Kāds ir Tavs dēls?

Visām mammām patīk paslavēt savus bērnus. Meitas - tās ir mūsu sava ziņā konkurentes. Gadiem ritot tieši meitām tiek pievērsti skatieni, komplimenti. Māte paliek jau 2 plāna aktrise. Dēls ir sievietes ideālais vīrietis. Vismaz viņa centās tādu audzināt. Pastāstiet dēlu mātes kādus dēlus jūs izaudzinājāt?

TROJA      Ļoti labus, man pašai tā liekas.

kaoma      Savu vēl audzinu. Ceru, ka uz tā rēķina, ka esmu no "slinkajām mātēm", izaugs patstāvīgs cilvēks. Nenoliedzami, mana attieksme ir pavisam savādāka kā pret meitu. Gluži tāpat kā bija manai mātei pret mani un brāli.

DanaL    3 Foršs puika, neraugoties uz to, ka arī es esmu, maigi izsakoties, ne tā labākā māte. Mana audzināšana izpaudās tā, ka īpaši neiejaucos tajā, ko viņš dara vai nedara. Bet personīgais piemērs un gēni ( :)) ) nostrādā paši.

Karmensita      Labs man dēls.

zalacainaa    1 Manam brālim ir nu jau pāri 30 gadiem...precēts nav, es arī dzīvoju tā teikt ar mammu, protams, pagatavo ēst, un samīļo un tā...bet kad sastrīdos ar brāli, kā jūs domājat kurā pusē ir mamma...!jokojot jau tā arī saku, nu aizstāvi savu dēliņu...tā kā viss no dzīves!nezinu no kā tas atkarīgs!

Marta12    6 Manām nākamajām vedeklām būs paveicies!Bet lielākais nopelns tomēr ir vīram!Piemērs ir ļoti svarīgs!

psychobitch      20 gadus jaunākam par sevi cilvēkam varu uzprasīt padomu..

ponytail_PA  1 1 Gudrs, patstāvīgu domāšanu, spēju spriest un vērtēt. Cienu savu dēlu. Un mana meita arī ir gudra, ar patstāvīgu domāšanu, spējīga spriest un vērtēt. Ne viens, ne otrs nav ne mana, ne kāda cita kopijas, ir forši, interesanti jauni cilvēki. Un arī audzināšana nav īpaši atšķīrusies (vajadzētu?)

iota    3 Man viņi ir veseli trīs, meitas nav, tāpēc par dažādo attieksmi izteikties nevaru. Kādi ir? Manuprāt ne sliktu darbiņu ar vīru esam paveikuši viņus audzinot. Teikt, ka ideāli, arī nevaru, jo kā jau visiem, arī viņiem ir pa kādam trūkumiņam, vismaz man tie tādi liekas. :) Vispār es lepojos ar saviem dēliem!

Maribella15    2 Vedekla saka paldies, ka tādu labu izaudzināju. Man jau pašai arī prieks. Nav jau ideāls, bet vīrišķīgs, mīļš, atbildīgs, rūpīgs, uzmanīgs, u.tml. Ar saviem mīnusiem kā jau katram normālam cilvēkam.

Samila    2 Atvainojos, bet jautājums diezgan "jocīgs"... ;)

Torpedo      Tikko beidzu skatīties 4. sezonu (laikam, jau noslēdzošā) seriālam "Bates Motel". Nu tur uzskatāmi redzams, pie kā noved mātes mīlestība - finālā dēls tā pieķeries mātei, ka, kad uzrodas mātei dzīvē vīrietis, tad nogalina māti, lai viņa netiktu citam.

inaralaima    2 Mans dēls ir man mīļākais vīrietis uz zemes -skaists kā enģelis,gudrs un maigs,bet nu jau esam divas sievietes,kuras viņu mīl.

Torpedo    4 nu te redzams, kur sievietes izniekojušas savu dzīvi - izaudzinot citām sievietēm savus dēlus. Visām tik labi un paši labākie, ka nevar saprast kur tie "visi vīrieši ir cūkas" rodas, ne? :D

dogville    3 Neaudzinaaju,tikai paliidzeeju pieaugt.Sanaaca labi:)

limonija    1 Dēlam ticis daudz laba no manis - viegla galva(skolas laikā), kritisks prāts, humāna attieksme pret citiem cilvēkiem, arī humora izjūta labu labā - pats smejas, ka visi tikumi šamam esot tikai no tēva, kaut labi zina, kas ir kas...(Neņemiet baigi nopietni šo ierakstu):D Viņa lielākais mīnuss - kā jau datoriķis, nespēj saprast un paciest tos, kam kompji sagādā galvassāpes...Anekdote: triju programmētāju māte meklē personīgo datorskolotāju, kas iemāca rīkoties ar datoru...(Tā ir arī manā ģimenītē:)))

Tinte    4 Jebkurai mammai savs bērns ir vislabākais, gudrākais, skaistākais, mīļākais, apdāvinātākais u.t.t. Un tas ir tikai normāli. (Ir jau arī neadekvātas mātes, bet par tām es te nerunāju)

furnitura      Gudras mammas sačakarē tā, ka neviena neņem un var dzīvot kopā līdz mūža galam.

floresa      Dēls bija patstāvīgs,strādīgs,izskatīgs un jau tētis....bija:(

kolakola      Dēli audzina mani, ja spēju viņos ieklausīties, sadzirdēt un redzēt situācijas no viņu skatu punkta. Esmu ļoti pateicīga par iespēju būt viņiem mamma. 2016-07-15

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu