, ka vakcinēšanas process nekad vairs nebeigsies cilvēki smējās, kad teica, ka tos kuri pretosies iznīcinās sākumā sociāli, tad ekonomiski, tad fiziski cilvēki smējās, kad teica, ka pat vairs nevarēsi strādāt bez vakcīnas cilvēki smējās... Drīz būs ļoti maz tādu, kas vēl smiesies.... Cilvēce atrodas uz bezdibeņ
Krievijā jau izmēģinājumu tūlīt beigs vakcīna aerosola veidā. Putins pats pieteicās piedalīties eksperimentā, lai gan jau trešo vakcīnu esot saņēmis. Protams, viņam jau nu gan tikai Placebo. Spāņu gripa jau arī uzliesmoja kombinējot vakcīnas ar zālēm. Tā ka, uzticēties jaunām zālēm pret šo kaiti, var izrādīties ļoti traģiski. Kas zina, ko ar tām centīsies iesmērēt. Nekas labāks par dabas līdzekļiem pret saaukstēšanās slimībām, pagaidām vēl nav izdomāts. Tāpēc jau tās parasti arī izslimoja mājās, ar tējiņām un karsēšanos. Tagad, sevišķi jau pilsētnieki, pasākuši uzticēties tikai medicīnai un par dabas līdzekļiem gandrīz neko nezina. Un ja vēl paklausās biedēšanu TV, nav brīnums, ka tik daudzi nonāk slimnīcā. Bet tā kā tur ārstēšana vispār vairs nav paredzēta, vēl kādu zarazu papildus dabū klāt, plus vēl dezinfekcijas līdzekļi palātās, kuru sastāvā esošās vielas izraisa ķīmisku plaušu pneimoniju un vajadzīgā mirstības statistika rokā. Decembris un janvāris vienmēr ir bijuši gripas kulminācijas mēneši. Bet kurš tad ies pētīt, vai tas vīruss ar ragiem, vai bez. Simptomi kovidlai der gandrīz no visām slimībām. Tāpēc varam jau gatavoties lokdaunam, arī vakcinētie. Nav tam nekāda sakara ar slimības ierobežošanu, bet tikai pieradināšana pie vergu statusa un pilnīgas pakļaušanās. Tāpat kā daudzi līdzekļi pret iesnām, var beigās izrādīties, ka šis aerosols nevis aptura vīrusa iekļūšanu, bet tieši saindē un likvidē dabīgo aizsargbarjeru. ··· Covid 19: Igauņu aerosols pret kovidu ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu