ģimenes ārsts

ģimenes ārsts - jautājumi un diskusijas

Gimenes ārsta pienākumi (11)
Kadas ir Gimenes Arsta profesionalie pienakumi attieciba uz zidaini? Smiekli nak par formulejumu, bet jautajums tiesam nopietns. Dzivojam Riga, bet berns naks pasaule un pirmos 3 menesus dzivos laukos, mes ari. Ko darit ar gimenes arstu? ...
kapec tu nepajauta par to gjimenes arstam?tas ir tavs berns,ja kas,un tev ir jadoma,ka tu nodroshinasi laukos arsta apmeklejumu,jo tavs gjimenes arsts paliks pilseta. Vispirms izpēti savos laukos,kur ir tuvākais ģimenes ārsts un kāds viņš ir.Pie jebkura var iet pēc palīdzības,tikai samaksa būs savādāka.bet vispirms es Tavā vietā aizietu pie ģimenes ārsta un šo jautājumu noskaidrotu.neviens labāk nezinās savas darbības peripētijas kā paši ārsti. Ja nav uzticības vietējam ārstam,tad būs jāvadā bērniņš pie sava ģimenes ārsta.vai arī jārod cita,alternatīva izeja.bet ,kā jau teicu-aprunājies ar savu ģimenes ārstu. nav svariigi kur atrodas arsts, galvenais ir tas, cik atri pie vinja var nokljuut. ja vajag. un bez rindas. ...iesaku tomēr meklēt tuvāko pediatru, jo zīdainis prasa tik specifiskas zināšanas, ka šībrīža gimenes ārsti,kuri pamatā ir terapeiti, vāji (nesaku -slikti) pārzina šo jomu... ··· ģimenes ārsts: Gimenes ārsta pienākumi lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vai ģimenes ārsta u.c. dakteru izrakstītie medikamenti jums parasti palīdz? (26)
..jeb tomēr esiet piedzīvojuši veltīgu naudas izšķiešanu par medikamentiem, kuri vai nu nepalīdz, vai arī rada nevēlamas blakusparādības?
Es pati parasti pasaku ārstei ,kādus medikamentus vajag ,tos arī izraksta Laimīgie zāļu nelietotāji - traumas pašas sadzīst, zobi kā zirgam, uz ārzemēm neceļo. Triperis ar i laikam pats no sevis pārietu.

Cik man nācies paslimot, vienmēr paklausīgi dzeru tās zāles, ko izraksta ģimenes ārsts. Mans ģimenes ārsts nebaidās noteikt diagnozes ārpus savas kompetences un arī zāles izrakstīt. Vai citas zāles palīdzētu labāk, nemāku teikt, bet vienmēr ir O.K.
Kad izlasīsi DŽona Virapena grāmatu-*Blakusparādība nāve*,tad sapratīsi,ka vispirmāmkārtām jātic SEV,nevis dažnedažādiem dakterīšiem un jārij saujām Viss,ko dakteri izraksta!! Nelietoju medikamentus. Laikam pārāk daudz par viņiem zinu, jo vecāki savulaik nevienu vien medikamentu ir izstrādājuši. esmu nopirkusi zāles, kuras palīdzēt palīdz, bet ārstē simptomus. dakteris nebija tik gudrs, lai pateiktu, ko darīt, lai novērstu cēloņus. un par dažām lietām vispār pasaka, ka tas ir iedzimts, darīt neko nevar. kaut gan īstenībā var un to atklāju vnk vingrojot. ··· ģimenes ārsts: Vai ģimenes ārsta u.c. ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Iesakiet ģimenes ārstu Jelgavā (7)
Vēlētos atrast labu ģimenes ārstu Jelgavā, jo pašreizējā ļoti nepatik. Varbūt kāds var ieteikt sakarīgu dakteri no Jelgavas. Paldies.
No trijām ar ko ir saskarsme Jelgavā, nevaru nevienu ieteikt. Vienīgi bijusī kaut cik slavēja savu ĢA, Galma aptiekas iekšpagalmā ir doktorāts, uzvārdu aizmirsu. Vienīgā dzirdētā, kura arī nosūta uz analīzēm un pārbaudēm bez spīdzināšanas un draudiem sūtīt to kokus gāzt. Valdekas doktorātā ir viena brīnišķīga daktere, bet, diemžēl, uzvārds man ir pazudis no atmiņas. Viņai rokraksts pārsteidzoši labi salasāms... ;) Dr. Leitāne. Bija mana dakterīte ilgus gadus, kamēr Jelgavā dzīvoju. Varu teikt tikai to pašu labāko par viņu! :) Mana dakterīte un varu tiešām teikt tikai to labāko, bet dakterus nav nemaz tik viegli mainīt. Katrs dakteris domā ar kādiem cilvēkiem sadarboties un vai ir saderība. Jūs domājat vetārstu,vai raganu ārstu??? ··· ģimenes ārsts: Iesakiet ģimenes ārstu ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Jūs savam ģimenes ārstam (22)
zvanat brīvdienās uzprasīt ko svarīgu, vai gaidat līdz pirmdienai? Vai drikst traucēt viņus/viņas - es saprotu ka ja katrs no viņu katra 10 000 pacientu zvanīs brīvdienās, brīvdienas viņiem nebūs.
Nezvanu ģimenes ārstam brīvdienās, respektēju ārsta brīvo laiku. Parasti ir dežūrārsti, kuriem var zvanīt, ja kas steidzams, vēl zinu, ka ir ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001, kur var zvanīt, nu un NMP, ja nu tiešām jāsauc. Netraucēju brīvdienās. Ja kas nopietns būtu,tad zvanītu ātrajiem,jo ko tas ģim. ārsts līdzēs. Nav jau jēgas, viņi tāpat neceļ klausuli. Kad mans bērns bija mazs, un vēl nebija konsultatīvā tālruņa, sīcis vairākas reizes pamanījās saslimt piektdienas vakarā, kad dakterīšiem beidzies darba laiks.
Saucām ātros. Vienā reizē nākamajā pirmdienā, pēc tam jad bērns 3 dienas bija nomocīts ar 40 grādu t⁰, pati skriešus atskrēja, steidzami sazvanīja ātros un slimnīcu, kur mazais veselu nedēļu tika pieslēgts pie sistēmas.
Tas pats atkārtojās citā pilsētā, uz kuru pārcēlāmies, ar citu ģimenes ārstu.

Respekts ta respekts, bet bērna dzīvība ir pārāka...
Vairākus gadus neesmu zvanījusi, ne darbdienās un brīvdienās, ne tik. Viss ir salikts mūsos pašos. Viss ir galvā. Ir slimība, tātad nobrukusi kāda programma, signāls, ko daru ne tā. Piemēram kāju traumas -- mūsu dzīves ceļi. Rokas -- darbi. Galva -- saikne ar Dievu. Orgāni -- sirds -- mīlestība, jūtas. Aknas -- informācijas filtrs. Plaušas -- dzīvības spēka(prānas) absorbētājs. Zarnas -- informācijas apstrāde. Nieres-- bailes. Kuņģis -- iekšējās uguns avots utt. acis -- ja tuvredzība, neredz ko svešie perina. tātredzība, neredz kas notiek zem deguna, ģimenē. Ausis -- ja problēmas, piegriezās sliktās ziņas... ķermenis pats stāsta caur slimībām, kas jālabo, kam jāpievērš uzmanība. Cilvēks jāarstē kopumā, kā vienots vesels. Piemēram, sāp sirds. Deg sarkanā signāllampiņa -- steidzami jāatrod otra pusīte. Ķīmija notušēs problēmu, bet ne cēloni. neesmu zvanijusi savam gimenes arstam, tikai masinjai, lai izraksta e-recepti. Es uzskatu, ka nav pieklajiigi traucet dakteri, ja ir vajadziiba, pieraksties uz viziiti. ja akuta vajadziiba, sauc atros.
par konsultatiivo numuru jau uzrakstiija.
bernudarzs.
··· ģimenes ārsts: Jūs savam ģimenes ārstam lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Esmu ģimenes ārsta meklējumos (7)
Mana ģimenes ārste iet pensijā, bija laba saskaņa, gribētos atrast kaut ko līdzīgu un gana kompetentu. Kādi ir varianti, kur meklēt?
Nacionālais veselības dienests visskaidrāk pateiks, kuri varētu būt Jūsu ģimenes ārsti (pēc deklarētās dzīvesvietas), kuriem NAV likumisku tiesību Jūs nepierakstīt. Parasti NVD piedāvā vismaz 3 ģimenes ārstus, kas ir attiecīgi pēc dzīvesvietas :), bet pacients var meklēt ārstu pa visu LV, tās ir viņa tiesības :) Diezgan bezceris, visiem ir tāpat labi arī bez Tevis. Pienākumu kādu ņemt nav (laikam tikai uz nepilngadīgajiem neattiecas), tāpat izbeigušamies praksei nav pienākumu savu klientūru kādam nodot (bet tie ir daži tūkstoši personāžu) . Valstij arī pie kājas. Nju, es noteikti apkatītos sarakstā, kādas ir alternatīvas manā rajonā un ievāktu atsauksmes par ārstu. Un tad apstaigātu vizītē, iepazīties. Kurš patiktu, ar tomēģinātu sarunāt, ka es pie viņa reģistrējos. NVD neko nepiedāvā, vien dod informāciju, ko tāpat var internetā atrast (tiesa, noslēpta nedaudz ir gan). Tālāk atliek vien pieteikties elektroniski vai apstaigāt dzīvajā, otrajam varbūt pozitīvs iznākums vairāk iespējams, uz elektroniku nulle reakcijas. ··· ģimenes ārsts: Esmu ģimenes ārsta meklējumos lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ārsts Imantā jeb Zolitūdē (12)
Neklēju ārstu, vēlams Imantā jeb Zolitūdē.Mana patreizējā ģimenes ārste ir dikti noslogota.Šodien nummuriņu var dabūt tik uz maiju,jeb izcīnīt elkoņu cīņas no 18.00 - 19.00.Pāris dienas man raizes sagādā sirds.
Dombrovska ir gudra. Pieņem 4.tramvaja galapunktā tur kur aptieka. Viņi visi ir kārtīgi noslogoti. Ja sirds vaina pieraksties pie dr. Vaska (kardiologs). Tur jau daudz kas ir mainījies. Ar jebkurām sirds problēmām es tomēr dotos pa taisno uz Stradiņiem... Ne pie ģimenes ārsta! Sirds ir viena... !:) Rindas kartiba, tad ej jau 17:00.(ja ir iespeja tik no darba vai ka tamlidzoogi.. un sedi tur, lai butu pirmais). ja aiziesi uz 18:00, tad protams, ka tevi neviens nelaidis pirmo:) Akūtos gadījumos ģimenes ārstam ir jāpieņem.
Es šādā situācijā uzzvanu savai ārstei un vienojos par laiku, kad labāk atnākt.
Riigaa gjimenes aarsts ir veco tentinju-pensionaaru izprieca. Klausi Konsul, steidzamaakos gadiijumos savaadaak nekaadi! Vai sauc aatros! ··· ģimenes ārsts: Ārsts Imantā jeb Zolitūdē lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Ģimenes ārsts Jelgavā (2)
Sveika, gudrā tauta :) Vai kāds varētu ieteikt labu ģimenes ārstu Jelgavā?
http://www.neslimo.lv/medicinas-iestades/valdmane-evita-gimenes-arsta-prakse ··· ģimenes ārsts: Ģimenes ārsts Jelgavā lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Atsauksmes par ģimenes ārstiem (7)
zemāk man pieejamo ģimenes ārstu saraksts. varbūt kāds no šiem (vai kantoriem var kādu labu vārdu teikt? Palīdzēt man feino dakteri izvēlēties? danke :) Ārsta prakse (SIA”Veselības nams 5” telpās) Natālija Rimjane ...
Nu redz cik grūti lielā pilsētā izvēlēties,un nav kā mazpilsētā viens otru pazīst un vieglāk izvēlēties. mussmirriite kapēc pārējas nē?mana dakterīte krustiņa dikti feina,varbut nepatīk ta ska pārāk daudz pacienti ir,un vienmēr traki skrienoši,nekad nesanāk īst vainu atklāt isti,jo ir sajuta ka laika maz,jāskrien,bet citādi liekās feina:) Moška izvēlies to,kurš Tev tuvāk atrodas,jo gadījumā ja jāsauc uz māju,tad padārgi sanāks. a tevi nems???? par sho aspektu neesi painteresejies? Tamāra Beļavska ir mana ģimenes ārste. Neko daudz nevaru pateikt, jo es reti slimoju :) Pirms 2 gadiem, kad vajadzēja nosūtījumu bezmaksas operācijai, nevilcinoties deva bez jebkādām problēmām. ··· ģimenes ārsts: Atsauksmes par ģimenes ārstiem lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Labs ģimenes ārsts Jelgavā (4)
Vai kāds varētu ieteikt labu ģimenes ārstu Jelgavā?
Zenta Indrika Valdekaa nezinu vai labs, bet man ir Maruta Akmentiņa, viņai prakse Dambja ielā. Vispār pie labiem jau nav iespējams tikt... tur jau viss pilns ar pierakstiem VVr!Cik uzzināju no saviem cilvēkiem no Jelgavas, tad iesaka Dr.Kļavkalni ( spečuks sirds lietās)un Dr.Strepenska (ceru, ka pareizi uzrakstīju, viņa ir tīraijs terapeits).To pateica cilvēki, kuri ļoti labi viņus pazīst. Lai veicas ! B. ··· ģimenes ārsts: Labs ģimenes ārsts Jelgavā lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Datorprogramma ģimenes ārstam (6)
Vai variet ieteikt piemērotu datorprogrammu ģimenes ārstam (paziņam) - lai tajā būtu iespējams ievadīt visu info par pacientiem, pēc dažādiem kritērijiem atlasīt pacientus, ātri iegūt un ievadīt pārskatāmu info utml. ...
ir tāda lieta kā "ārsta birojs".
un vēl ir "profdoc"

mozh ir vēl kādi citi varianti, bet vairums lieto kādu no šiem.

ja grib programmēt kaut ko no jauna, tad diez vai tas sanāks lētāk, jo jāatbilst zināmiem kritērijiem (pacientu datu aizsardzība, savietojamība ar citām bāzēm, savietojamība ar latvijā izmantojamām veidlapām, etc etc)
Strādāju jau 5 gadus ar "ārsta biroju`", patīk, ērts, pārskatāms, pa laikam atjauno.Mīnuss- nevar divos kompjos vienlaicīgi 2 strādāt,( domāts viena iestāde, katrā kabinetāāb) jāmaksā tad dubultā par katru pieslēgumu atsevišķi. Tu domā tādu programmu, kuru sauc datubāze?:)

http://www.openoffice.org/product/base.html

vai (mans strādā ar)

mysql+php+apache

Otrajam variantam tev vajadzētu būt pazīstamam, ja jau ar web izstrādi grasies padarboties...
Microsoft Acsess ··· ģimenes ārsts: Datorprogramma ģimenes ārstam lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu