Uzturlīdzekļu piedzīšana

Labdien, nezinu kur vērsties ar savu jautājumu, varbūt esat bijuši šādā situācijā un varat ko ieteikt?Tā nu dzīvē sanāca, ka attiecības beidzās, palikām ar bērnu, protams ka pieprasīju alimentus, jo rūpēties un satikties ar meitiņu tēvs kategoriski atteicās.Tā nu tiesas izpildītāja sūtīja man naudiņu,laikam atskaitot no viņa algas....tagad man atsūtīja visus dokumentus no tiesas,izmaksāja viņa man arī no padošanas brīža līdz bērna dzimšanas dienai 7 gadiem...tagad nesaprotu ko darīt, viņš pats man nesūta naudiņu un protams ka arī nesūtīs,bet jau iet trešais mēnesis un naudiņu mēs neredzam, es taču tāpēc arī vērsos tiesā ka pats viņš neko nemaksās!lūdzu, ja kāds ir bijis šādā situācijā,ko man darīt?

Maribella15      Grūti pareizi izprast situāciju par to dzimšanas dienu - vai jau palika tie 7 gadi? Bet konkrēti - tos pašus dokumentus sniegt tiesu izpildītājai vēlreiz un iesniegumā norādīt parāda lielumu. Dokumentu atpakaļ saņemšana neliedz tos iesniegt piedziņai vēlreiz un vēlreiz. Ja viņš palicis bez ienākumiem - tiesu izpildītājai tas ir jānoskaidro un tad viņai ir jādod dokuments, kuru iesniegt Uzturlīdzekļu garantijas fondam.

hipolite      Bērnu tiesību aizsardzības birojā ir jurists, kurš tādos jautājumos konsultē bez maksas, un vēl uzraksta prasības pieteikumu, ja vajag. Vērsies pēc palīdzības tur. Bet pa tādām iestādēm nāksies staigāt, ja vēlies saņemt uzturlīdzekļus, kuri bērnam pienākas, un bērna tēvam IR jāmaksā.

AijaT  5 6 Man nav saprotama 1 lieta. Meitenes, kādēļ jūs dzemdējat bērnus no kaut kādiem gadījuma sakariem. Ja bijāt precējušies, vai tad bērns nebija jūsu kopīgais lēmums? Kam ir jānotiek, lai tēvs atteiktos no sava bērna? Varbūt vispirms jums kā mātēm un situācijas noteicējām būtu vispirms jāpadomā pirms pārstāt lietot kontracepciju. Vai jūs tiešām nesaprotat, ka bērnam vajag divus vecākus, nevis valsts pabalstu lai nenomirtu badā.

psychobitch  3 1 bērnam jau ir divi vecāki, tikai viens no viņiem nevēlas uzņemties atbildību...

Seranta      Sniegt uz UGF tiesas lēmumu.

Maribella15      Seranta - Uz UGF nevar sniegt tiesas lēmumu. Tur sniedz tiesas izpildītāja izdotu lēmumu, ka nav iespējama uzturlīdzekļu piedziņa no parādnieka un tamdēļ atļauts veikt izmaksu no UGF.

edding  1 1 Man šķiet ka ir tikai 2 varianti. Ja strādā, tad jāmaksā tēvam, ja nestrādā, tad valstij.
Trešais, maksāt pašai par savām kļūdām. Meitai vecumdienās tēvu nevajadzēs uzturēt.
Un Tev turpmāk padomāt vai tas ir vīrietis, no kura dzemdēt, uz kuru tiešām varēs paļauties. Ja pati neorientējies, varbūt mātei pajautā vai kādai gudrākai draudzenei.

av2      Kaa piedziit LV nezinu,bet jaadara tas ir oblegaati - jaadziivo ta ir no kautkaa . Un man tiessaam ...dusmas , un kauns par to viirieti. Kaa var nelikties zinis par SAVU meitinnu ? :(((((( Ja nu vieniigi pats ir hospitaali galiigi slims, vai....labaakos medibu laukos jau.Lai veicas, un...nekautreejies no iestaadeem. Vinni par savu darbu sannem algu no nodokllom, tas ir, makssaa vinniem algu visi Latvijas iedziivotaaji ! Lai tik pameeggina nestraadaatm, un nebuut laipni. Ir visaadas metodes, ko ar taadiem dariit !

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu