Smēķēšana

Smēķēšana - jautājumi un diskusijas

Kaimiņi smēķē pie loga (23)
Vai jums ir gadījies sastapties ar to, ka kaimiņi, kuri dzīvo stāvu zemāk, smēķē pie loga un jūsu dzīvoklī biezā slānī ieplūst dūmi? Cik zināms, ciagrešu dūmu ieelpošana ļoti kaitē veselībai. Ar laiku var ...
Saki kā ir tev, dotā smaka nepatīk. Viss pārējais ir tīrākā demogoģija, jo jebkurā automašīna ar iedarbinātu dzinēju 5 min laikā izdala vairāk toksisku un kancerogēnu vielu kā 100 smēķētāji. Un jebkurš pataloganatoms tev patiks ka pēc plaušām nav iespējams atšķirt lielpilsētā dzīvojošu smēķētāju no nesmēķētāja. Tas ir tas pats, kas uztraukties cik tīri izmazgāta gāze dzerot tehnisko spirtu. Ja tas ir tikai vienu stāvu zemāk, nogāz gar sienu lejup spaini ūdens tai brīdī, kad viņi smēķē..... cik man zinaams, tad LV ir likums kas liedz smeekjeet pie atveerta loga, uz balkonsa vai lodzjijas, ieguustot pieraadijumus (foto, video), vari saukt munjikus un vinjiem sastaadiis protokolu Madam, Jūs tai brīdī varat logu aizvēt, nevis ostīt un pukstēt....variet vēl ar tiem kaimiņiem pamēģināt parunāt, normāli cilvēki ievēros Jūsu vēlmi...

Bet rakstīt Oho sūdzību, nu tolka nekāda nebūs, točna zinu... :D
Dzīvot vispār ir kaitīgi. un galu galā jau no kaut kā ir jānomirst - insulta, infarkta, vēzīša. Ja Tev traucē kaimiņu dūmi aizej pie kaimiņiem un izrunā to lietu. Vienkārši izrunā.
Man pa retam smirdoņa nāk no Ulbrokas cūku fermas. Ar cūkām jau nevarēšu sarunāt, lai viņas gaisu nepiesārņo.
Ja Tu dzīvotu uz Brīvības ielas kur logi iziet uz ielu tad pirms likt ēdienu šķīvī tas ir jānomazgā, jo šķīvis vienkārši ir zils no sodrējiem. Un ja Tev gadās ilgāk pastaigāt pa to pašu Brīvības, Čaka, Voldemāra ielām silti iesaku pārnākot mājās kājas nomazgāt vismaz līdz gurniem un bikses fiksi veļmašīnā. Tur ir tādas baktērijas ka dūmi no kaimiņa loga ir maza bērna šļupsti.
··· Smēķēšana: Kaimiņi smēķē pie loga lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Smēķēt vai nesmēķēt (38)
Pirms 9 gadiem atmetu smēķēšanu, nu esmu pieņēmies svarā +25 kg. Varbūt vajag atsākt?
Nebūs labāk nomest tos kg? Nāktu par labu ne vien izskatam, bet arī veselībai:)

P.S. Pirms 3 gadiem atmetu smēķēšanu (16 gadus ilgu), bija līdzīgas problēmas, bet nu jau atkal esmu formā:)
Diez vai smēķēšana tur ko labos. Varbūt sāc skriet, dzert mazāk alus un pareizāk ēst? Neapvainojies, bet resns smēķētājs ir briesmīgs salikums. Neviens arsts jau Tev ari to neieteiks, bet visiem ir zinams, ka smekeshana samazina apetiti :) Tomer +25 kg - tas nu noteikti nav smeket atmeshanas rezultats. Parskati savu edienkarti un vismaz prieks sevis atzisties, cik daudz un vai vispar esi fiziski aktiivs. Smeket atsaksana vien tur neko nelidzes. 9 gado ,tikai 25 keegee, tas naU aiz nepiipashanas, tas ir trulais slinkumz.
piipaashanas ietekmee, tie buutu 9x25 keegee
··· Smēķēšana: Smēķēt vai nesmēķēt lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Smēķēju saprāta robežās (39)
Ilgi domāju ko varētu uzdot PA, nu tā nu lai būtu puslīdz nopietni. Tad nu man kā nepīpētājam ir jautājums par smēķēšanas sadaļu anketās - Smēķēju saprāta robežās. Kur sākas un kur beidzas saprāta robeža pīpējot. ...
Tā pat kā ar dzeršanu.Vienam glāze vīna jau ir norma,citam puslitrs šņabja ir tikai iesildīšanās. Sapraata robezha izbeidzas jau pie vienas ciigas. Paciņa dienā, tas ir labi.
Divas paciņas dienā, tas vairs nav labi.
Starp pirmo un otro vārdu ielikt vārdu " sava " . Tas izteiks katra konkrēto normu .
Tā kā neesmu smēķētāja , tad lai dūmo pēc iespējas tālāk no manis . Un visiem ir daudzmaz labi.
Saprāta robeža būtu šad-tad pie glāzes vīna.Tāpat kā tā glāze-šad,tad. ··· Smēķēšana: Smēķēju saprāta robežās lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Sāp kuņģis pec smēķēšanas atmešanas (8)
Nu jau 7 diena ka nesmekeju, bet sajutas ir briesmigas. paradijas kunga sapes, nevar gulet pa naktim un tam visam plusa smaga saauksteshanas ar lielu temperaturu un shausmigu klepu. ko varetu darit lietas laba un kapec ta notiek?
kapēc domā, ka kuņģa sāpes saistītas ar pīpēšanas atmešanu?
Tad jau saaukstēšanas ar!:)
Turies! Nepadodies! un Tev noteikti sanāks vēlamais!

Ja māc jautājumi, tad tomēr ietektu doties konsultācijā pie ārsta nevis interenta lietotājiem :)
Smēķēšanas atmešana nav joka lieta. To jācenšas izdarīt jaunībā,kad pieradums nav tik spēcīgs,jo ar katru nākamo gadu to izdarīt būs grūtāk. Ja bez pārtraukuma smēķēts vairākus gadu desmitus un nav nekādu veselības problēmu,tad tās noteikti radīsies atmešanas gadījumā. Vecākiem cilvēkiem tas var beigties pat letāli. Un vēl kas! Tīra tabaka nemaz nav tik kaitīga,bet vielas,ko tai pievieno,līdzīgi kā pārtikai,rada apkārtējiem neciešamo smaku un arī veselībai par labu nenāk. Bet vai tad ļautiņu veselība no svara,kad pār pasauli valda nauda un nekas vairs nav svēts. Tu smēķēšanu neatmetīsi!
-ja jau 7-tajā dienā tu savas kuņģa sāpēs *vaino* nikotīnu trūkumu...,pēc tam tev liksies,ka kļūsti resns un nervozs un atsāksi ļuļķēt!
Tas kā narkomāniem - "lomkas", sāp viss un visur.
Cieties.
Ne jau smēķēsanas atmešana pie vainas.Vnk. pavasaros "sarosās" hroniskie gastrīti.
Ko darīt ? Apmeklē doku.
··· Smēķēšana: Sāp kuņģis pec ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Smēķēšanas atmešana no Jaunā gada (16)
Kurs vēl no Jaunā gada ir apņēmies atmest smeekeeshanu un kā pagaidām izdodās? :)
Visvieglāk atmest smēķēt ir neatmetot. Vienkārši nesmēķē un viss. Ja nenormāli sagribas, tad izsmēķē vienu. Varbūt tikai pāris dūmus. Pēc tam atkal nesmēķē tik ilgi, cik vari izturēt. Problēma ir galvā un tajā atmešanas faktā.

Par piemēru tagad. Tu jau raksti jautājumu un skaiti, cik stundas neesi pīpējusi. Nafig? Aizej un uzpīpē. Cik dienas izturēji? Divas? Labi. Nākamreiz uztaisi rekordu un izturi trīs. Nevari turēt? Uzpīpē. Pēc pāris mēnešiem jau vairs negribēsies...

Pats galvenais - nekrist panikā, ja gadās uzpīpēt vienu cigareti. Tas nekas.

Es esmu atmetis jau sen. Tas nenozīmē, ka es kādreiz neuzpīpēju kompānijas pēc. Uzvelku puscigareti, pēc tam spļaudos par smaku un priecājos, ka vairs nepīpēju :)
Nu zināmā mērā Tu jau tikai apstiprini manis teikto ar vārdiņu "atsāku" :) Kas tad notika pēc tiem 7 mēnešiem? Izpīpēji vienu cigareti? Nu un? Tāpat arī tagad... neatmet! Vienkārši nepīpē... sevis dēļ. Ja gadās pat piešmigoties un pa vakaru izzīst paciņu tas vienalga nenozīmē, ka Tu atsāki. Vienkārši piedzēries un viss. Tagad atkal nesmēķē. Un neskaiti nekādus laikus un mēnešus. Vienkārši nesmēķē.

Saprati domu, ko gribēju teikt? :)
To es saucu par ākstīšanos, ja atmet, tad atmet... Esmu nomēķējis 10 gadus, un atmetu vienā dienā, kopš tā laika nav smēķēts tieši 3 gadus. Vienīgās reizes kad sevi pieķeru kūpinot tas ir "sapņos", bet pat tad uzraušoties augšā es atviegloti nopūšos - par laimi tas bija tikai sapnis.
Ja nespēj atmest tad problēma diemžēl ir - Raksturā un tur nu mēs palīdzēt varam vienīgi paši sev.
Nu nē, vismaz vienu patīkamu netikumu ir sev jāatstāj.... īpaši jau ja ņem vērā ka autores vecumā nebiju vēl pat sācis:) jā, esmu apņēmusies nesmēķēt!!! izdodas lieliski - turpinu to darīt jau trīsdesmit devīto gadu! ··· Smēķēšana: Smēķēšanas atmešana no ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Cik ilgi velkas lomkas no pīpēšanas atmešanas? (42)
Jau trešo dienu nepīpēju un sajūta ir šausmaīga - sāp viss ķermenis, plaušas, sirds, auksti sviedri, depresija, vēlme nenormāli pierīties līdz acīm ar trekniem ēdieniem... Varbūt tomēr atsākt?
ir vienkārši patiešām jāgrib atmest....tas ir sākums...apziņa ka to patiešām vēlās un ka veselība svarīgāka par vienu lieku kg uz vienu vai otru pusi. man vilkās ļoti ilgi... atmetu, tad pēc nedēļas atsāku, tad atkal trīs dienas nepīpeju, tad atkal nedēļu pīpēju...uttt. bet tad kaut kas galvā nostrādāja un atmetu vienā momentā...nodomāju...šī būs mana pēdējā cigarete un tā arī bija...
tagad ļoti reti mēdzu uzpīpēt... bet līdz akarībai nekad sevi nenovedīšu...
JurimK: Tad, kad pēc sprintā "novilktiem" ~ 30 metriem noķertajā tramvajā gandrīz vai uz grīdas jāliekas, sāc saprast, ka kaut kas nav riktīgi...
Un, kad kopā ar sportiskiem, bet smēķējošiem ~ 2x jaunākiem jauniešiem fiziski strādā, un redzi, kā džekiem elpa raujas nost, bet Tev, pēc knapiem 2 mēnešiem pēc atmešanas - nē, palēnam saproti, ka tai drazai - tabakai un cigaretēm, labāk tomēr apiet ar līkumu... Es emaz nerunāju par smacinieku, kuru, kamēr pats smēķē, faktiski nejūti, jo maņu orgāni ir bloķēti... A kad paiet laiciņš, mēnesis, vairāk - oh my f-n God... Kā to vispār var ciest blakus?
A kaapeec jaaatmet? Ilgaak dziivot gribaas? Kaa teica mans bijushais koleegjis - kaiminjsh nedzeera, nepiipeeja, pa meitaam nestaigaaja un nomira vesels!:)) Nekādu problēmu,nepīpēju un viss,tās ir muļķības par kaut kādam lomkām,raksturiņš ir vajadzīgs ··· Smēķēšana: Cik ilgi velkas lomkas no ... lasīt visu diskusiju (42 atbildes) –»
Smēķēšanas saprāta robežas (19)
Ko nozīmē - smēķēju saprāta robežās? Cik tas ir? Vai vispār ir iespējams smēķēt "saprāta robežās"? Alkohols mazās devās uzlabo asinsriti un dara citas labas lietas, bet par smēķēšanu nekas tāds nav dzirdēts.
Priekš kam nesmēķētājam atbildes uz šādiem jautājumiem? Var tak kontaktēt ar sev līdzīgajiem un nelīts pie tādiem kas dzīvo citādi. http://meeting7.oho.lv/meeting.php?cmd=pieredze&temaid=1360910
pirms paris dienam bija identiska tema.
AIZSMĒRĒT bronhus ar tabakas darvu-normalam saprātam nebūtu pieņemams...! Saprāta robežās - aizpipēt un izmest cigareti, izlasot to herņu uz paciņas! Paciņa dienā ir saprāta robeža :D ··· Smēķēšana: Smēķēšanas saprāta robežas lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Bijušajiem smēķētājiem (23)
Kā atmetāt? Atmetu smēķēšanu pirms 4 gadiem, nekādus preparātus nelietoju. Drusku nervi uzdeva un organisms sastreipuļoja. Bet kāds stāsts ir citiem? Ka pīpēt ir kruta - to mēs zinām! Tāpēc šādi domājošie draugi ...
A kāpēc tāds uztraukums par citiem? Galvenais ka pati esi sapratusi ka bez tiem sūdiem dzīve ir jaukāka.
Personīgi es bērnībā tiku pamēģinājis dūmu. Neko sev saistošu šinī apstāklī neatradu. Un tad sev vienkārši pateicu visam šitam nē. Un zini dzīvoju tīri labi.
Zinu šitos smēķēt atmetējus; reālajā dzīve tas izpaužas tā ka šamie vienkārši nepērk savas cigaretes un nopīpē manējās:) Vecgada vakará nopípéju pédéjo cigareti,un nolému,ka mana roka nekad nebús stipráka par manu galvu,un jau 8 gadus neesmu smékéjusi,tas nebija viegli,bet ar to loti lepojos..... Tā jau ir psiholoģiska novirze, ja nesmēķētājs nevar komunicēt ar smēķējošiem. Jeb varbūt-raksturs par vāju, lai noturētos redzot blakus kūpinām dūmu? Neiespringstu uz nesmēķēšanu. Vienkārši nesmēķēju un viss. Ja vajag uzpīpēt kompānijas pēc, tad uzpīpēju... Kādreiz pīpēju paciņu dienā, tagad varbūt cigarete pa divām nedēļām sanāk, citreiz nesanāk. Vai es esmu atmetis un cik ilgi? Nezinu, vienkārši nesmēķēju un viss. ··· Smēķēšana: Bijušajiem smēķētājiem lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Svara nomešana smēķējot? (23)
Jautājums sievietēm. Vai smeķēšana var būt viens no faktoriem, kas palīdz nomest svaru? Viedokļi, pieredze?
shii doma ir apmeeram tik pat kruta, kaa nomest svaru ar giljotineeshanas paliidziibu...


Kātad!Smiekli nāk...
Pareizi ēst vajag!Un pa retam savu pēcpusi uz sporta zāli aizvilkt...
Labāk nesmēķē, bet atrod interesantu sporta veidu ar ko aizrauties... pat drusku pasportojot 2x nedēļā pa 60 vai 90 min., uzreiz jutīsi rezultatu... es domāju aktivos sporta veidus - skriesana, lekšana, aerobika, volejbols un tml. ;) ari labak jutīsies ;) Ja jautāts par to vai sākt smēķēt, lai nomestu svaru, atbilde viennozīmīgi ir NĒ! palīdz gan...tikai kopā ar sabeigtu kuņģi!! ··· Smēķēšana: Svara nomešana smēķējot? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Atmetu smēķēšanu (25)
Kā atmetu smēķet, tā parādās baigā estgriba, vai ir kas dabīgs(tēja utt), kas nomāc estgribu un vēlmi uzpīpēt?
Man arī,kā atmetu,tā 10 kg klāt.
Un pie mana tagadējā dzīvesveida un gadiem,grūti tikt no tiem vaļā.
Par ūdens dzeršanu arī neesmu sajūsmā,domāju ka tādējādi tikai kuņģi izstaipīju un tagad vairāk rūmes ēdienam.
Kā līdzēt,man šķiet ka daudz jākustas un mazāk jāēd,jāpiedomā ko ēd.
Kad mans tevs atmeta smekesanu, tad ka sagribejas, ta sukaja ledenes, mompansjee......palidzeja,un man ari patika kopaa ar vinu taas koncas pasuukaat...... Nekas nav vieglāk, kā atmest smēkēšanu, es to jau darīju 77 reizes.:))) Bet ja nopietni, tad katram ir sava shēma, kā to pārvarēt. Man paziņas ir gan kās pastiprināti ēd saldumus, gan kas sākuši sportot, gan tikai ar gribasspēku...konkrēti ieteikt ir grūti. Lūk tā gan ir "pērle" - "smēķēšana nav nekas slikts" ! Bija gan par JurisK radies priekšstats kā par prātīgi domājošu veci... Gribasspēks. ··· Smēķēšana: Atmetu smēķēšanu lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu