Zobi

Zobi - jautājumi un diskusijas

Kariess zīdainim (16)
Vai 8 mēn. vecam bērniņam var būt kariess? Pat ja māmiņa meitiņu baro ar krūti. Ja jā,tad kā to ārstēt?
Tadam bebitim vispar ir zobi? Aplami ir iedomāties, ka zobi bērnam jātīra tad, kad mute ar tiem ir pilna. Kopšanu prasa arī pats pirmais zobiņš – tas katru dienu rūpīgi jānotīra ar samitrinātu vatīti.
Bērniem zobi ir jātīra 2x dienā ar bērna vecumam atbilstošu fluorīdus saturošu zobu pastu

http://www.imzobi.lv/zobu/pudelu-kariess
cik nu kariess. bet ja zobiņi ātri nākuši..teiksim 4os mēnešos, tad nav nostiprinājušies un var sākt drupt. pēc 4 mēnešu "lietošanas", peļuk??? :)) Jā var, ir fluora pilieni, speciāli bērniņiem kam tiko nāk pirmie zobiņi. Pati ar patīri zobiņus ar tīru vates kociņu. ··· Zobi: Kariess zīdainim lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Lai bērns paēstu nav vajadzīgi obligāti priekšzobi..Un uz gadiem 5 jau nāk īstie zobi... Tas domāts nopietni?
Kādēļ tik mazam izrāva? Ja paši izkrita/ kas gan tā kā par agru/ tad ātri nāk vietā jaunie.
Kādā veidā aizstājējus ieliks? Tu taču nedomā apvīlēt blakus esošos,lai uzliktu tiltu.
Ja par zobu aizstājējiem, ne bērna, tad labāk jau ar zobārstu pakonsultēties. Pēc manām, ne mediķes, domām, labāk nevajag, jo kas notiksies, kad kaula zobi sāks augt un tur aizstājēji priekšā? Manējais tieši trīs gadiņos izsita krītot
Neko nevajadzēja, tikai kad izauga jauni bija jāliek platīte..jeb kā pareizi saucās tā atribūtika, priekšzobu koriģēšanai
Interesanti, kā tas 3gadnieks bez zobiem runāt iemācīsies? ··· Zobi: Vai trisgadniekam kuram izrauti ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Zīdainim nāk zobi, temperatūra 38-39 jau nedēļu! (12)
Vai bērnam /1,1g./var būt temperatūra 38-39 veselu nedēļu, no tā ka nāk zobiņš, neēd arī neko.
"vai var būt temperatūra veselu nedēļu ...
doks pieņem tikai rīt ...
Anglijā visām slimībām ir vienas zāles..."

Njā. Un saka, ka emigrējuši apņēmīgie un gudrie.
Steidzami pie ārsta!!!Ja ārstam pieņešana jau beigusies,tad katrā poliklīnikā pēcpusdienā ir dežūrārsts !Tūlīt pat piesaki vizīti!!! nevar tik ilgi bērnam būt temperatūra tik augsta,tas tak bīstami...39 vairākas dienas??neriskee!!! vispar veselam bernam, ja nak zobi, nav jabut temperaturai.. temperatura norada uz iekaisuma procesu, jo taja laika berns ir uznjemigaks pret visu apkartejo..

protams, ka nav normali!
tak, ja nepienjem arsts, sauc atros, tads pakalpojums tak i Anglijaa ir!

nu i mate, berns jau nedelju smagi slims, shi vel pa netu padomus prasa! :(((
deelj zobiem nevar buut taada temperatuura ··· Zobi: Zīdainim nāk zobi, ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Suņa zobu tīrīšana (7)
Kas tie par kauliem, kas jādod sunim, lai zobi attīrītos paši?
Ieej jebkurā zoo veikalā un pats redzēsi-izvēle ir plaša,tikai jāskatās kauliņu lielumi.Vari pirkt importa,vari pastutēt mūsu pašu ražotājus.Lieta laba. tak ieej jebkuraa zooveikalaa un tev iedos saviem suņiem vienmēr esmu devusi normālus svaigus teļa kaulus grauzt un neko mākslīgu i nevajadzēja....līdz mūža galam t.i. pāri 10gadiem zobi bija ideāli... Ir tāda z/s Dailes,kas ražo šos suņu kārumus,vari pirkt arī žāvētas liellopu astes un kas vēl izcili suņiem garšo-kaltēti...hm...peņi.Smaciņa tā neko,bet suņiem garšo.Es laikam atkārtošos,bet depo veikalos ir.Pamēģini tos.Savā laikā savējiem suņiem arī pirku īstus kaulus,citu jau nebija. Mans suns ir 15 gadus vecs no paša sākuma devu viņam graust pat koku,supas kaulus gan vārītus gan svaigus, tāpat ļoti labi ir no z/s Dailes vienīgi smaka atverot paciņu ir nelāga. ··· Zobi: Suņa zobu tīrīšana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kāpēc dazhiem vīriešiem ir zelta zobi? (21)
Tas krutumam vai kā? Jaunekļiem gan neesmu redzējusi, bet tie ap 50 ir redzēti ar zelta zobiem mutē. Manuprāt tas izskatās lēti. Bleķis paliek bleķis. Un vel mutē.
Taču labāk kā pīrsings,jo vismaz praktisks pielietojums. Tā ir "kopilka" nebaltām dienām.Tāpat kā jūsu auskari un citas fintikļuškas. Oome gan uzdeva jautājumu kā nesaprašanā! 25-30 gadus atpakaļ nebija jau tādu smalku tehnoloģiju kā tadu un toreiz ielikt zelta zobus bija kruti! visi to nevarēja atļauties... Jā, sen atpakaļ tas skaitījās kruti. :) Un ne jau tikai vīriešiem, sievietēm arī. Pazīstu vienu kundzīti, kura pirms...apmēram 30+ gadiem cītīgi krāja naudu šādam pasācienam, lai vienu "acu" zobu varētu uztaisīt no zelta. Tikai fotogrāfijās, kad smaida, izskatījās, ka viņai tur zoba vispār nav....:) Zelta zobi sevišķi modē čigāniem.Varbūt tāpēc fašisti viņus spundēja nometnēs lai atņemtu. ··· Zobi: Kāpēc dazhiem vīriešiem ir ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kāda ir vislabākā zobubirste? (16)
Skjiet laiks mainīt zobu birsti... Kāda būtu labākā...?
jauna. Es lietoju tādu ar motoriņu uz baterijām. Esmu happy un pike zobārsta eju reti, nav vajadzības :) Uz tām ar akumulatoriem skatos šķībi, beigsies aķis, met laukā. Bet barerijas ik pēc pāris mēnešiem var apmainīt. Ar rokām darbibāmas birstes man lūdzu vairs nepiedāvāt. man atkal patīk zobubirstes krāsu pieskaņot zobupastas krāsai, teiksim vademecum xtra fresh & white pasta nēnormāli labi pieskaņojās lētas blend-a-med superclean ķīniešu birstītes vienam tonim... :-) Kautkas jauns šinī lauciņā diez vai būs, ja nu vienīgi izgudros zobu birsti un pastu kas ieliek jaunus zobus :D:D:D
Bet par baterijām es jau izteicos (man labāk tīk tās mainīt un tā kā parasti daudz apkārt braukāju arī lādētājs nav jāstiepj līdzi) un uzgaļi ir jāmaina regulāri. Arī ar prasto birsti nevar pucēt visu dzīvi, visas lietas nolietojas.
Edg-kur var nopirkt jaunu uzgali elektriskai zobu birstei? man vajag. ··· Zobi: Kāda ir vislabākā zobubirste? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Gēla pārklājums zobiem (7)
interesē tikai personiskā pieredze!!!! pilns nets ar negatīvām atsauksmēm,ka paliek tumši un drupinās nost,bet ārsts protams saka pavisam ,ko citu. Nav lēts prieks. Varbūt kāds ir tomēr ar labu pieredzi?
Es nepiekristu šitādam pasākumam. Nekad neesmu dzirdeejusi par geela parklaajumu zobiem..:)

Emalju nonjem, ja liek veniirus. Man taadi ir kopsh 2004 gada un staav perfekti u nekas nedruub, 100% labaak nekaa pasha emalja (tiem, kam ir probleema ar emalju un tiem, kam ir plaani zobi :-)
tas veel viss ir eksperimentaalaa stadijaa, bet lloti daudzsolossi.Taa saka, kadriiz vairs nebuussot jaaurbj nekas.

https://www.google.com/search?q=gel+that+regrows+tooth+enamel+feedback&oq=gel+that+regrows+tooth+ena
mel+feedback&aqs=chrome..69i57.4305j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Pieredzes nav, teikšu kā ir. Man šķiet, ka pirms pārklāšanas, zobiem noņem emalju. Pārklājums var drupt, loģiski. Kas mums sausajā atlikumā pēc gadiem 10-15? Man pašas īstie zobi vēl ir saglabājušies.......tā senāk trīs vecenītes dziedāja uz sola dārziņā. ··· Zobi: Gēla pārklājums zobiem lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Problēmas ar zobiem (15)
Man divas problēmas, gaidīšu ieteikumus: 1. Man jau kopš dzimšanas ir ļoti slikti zobi - gan drūp zobu kakliņi nost, gan vispār ļoti slikti estētiski izskatās, dzeltenīgi utt. Jau iedzimti ļoti sliktas kvalitātes zobi, kaut ...
Ja ir nauda, ir risinājums. Vizīte pie ārsta dos atbildes uz visiem jautājumiem. aha, problēma pašā! (Torpedo verdikts), ka tikai ne arī! Un kā vēl pašapziņa atkarīga no tā, ka var katrā laikā smaidīt līdz ausīm ar foršiem zobiem, nevis lūpas ņurcīt tūtiņā, lai tikai neatklātu aiz tām atrodošos postažu. Ja 29 gadu vecumā mutē jau ir kapsēta, tad jau ir jāmeklē nevis zobārsts, bet kāds uztura speciālists, jo organismā tātad trūkst kaļķis, D vitamīns un kas vēl tur. Stomotoloģiskajā klīnikā Rīgā Dzirciema ielā var atrast gan labus speciālistus gan interesantus risinājumus. Taču man rodas doma, ka meitenei vienkārši smadzenes sviestā sagājušas un no nav ko darīt meklē kādu vainu, lai tik kāda tuva cilvēka naudu iztērētu. Izraut vēl paspēsi! :) Ja reiz zobi apdrupuši, tad zobu pēc zoba - izņem vecās plombas, ja tādas ir, un visus caurumus aizpilda vienlaicīgi, pie viena ar to pašu materiālu pamodelē nedaudz zoba formu, kā arī pārklāj visu virsmu. +/- stundu jārēķinās vienam zobam. BET! Jāatrod zobārtstu, kuram nav gluži vienalga ko darīt, ir redzēti cilvēki, kuriem tie zobi uzveidoti kā klimpas vai kožlenes spilventiņi. Bet var arī tā, ka neviens nepateiks, ka tie nav īsti, smuki personīgie zobi.
Par priekšējiem, var nedaudz pamodelēt arī tos, bet var gadīties, ka, ja visi pārējie būs pa smuko, tad arī tie izskatīsies nevis pēc defekta, bet efekta.
Ja maksā nodokļus 1/4 naudas var dabūt atpakaļ. ··· Zobi: Problēmas ar zobiem lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kas ir OPL? (3)
zobārsts sūta uz citu klīniku lai uztaisa OPL
Ortopantomogramma - panorāmas rtg. ,kurā redzams zobu izvietojums un to veselības stāvoklis:) vismaz hintu dod par to, kas Tev kaiš..
varbūt runa ir par šo -> http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17448135
OPG,manuprāt,abu žokļu rtg ··· Zobi: Kas ir OPL? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Nokritu, sasitu zodu. (8)
zobi bija sakosti kopā. Tagad sāp zobi uzpampis vaigs, kas varētu būt traumēts?
Galva. droshi vien buus jaalabo Nu tā, rentgens gatavs. Cietusi galva,žoklis, toties zobi veseli. Izrakstam aspirīnu galvai/ lieto 3x dienā pa 1 tabletei/, žokli dod sunim palaizīt, jo žokļa zāles vēl nav izgudrotas, zobus tīri akurāti, ar soft birstīti. Ja kāds sāk kustēties, apsaitē ar leikoplastu. To jānēsā 3 mēnešus. ja nelīdz, ņem drāti un stiprini pie mēles un ausīm.
Ja rodas vēl kādas veselības problēmas-welcomen, palīdzēsim.
Ļoģiski spriežot, krītot parasti ir bļāviens un mute vaļā.... grūti iztēļoties situāciju!
Visticamāk smadzeņu podam tika pa dulllo, nebūtu slikti aiziet pie daktera un izstāstīt visu nesakožot zobus!
Daudzkas. ··· Zobi: Nokritu, sasitu zodu. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu