Tēvu diena

Vai vajadzētu bērnam atgādināt par tēvu un aicināt apsveikt tēvu dienā? Tēvam jauna ģimene un vecā piemirsusies.Bērnam ieminējos par tēvu dienu, bet atbilde bija - nu un?

planerdelta (2014-09-15 03:39)      Jaa, protams.

mtm (2014-09-15 07:29)      planerdelta - Tu saki - jā, protams - bet šinī gadījumā, kāpēc???? Tas tā...situāciju izlasot..pārdomas aizķērās...
Vispār pēc sugas neciešu šitos visus ieviestos svētkus, sākot jau no hellovīniem... Ja jau esam gatavi visu pieņemt, tad ok, pieņemt arī lesbiešu un geju pasākumu...diez kapēc tur ir visi pie staba jānošauj kā dzirdēts, bet to ,ka , piemēram, helovīnos staigā reāli aprijušies visa jaunā paaudze, to gan visiem nospļauties. Tas tā, mazliet atkāpjoties no tēmas, bet paralēli....
Labāk būtu viena vecāku diena un miers... Tas tā...tikai pārdomas....

Testa_rezhiims (2014-09-15 07:56)      Jā,jā....viena diena - cik bērni būs jāpārplēš, lai varētu pabūt pie abiem vecākiem šajā dienā? Šīs dienas gudrajiem liek aizdomāties par to kas esi un priecāties, bet muļķiem - izmantot šo dienu savās interesēs un izrādīties. Pateikt no malas kurš ir kurš - neiespējami.

bziks (2014-09-15 08:21)      Ja jau tēvs neliekas ne ziņas par savu bernu, kapēc tad bērnam būtu viņš jasveic šajā dienā.

jozolsen (2014-09-15 09:35)      Sieviete tā pārņēmušas bērnu audzināšanu,atgrūžot tēvus,ka nedomā par rezultātu..Tēvu loma tiek iznīcināta,cīņā par dominēšanu..Atgružot tēvus sieviete sevi uzskata par varonēm-moceklēm

Tessa (2014-09-15 10:32)      mtm, kapec jauna paaudze (nepiekriitu,ka visa) helovinos aprijas? tapec ka vecakiem uz vinjiem pofik. ne jau tapec,ka ienaca sveshzemju svetki.

par temu. kapec jauzdod bernam sapiigi jautajumi,lieliski zinot situaciju? tas ir k-kads matishkjais sadisma paveids?

Lucy (2014-09-15 10:55)      tev 40.gadi,tad bēns nav zīdainios,jo nedzīvojat jau jūs bez saziņas līdzekļiem,gan bērns to zin,par to mistisko tēva dienu,pats izlems darīt to vai ne.

_sieviete_ (2014-09-15 15:44)      man aizķērās vārdi "tēvam jauna ģimene". Kas tās par sievietēm, kuras spējīgas savākt šos vīriešus-t.s. tēvus, kuri pametuši bērnus. Nesen lasīju oficiālu statistiku, ko publicēja uzturlīdzekļu garantiju fonds-27 000tēvi-uzturlīdzekļu nemaksātāji. Vājprāts!!!! Vai kādai gultā tāds nemētājas???? :)

bubucis_agucis10 (2014-09-15 18:16)      JA Tēvs pats zina ka ir akls,kurls un dumš,kapēc gan viņām par to būtu jāatgādina

planerdelta (2014-09-15 18:24)      mtm, Juus jautaajat "kaapeec beernam vajdzeetu uztureet attieciibas ar teevu", jo apsveikums tieshi to arii noziimee, tas ir viens no attieciibu elementiem. Maates dienaa, tachu maates sveic un neviens jautaajumus neuzdod.
"Diivaini", kaapeec beernam, pusaudzim, jaunam cilveekm buutu vajadziigs arii teevs, iipashi, ja maate "visu var pati", ka shajaa situaacijaa var noprast?!! Ja jau rodas shaadi jautaajumi, tad kaut ks nav kaartiibaa ar uztveri, domaashanu, emocionaalo pusi un pat pragmaatisko pasauli.

_sieviete_, es nezinu uz kuras planeetas Juus dziivojat, bet 70% lauliibu tiek shkjirtas VISAA Pasaulee. Pamataa, visiem ir beerni pirmajaas lauliibaas, liela dalja pat tiek sleegtas tikai bernu deelj.
Peec Juusu teorijas, cilveekam nevar buut vairs otraas lauliibas un beerni shajaas otrajaas lauliibas, ja? Ljoti muljkjiigi izklausaas no pieaugusha cilveeka :(

Lady_X (2014-09-15 21:25)      jozolsen tu vispār esi tēvs??


es uzskatu, ka jāseko bērna interesēm un nav jāspiež nevienam kādu sveikt tikai tāpēc, ka tas ir
viņa tēvs. kā nekā pats tēvs vainīgs, ka nav radījis cieņu ...diemžēl tas nav nav mammai jādara, mammai nav jāziepējas bērnam, lai bērns gribētu tēti sveikt. acīmredzamā patiesība. zin tikai tie, kuri saskārušies. pieaudzis cilvēks rada piemēru bērnam. pieaudzis vīrietis rada piemēru dēlam. jJa nav piemēra - funkcija tētis neeksistē un sveiciens svētkos nav vajadzīgs.

_sieviete_ (2014-09-15 21:33)      Planerdelta es esmu zemes cilvēks....te nerunāju par škirtām laulībām, bet par tēva lomu. Vai tēvs vienam bērnam beidzas ar brīdi, kad izveido citu gimeni? aizmirst savu bērnu pirmajā, pat kaut vai materiāli? Saprotams, vīrieši īpaši ātri nodibina jaunas attiecības un gimenes. Bet, kas ir tās sievietes, kuras spējīgas tādus peńemt? Man šāds jautājums.

Deisa (2014-09-17 10:46)      Atgādināt var. Kāpēc ne? Es saviem arī atgādināju, bet viņi viegli aizmirsa un nepiezvanīja. Lieliski parāda, kāda attieksme bērniem veidojas no tēva attieksmes pret viņiem. Ja tas tēvs nav sava bērna acīs cieņu pret sevi izpelnījies, panācis, ka bērns priecātos viņu apsveikt, kāpēc mātei bērnam tas būtu jāuzspiež? Kaut kā mātes dienā apsveikt neaizmirst, tad var paanalizēt, kāpēc. :)

Līdzīgi jautājumi
Tevu diena! (4 atbildes)Alimenti, ja berns vairakas dienas dzivo pie otra vecaka (24 atbildes)Ka tad ir ar to Teva dienu? (21 atbildes)Bernu tevs nav tevs (23 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu