Zēns 7.gadu vecumā masturbē

Vai tas tādā bērna vecumā ir normāli. Pie tam ir pamanīts, ka to dara vairākas reizes dienā.

draboss    2 Masturbē?

saullla  1 5 jautājums gan ir par to,kur Tu to redzi vairākas reizes dienā?Bērnam nav privātās telpas,viņš to dara atklāti Tavā acu priekšā?
Normāli tas ir iepazīt sevi jā,katram savs vecums kad to sāk darit.
Bet normāli nav kad mamma to bazūnē apkārt.

neko  1 8 Nja, mammai jau nu tanī nebūtu jājaucas. Viss maz pieklājības pēc varētu izlikties neredzam.

Torpedo_Spoks    4 Viss ir loti normaali un dabiski, jo, ja tu to nezinaaji, tad patiesibaa masturbee visi viiriesi visas dzives garumaa. Tas ir loti labs lidzeklis, kas palidz nonemt stresu un nepardegt drisinataajiem. Katraa zinaa daudz patikamaks lidzeklis kaa sex ar sievieti, kur sausmiigi ilgi jaapulas, lai arii vina to orgasmu sasniedz un nezini, kaadas veel "davaninas" vina par to uzdavaas. Taa kaa visnital apsveicams pasaakums! :D

Ieklausos    6 Tikai nesāc to bērnu rāt, moralizēt. Nekā nenormāla jau tur nav, tikai mazam bērnam (tādam, kas vēl nav tīnis) droši vien kaut kādas problēmas rada atmosfēra ģimenē. Vispār jau par šo jautājumu ir daudz rakstīts, runāts sabiedriskajā telpā. Neesi slinka, painteresējies, jo aplama reakcija no apkārtējo puses var radīt problēmas vēlāk.

patiikama  3 7 Vel agrak berni masturbe,ari meitenes.Un viens no iemesliem ir vecaku milestibas un uzmanibas trukums,kas pietrukst bernam...

fargo  4 1 7 gadi un vairākas reizes diena? pirmais impulss bija, ka tema ir izdomāta.
7 gados neeksistē apzināta seksualitāte(lai ko tur galvā jukuši sikalogi rakstītu), tātad tā ir provocēta.
ja tā tiešām ir, es meklētu padomu ārpus diletantu iespējām tos sniegt.

atspole  3 3 Taisnība" patiikama". Ta tas ir. Bērnam trūkst mīlestības un glāstu. Tas nav normāli un vecakiem derētu paskatīties uz sevi. Bērnudārzos tādu problēmu ar " grūtajiem" berniem var manīt bieži

saullla    4 """Bērnam ir dabiska ziņkāre par savu ķermeni — tāpat kā viņš izpēta kāju pirkstus, notiek arī dzimumorgānu izzināšana. Pēc tam pienāk brīdis, kad bērni interesējas viens par otru — viņi aizskar viens otru, brīnās par atšķirībām, spēlē dakterus utt.
Ja mazs bērns ilgāku laiku jūtas satraukts, bēdīgs, vientuļš, viņš neapzināti meklē mierinājumu — un to var sniegt pašapmierināšanās. Tas ir veids, kā atslēgties no realitātes.
Bērns neapzinās savu seksualitāti tā, kā pieaugušie, līdz ar to viņam nav attiecīgo barjeru, viņš nekaunas un neslēpj to, ko dara.
Bērna masturbēšana nenozīmē, ka viņš ir slims, perverss, samaitāts vai izlaists. Viņam tas ir tikpat dabiski un nevainīgi, kā urbināt degunu."""

UN noziegums ir domāt,ka bērnam ir problēmas,un pasarg dievs vinju vēl vest pie kāda speciālista,vai aizrādit viņam,tādā veidā uz visu dzīvi iedzenot kompleksos.

Problēma ir nevis bērnam,bet tiem pieaugušajiem kas uzskata,ka tā ir problēma.Pat dzivnieki masturbē ari mazi kucēni jā.Un cilvēkiem ši sevis iepazišana ir ari nepieciešama.

klinta26    4 .....beerns uzzina sevi...........

JurisK  3 1 Īsti normāli tas nav, lai gan laikam jau nekas neparasts. Tomēr tā nav apzināta darbība, nebūs nekādas vainas, ja aizrādīsi, taktiski, protams, bez baidīšanas un nelaimju piesaukšanas. Bērni šitā, uzzinot sevi, reizēm sabāžot viens vells zin ko savos pincišos un čuriņās, dakteri ir stāstījuši. Priekš tam ir vecāki - sekot, lai viss norit kā pienākās!

elsa  1 2 Nevis onanē, bet masturbē? Tātad drīz atklasies, ka jams sevi izjūt kā sievieti.
Varbūt bērnam ir fimoze, kas traucē dažas fizioloģiskas vajadzības, bet kādam jau izskatās, ak masturbē. Varbūt aizved pie urologa?

wolands    1 Ja kas, masturbācija tiek izmantota netkarīgi no dzimuma: http://en.wikipedia.org/wiki/Masturbation. Onanisms esot sinonīms masturbēšanai, arī neatkarīgi no dzimuma (neskatoties uz to bībeles pastāstu). Ja nu latviešu valodā ir oficiāli citādi - varbūt var referenci? ;)

Bet atbildot uz jautājumu - domāju, ka normāli, IMHO. Drusciņ izbrīna, ka puika tik ātri ieguvis iemaņas to izveikt apzināti. Cik atceros tajā vecumā vairāk pajocīgi errotiski sapņi rādījās un apzinātas darbības nāca vairākus gadus vēlāk, bet nu tagad jau visi akcelerāti ... ;)

marekst    1 normāli, arī bērnībā iepazinu sevi .. piekrītu arī elsa viedoklim, varbūt tur fimoze vai iekaisums, vajag aprunāties ar bērnu

Speciaalists69      Pilnīõgi normāli. Mazliet dīvaini varbūt, ka 7 gados, bet no otras puses - mammuķe, priecājies, jibio-rio! Tev veidojas nākošais vīrietis!

morpheus      Priecājies un netraumē bērnu ar viņu to apspriežot vai vēl ko sliktāku!

nakc    1 fargo (2013-03-29 14:15) viedoklis
7 gadi un vairākas reizes diena? pirmais impulss bija, ka tema ir izdomāta.

Nekā izdomāta tur nav. Man arī tas bija pārsteigums, bet to dara arī mazāki bērni bērnudārzā.

Postremo      7 gados? neticaas kautkaa. Nu vismaz man 7 gados laaciissi, un masiiniites intreseja, nevis meitenes. Un masturbeessana bez vizuaalas izteeles ir neiespeejama pamataa. Jabuut baigam "speciaalistam", lai 7 gadu vecumaa......domaatu par kaiminnu Ilziiti....smilkssu kastee , kaa seksuaalu fantaaziju objektu.

Androvss    2 Es esmu 100% , ka viņš šo ideju ir no kaut kurienes noskatījis, redzējis pa tv vai i-nertu, vai arī kāds skolas biedrs viņam to ir pateicis, jo 7 gados nav nekāda vajadzība grābstīties tur, kur nemaz nav spriedzes, līdz ar to sevis izzināšanas teorija ir aplama. Teorija par uzmanības/mīlestības trūkumu, manā skatījumā, ir apsurda,jo tā ir seksualitāte un tas ir bērns, (kurš nedara tā kā lielie, kad vajag atslābināties no tresa...).

Sekss rada atkarību, jo vairāk dara, jo vairāk gribas, pieaugušie to var darīt pat 12x dienā, ja ir mīlestība.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu