Valodu apmācība

Valodu apmācība - jautājumi un diskusijas

Angļu valodas apmācība internetā (14)
Iesakiet kur var internetā bezmaksas mācīties angļu valodu ar pamatzināšanām?
bet ja man nav iespēju mācīties valodu vidē, kur to lieto, un nevaru arī uz dīfaana sēdēt, jo ir jāstrādā, tad jāizmanto tādi nepilnīgi resursi, kādi pieejami?
Tiem, kas valodu zina labi, ir augstprātīgs skats uz tiem, kas ir tumsonīši šajā jomā, bet .... katram savs
Angļu valodas pamati:
http://www.liis.lv/eng_learn/
Tildes datorvārdnīcā var smuki mācīties vārdiņus ar visu izrunu. torrentos tīri labas programmas var dabūt lejā. Es šādā veidā bez priekšzināšanām sāku franceni mācīties. Pēc tam, kad zināma teorija apgūta, tad gan valodas uzspodrināšanai nepieciešams tiešs kontakts ar attiecīgajā valodā runājošajiem.
P.s. To Vishnu - Dublinā drīzāk krievu valodu var apgūt nekā angļu :)
No filmām angļu valodā vai MTV arī var iemācīties kā veidot teikumus un pierast dzirdēt tos vārdus un atšķirt katru atsevišķi. Savulaik angļu val. vārdu krājumu papildināju, kad tulkoju mīļāko dziesmu tekstus, lai saprastu par ko tur runa. Ieteikums par skype me arī nav slikts, bet tur jāņem vērā,ka otrā galā var sēdēt tāds pats angliski īsti nepratējs .
valodu maacaas, esot videe, kur valodu lieto, ne maajaas uz diifaana. «--- nepiekrītu. Angļu valodu mūsdienās diezgan labi pārzin katrs vidusskolnieks , ārpus LV nepabijis.
··· Valodu apmācība: Angļu valodas apmācība ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Angļu valodas kursi Rīgā (19)
Varbūt kādam ir informācija/pieredze/, kur Rīgā būtu vērts apmeklēt angļu valodas kursus.Tā kā esmu mācījusies vācu valodu, tad angļu valoda būtu jāsāk Beginner līmenī :)
šķērslis svešvalodu apguvē, ir dzimtās valodas gramatikas nezināšana. Valodu mācību centrā, ja Rīgā, bet ir filiāles arī citur. Beginneros nemācījos, bet augstākā līmenī ir ok. internetā kursi pieejami tonnām, tik iemet google.. http://www.mirte.lv/public/29666.html?type=29988 Patreiz mācos firmā Polyglot, mazliet augstākā līmenī.
Principā esmu apmierināts.
··· Valodu apmācība: Angļu valodas kursi Rīgā lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Krievu valodas apmācība internetā (4)
Varbut kads zina, kur internetā online var macities krievu valodu? Varbut var lejupieladet kadu programmu vai materialus?
nopērc mācību grāmatas, tad sāc lasīt krievu valodā + filmas krieviski ( ar vai bez subtitriem) un lēnām arī sarunvalodu klāt.
Cik ātri apgūsi ir atkarīgs no tā vai esi talantīga uz valodām.
www.livemocha.com
Var onlainā mācīties 35 valodas - arī krievu.
Pie tam - pamatkurss visās valodās ir bez maksas Jokojoties varētu pateikt - pārcelies dzīvot Maskaškā iemācīsies ielās. :) Mēģini atrast veikalos kur tirgo CD programmnodrošinājumu ar mācību vielu EN-RU. Nemeklē LV-RU tādu CD neeksistē... :) ··· Valodu apmācība: Krievu valodas apmācība ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Angļu valodas pašmācība internetā (bezmaksas) (7)
Kādos bezmaksas web saitos pašmācībā var mācīties angļu valodu? Varbūt kāds vai kāda var pamest man kāroto un meklēto info!:)
vēl jau ir programmas. educationware saucas. maaciities var skatoties online filmas anglju valodaa, it iipashi, ja taam ir subtitri anglju vai citaa valodaa.
Vai arii tulkojot dziesmu vaardus.
Bet, ja valodu nav kur lietot, tad jeegas maaciities nav, jo, ja neskatiisies augstaak mineetaas filmas trenninja noluukos, tad aatri viss aizmirsiies.
epidem.ru zeke.ru utt Novēlu veiksmi un pacietību:))
http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/general/

http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/index.shtml

un vārdnīca
http://dictionary.cambridge.org/
http://www.liis.lv/eng_learn/ ··· Valodu apmācība: Angļu valodas pašmācība ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Norvēģu valodas pašmācība (9)
a)Kāds pašmācības ceļā apgūst norvēģu valodu? Ir kādi ieteikumi par materiāliem vai pārbaudīti labas www saites onlaina studierēšanai, citi ieteikumi? b)Mācīties vajadzētu bokmal dialektu, nevis nynorsk, ...
Man šķiet, ka galvenās problēmas ir tieši ar izrunu saistītas. "Ovingsgrammatikk i tysk C-sprak", bet tā ir dabūta Norge. P.s. O - ar slīpo svītru no labās augšas uz kreiso leju, un uz pēdējā "a" - tas rimbulītis. Ar vācu tekstiem. P.s. Pats nemācos norvēģu valodu, mana audžumeita tur dzīvo. Vis atrak valodu var iemacities tiesi dzivojot, kur to valodu lieto. ziemeļvalstu kādā tur birojā var visādus diskus ņemt uz brīdi un šķiet arī valodu mācāmos, ne tikai skaņas! jeg snakke ikke Norsk! Väciski runäju sameerä briivi- kä vareetu justies Norveegjijä?
Itälijä, Francijä uztureeties meeneshiem bija diezgan apgrütinoshi.
··· Valodu apmācība: Norvēģu valodas pašmācība lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu