Pabalsti

Pabalsti - jautājumi un diskusijas

Vai nav kauns? (22)
Tagad masu mēdijos raksta, ka cilvēki plēšas 500e pabalsta dēļ! Cik jābūt izmisušam?
Kad beigsies šitās tenkas...Nu kaut vienu atsauci būtu ielicis - kuros masu mēdijos, ko raksta.
Cilvēki plēšas 500 eiro dēļ - kuri cilvēki? Tēvas ar māti? Kāda vecmāmiņa pa vidu tam visam? Par ko vispār te troļļo?
Es neplēšos, nesaprotu kāpēc valsts taisās man to maksāt. Man nevajag. Būtu devuši tiem, kuriem covids ienākumus tiešām ietekmējis. Pirmsvēlēšanu darbības... Manas pp pēc varēja vispār to nepiešķirt. "uztaisīt nav liela māka, audzināt, audzināt vajag!" (cc Plēšas vairāk principa dēļ tie, kam jāmaksā alimenti, jo uzskata, ka tādējādi pāris mēnešus var nemaksāt uzturnaudu. Tie ir atsevišķi bijušie lauleņi ar bērniem, kam sliktas attiecības, un šis pabalsts viņiem dod papildus iespēju krist vienam otram uz nerviem. Kādam mērķim kalpo šis stāsts? Vai tas kalpo kā aicinājums paplēsties par vienalga ko? ··· Pabalsti: Vai nav kauns? lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Pabalsts (15)
Citi strādā, citi maksājuši nodokļus, bet nesaņem dīkstāves pabalstu. Tiek atbalstīti uzņēmēji un darbinieki, kuri saņēmuši aplokšņu algas. Tos miljardus visiem nāksies atmaksāt. Vai atbalstāt valdības lēmumu par ...
Vai tad nav tieši otrādi, maksā tiem, kas maksājuši nodokļus! Maz, bet tomēr! Savukārt, aplokšņu saņēmēji un pašnodarbinātie (ar mazu mēneša ienākumu) nesaņem neko. Lai vai kā, nedrīkst atstāt cilvēkus bez līdzekļiem, nav īstais brīdis. Ir runas par t.s. helikoptera naudu. Katram. Vai tad miljards ir liela nauda. Visi sen jau aizmirsuši par 1,5 mlrd par dienvidu tiltu, tāpat aizmirsīs covida mlrd.
Nu un autoresprāt bez naudas palikušos nomērdēt no bada vajadzēja?
Jau sen tautas dižgari teikuši- virs zemes nav taisnības, dūrē tik spēks
uz valsti paljauties nevar, es pat neiedziljinos atteikumos, iemeslos, utt. gan tiem, kuri rikojas slikti, viss naks atpakalj.
tieši tapec ir japrot vairak par vienu iemanju un japelna nauda ar to, ar ko konkretaja mirklii vai, kaut parkus tiriit :) jo ja cilveks no darba nebaidas, kumosiņš maizes vinjam vienmer bus.
Silei pietuvinātās firmas nokāš krējumu, pārējie noskatās. Nez, kā beidzās ar azartspēļu biznesu-tiešām pabalsta? Par azartspēļu biznesu. Nevajag aizmirst, ka no azartspēļu nodokļa barojas arī valsts budžets, un naudas tur nav mazas. Un nevajag aizmirst, ka spēļu zālēs strādā cilvēki parastie, kuri vienkāŗsi dara darbu, lai nopelnītu sev maizei, viņiem šobrīd ir dīkstāve.
Tiem, kas bļauj, ka viss ir slikti un nepareizi, vajadzētu kādreiz vairāk iedziļināties jautājumos no visām pusēm nevis tikai no vienas.
··· Pabalsti: Pabalsts lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
UK pabalsta saņemšana dzīvojot Latvijā (6)
Vai var saņemt pabalstu no UK ja dzīvo Latvijā un Latvijā pabalstu nepieprasi?
Kamdēļ gan jāsaņem valsts pabalsts, ja Tu nedzīvo tajā valstī, no kuras pieprasi palīdzību? ja UK sanem bezdarbnieka pabalstu,tad nokaartojot visus dokumentus,vari transformeet to uz LV,obligaati jaastaajas bezdarbnieku uzskaitee un jaapilda visi nosaciijumi,jo muuseejie tad suutiis uz UK atskaites-apstiprinaajumus,ka esi staajies uzskaitee un esi apziniigs darba mekleetaajs.tas arii viss. Tad jau sen visi sēdētu uz UK pabalstiem. Domāju kad galīgi garām Ja nemaldos, tur bija ik pa laikam jādodas "atskaitīties", lai nerastos situācija, ka saņem pabalstu, dzīvojot citur. Iespējams, kaut kas jau sen ir mainījies. Ja esi strādājusi tur un ir tiesības uz bezdarbnieka pabalstu, bet patreiz esi atgriezusies uz dzīvi LV, vari saņemt attiecīgi noformējot dokumentus. ··· Pabalsti: UK pabalsta saņemšana ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu