Privātstundas

Privātstundas - jautājumi un diskusijas

Mājskolotāja 7-klasniekam (6)
Varbūt kāds varētu rekomendēt mājskolotāju 7-klasniekam. Jāpalīdz sagatavot mājasdarbus matemātikā, latviešu valodā un angļu valodā. Vēlams dzīvojošu Ulbrokas pusē.
Manuprāt, 7-klasniekam, ja viņam nepieciešama palīdzība apgūt vielu, būs vajadzīgas trīs mājskolotājas – katram priekšmetam savu. Apskaties ss, ir pa pilno. Bet, ja gribi cilvēku, kurš par naudu izpilda viņa mājasdarbus, vari runāt ar jebkuru vecāko klašu skolnieku – tikai jēgas no tā bērnam nebūs. Bērna vecāki.
Nav perfekti jāpārzin priekšmets (tieši pretēji, jo mazāk zin, jo labāk), bet jāpanāk lai bērns pats dara.
Varu ieteikt citu skolu, kur nodarbības skolniekam ar skolotāju ir tik daudz, cik nepieciešams, lai skolnieks vielu saprastu. Nodarbības notiek caur Skype vai arī skolā uz vietas (Rīgas centrā). Nev neviena skolnieka, kas būtu izkritis eksāmenos, labs rādītājs, vai ne? Ja interesē, rakstiet privāti. A skolā konsultācijas vai tad nav? varētu ieteikt sevi, bet Ulbroka - galīgi nav man pa ceļam ··· Privātstundas: Mājskolotāja 7-klasniekam lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Angļu valodas privātskolotājs (9)
Steidzami meklēju privātskolotāju kas varētu iemācīt angļu valodu. Vai ir kādam pieredze šajā jautājumā?
Valodu STEIDZAMI nevar iemācīties. Mācoties ar kursu/privātstundu palīdzību, jārēķinās ar vairākiem gadiem. Tie, kas to nesaprot, pēc mēneša garas apmācības sāk vainot skolotāju, ka neko nevar iemācīt. Arī valodas dabiskajā vidē uzturoties paiet vairāki mēneši lai iemācītos. Diemžēl tādu, kas pēc līdzīgas metodes kā māca braukt lāčiem ar velosipēdu, mācītu angļu valodu, es nezinu :(( Tā jau labprāt palīdzētu.. :) Iemācīt nevar, ja negrib iemācīties. Nu, man ir pieredze. Ļoti pozitīva - mani audzēkņi ir sekmīgi nolikuši IELTS un citus svarīgus testus. Esmu mācījusi jauniešus, kuriem dzimtā ir latviešu, krievu, lietuviešu, spāņu un poļu valoda. Ā, pat arābu. Un?
Valodas mācīšana/apgūšana ir prece un pakalpojums brīvajā tirgū. Ar visām no tā izrietošajām sekām.
Ar privātskolotājiem pieredzes nav, jo mācījos skolā un pēc tam tikai natūrā runājot, taču ieteikums paralēli mācībām pie skolotāja arī sameklēt ikdienas saskari ar valodu. Vislabāk, protams, ja ir kāds, ar ko runāties angliski, bet, ja tādu iespēju nav, tad vismaz filmas skatīties, raidījumus, grāmatas lasīt angliski. Zinu sievieti, kas saņēma vēstules no Zviedrijas zviedriski un tulkojot tās vien jau šo to iemācījās. Atpakaļ gan rakstīja angliski. ··· Privātstundas: Angļu valodas privātskolotājs lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Privātstundu cenas (7)
Labrītiņ! Ja kādam bērns iet privātstundās (matemātika, svešvaloda), vai paši pasniedzat, sakiet lūdzu, kādas šobrīd ir cenas. Paldies!
vismaz 7 - 8 EUR par 1 stundu. Nu kā svešvaloda var būt dārgāka par matemātiku? Bez svešvalodas mierīgi var pamatskolu absolvēt, bet bez matemātikas nekā. Cenas provincē un Rīgā stipri atšķiras... domāju, ka svešvaloda varētu būt dārgāka par matemātiku, pat kādi 15 ēriki :) Man mazākā bērna aukle skolniekam māca angļu valodu par 6 eiro par h . Studente. Ir manāmi rezultāti, esmu apmierināta. ··· Privātstundas: Privātstundu cenas lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Neorganiskā ķīmija un šūnu bioloģija! (8)
Varbūt kādam ir zināms pasniedzējs,kurš varētu pasniegt privātstundas 1 kursa studentam?
Ja jau studentam nepietiek ar pamatstundām, varbūt studentam jāapsver doma mest mieru studēšanai ?
Nauda vējā un jēgas nekādas!
Nakamais solis būs jau darba vietā, kad meklēs privātDarboni, kas viņam iemācīs kā darbs jādara!
citoloģija jāstudē pašam, bet viens labs ķīmiķis man zināms gan ar dažām tas nav nopietni, darbam jābūt sistemātiskam, ja grib rezultātu, vismaz vienu reizi nedēļā un regulāri šūnu bioloģiju var pasniegt mana draudzene. Raksti uz PK. šūnu bioloģiju vēl saprastu....bet ja vajag pat neorganisko, tad tas students tiešām pamatīgs lohs
Neorganiskā tak vienkārša kā reizrēķins
1. semestrs, 1. sesija un jau kirdik...negribētu gan dzīvē sastapties ar šādu speciālistu
··· Privātstundas: Neorganiskā ķīmija un šūnu ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu