Nepieciešamais minimums, lai varētu dzīvot kaut cik normālu dzīvi Latvijā audzinot bērnu?

Nu varētu ar 400 eirām mēnesī normāli bez izšķērdības, plus vēl pašas nopelnītais, lai izaudzinātu bērnu līdz skolas vecumam?

Mazaa_naarinja  1 8 400 eur kā puse no bērna uzturlīdzekļiem (pieņemot ka otrs vecāks dod otru pusi) jau ir stipri glauni Latvijas līmenim.

AivarsN  7 2 Atkarībā no tā,vai dzīvo Rīgā,kādā citā pilsētā,vai laukos. Rīgā jau 1000 būs tikai elementārai izdzīvošanai. Laukos varētu normāli iztikt ar 400,ja vien nedzīvo pēc pilsētnieku principiem.

nazis    4 Lauciniekiem ir vēl saimnieciskie izdevumi un saimnieciskie ienākumi. Tur tas rēķins nav tik vienkāršs, kā pilsētā, kur ir tikai viss naudā. Ja katram burkānam un kartupelim un olai jāaprēķina vērtība, tad nojukt var. Tāpēc arī ir maldīgs priekšstats, ka laucinieki ir baigie tērētāji.

av2  1 8 Laukos cilveeki ir...atklaataaki, forssaaki, mazaak uz visaadam daargaam lietaam teemeeti, liidz ar to, arii mazaak teeree naudu.... sstruntiem.
Cik ir iisti tas minimums lai dziivotu praktiski divi cilveeki ? Domaaju, ka ja ir kur dziivot nedaargi ,nu kaads leets dziivoklis,vecaaku maajaa maajaa utt , tad ap to 500 liidz sstukai jau vajag.

Alma    3 Nē, Tu spēj reāli domāt???Cik dzīvokļa izmaksas utt.

Trakmens    5 ja saliktos paplašinātos teikumos iztulkotu "normālu dzīvi" tad varbūt varētu kautko spriedelēt. Pieredze stāsta, ka naudas nekad nav par daudz. jo tu vairāk saņem, jo tu vairāk tērē :)

Vizmonta  2 6 bērns kā biznesa projekts protams ir nerentabls, taču tā ir pagaidām vienīgā iespēja mūžīgai dzīvošanai...neticēsiet, bet beigās visiem, kas nav psihiski slimi, ir jumts virs galvas, un lielākajai daļai slimo ar-tā kā tie, kas pārdodas turpinoties nākotnē nekvalitatīvākā veidolā, nebūt nav izvilkuši lielo lozi. tēma -provokācija neizdevusies, jo kļūda autora dzimumā. 30 gadus vecam vīrietim šāds jautājums var interesēt ne vairāk kā Afrikas pūču migrācijas problēmas

Lavendera    3 Zinu vairākas sievietes, kas iztiek ar tiem 130 eiro mēnesī, kas ir minimālā summa. Tāpēc viss, kas ir virs šīs summas jau ir pietiekami dzīvesveidam bez liekas greznības.

Chris1986  2 14 Nu, nezinu, cik tam bērnam ir jāspēj apēst un cik t-kreklus un džinsus mēnesī moplēst, lai iztērētu tos 400 EUR. Nu, un ja vēl otrus 400 no otra vecāka, tad drēbes var vispār nemazgāt, bet katru dienu mest ārā un jaunas vilkt :D

Chris1986  4 7 nu ja bērnam katrs vecāks piešķir pa 400, tad viņš droši var irst zelta podiņā

Eheeei  2 6 Pirms spriest par mātes pabalstu, parēķini līdzi elementārus izdevumus, cik maksā, piemēram, komunālie maksājumi, bērnam ceļš līdz skolai, pusdienas, kabatas nauda, svētku tēriņi, piemēram, draugu dzimšanas dienas un vienkārši kino apmeklējums iespējams, pulciņi ārpus skolas... un tā tālāk un tā joprojām. visu cieņu, ja esi gatavs maksāt 300 eiro, jo LV vidējais rādītājs ir valsts noteiktais minimums. Taču, tas, protams, nenozīmē, ka nebūsi tas tur... loceklis. Šis jautājums lielā mērā atkarīgs no bērna mātes psihiskās veselības.

Marija_Anna  1 3 uz atvadām - atver uz bērna vārdu kontu un visu savas mīlestības izpausmi pret bērnu ( atskaitot atrunātos alimentus ) , ieskaiti tur.
Tici, pēc 18 gadiem to novērtēs un izmantos saturīgi. Apmaksājot mācības, kursus vai kā citādi.
Tas gan neaizstās tikšanos un piedalīšanos bērna dzīvē . Bērni ļoti mīl un ilgojas pēc abiem vecākiem. Lai kādi tie būtu un kur tie būtu.

Trakmens  1 3 "30 gadus vecam vīrietim šāds jautājums var interesēt ne vairāk kā Afrikas pūču migrācijas problēmas" Labs. Bet ja Vizmontai pagadījusies pieredze, ka 30gadnieki ir puišeļi vai garīgi atpalikuši, tas nenozīmē, ka visi ir tādi :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu