kad bērnu aizliegts fiziski sodīt

Visvairāk valstu pienēm likums kas neļauj pat iedod pļauku savam bērnam tad, kad tas piemēram izved vecāku no sevis. Kas vecākam draud ja bērns iesudzējas ? Uzliek naudas sodu ? Bet varbūt tā nauda bija atlikta tam pašam bērnam uz jaunu smartfonu kuru viņš tagad nedabūs. Atņēms bērnu un ievietos bērnu namā, kur viņam var būt vēl sliktāk nekā ģimenē?

Tessa  5 15 kapec berns ir japljauka? tad iedod sev pljauku visupirms. jo izaudzinaji to bernu tu un neviens cits.
nevaretu iedomaties, lai es ta uzvestos, ka neadekvata dura. liidz ar to man nekad nav bijis tadu problemu.
ar berniem ir japavada daudz laika, daudz jaruna un jamaca. un ar savu piemeru jarada visu-riciibu, vardus. tad arii nebus japljauka.

furnitura  5 5 Tāda baigā liekulība. Bērnus ievietos bērnunamos un pārdos verdzībā, vecākiem dzīvi sabojās ar pārbaudēm un sodiem. Vai gadījumā nav tā, ka bērnu audzinās cita ģimene, bet vecākiem būs jāmaksā alimenti, pie kam milzīgi? Ar piemājas dārzā izaudzētiem dārzeņiem nevarēs norēķināties, tikai ar naudu. Izaugs bez mīlestības un saknēm. Varēs jebkuru propogandu ieborēt. Bet ne jau dzērāju bērni interesēs viņus, bet normāli bērni ar labiem gēniem.

dzozefinaups    10 Sakotneji berns izved vecakus no sevis-tad vins jasit... Tad sieva viru izved no sevis-vina jasit... Ja tevi var izvest no sevis-griezies pec palidzibas pie medikkiem,vai,no rita lidz vekaram sev skaiti-esmu mierigs,esmu mierigs...tikai mieru...tikai mieru.... BET-nevienu nevajag sist!!! Rokas nost!!!

JurisK  1 21 Valsts ar saviem feministu izveidotajiem kantoriem jaucās gimenes darīšanās. Neviens normāls vecāks mūsdienās bērnus neper, bet reizēm uzšaut pa pakaļu ir gandrīz vienīgais veids kā to nejēgu vest pie sajēgas, ka uz galvas lekt atvarā nav pareizi. Liela daļa tā modernā, mūsdienīgā, kas saistīts ar attiecībam ģimenēs, ir pilnīgi nelietderīgu kantoru klerku idejas, kas radušās degunus urbinot sačakarētās smadzenēs.

dardedze  5 1 mans piedāvājums vēl 99 gadus spēkā-nav p, esmu pieejama!

Tessa  6 8 Jurij, ljoti labi, ka tev nav bernu. ja es redzetu, ka mana klatbutne kads vecaks iesit pljauku (ok, mazie shad tad dabon pa dupsi, bet to es arii neesmu dariijusi), es zvaniitu vecaka klatbutne policijai.
es pat balsi neesmu pacelusi, nebija vajadziibas. tas tapec, ka mans berns atradas ar mani, nevis kkur nez kur, kamer es meklejos vai kartoju savu dziivi. man berns bija prioritate un man vinjam vienmer bija laiks. skauž? neko dariit. iesaku noriit.

fargo  2 7 "kad bērnu aizliegts fiziski sodīt"
to būs izlemt vecākiem.

pļauka. neesmu nevienam pļaukas devis. manā iztēlē tāda rīcība vairāk piederas sievietei. es dodu pa dibenu. ja kādreiz nejēdz saprast, tad cieš dibens. un sīcis to zina. un paklausība ir aptuveni 99.99% līmenī. tāpēc tādi soda mēri ir ļoti reti. varbūt reizi vairākos gados.

anis  1 12 Jā,kas par paraugbērniem... Runājiet,runājiet kā tukšas vietas. Manējie gan ir "atrāvušies"! Ja bija par ko. Toties neesmu pacēļis balsi vai kā savādāk psiholoģiski grāvis. Arī mazbērni... Reizi no reizes pārliecinos.ka arī mazajiem ir jāzina-ir reizes,ka būs... un nav problēmu. Daudz nelaimju rodas no robežu neesamības!

medusbite3  3 3 Jums nav beernu vai esat no tiem , kas straadaa beernu namos?

DanaL    6 Es vienmēr esmu varējusi visu sarunāt pat tad, kad viņš vēl bija ļoti mazs. Tikai vienreiz uzšāvu ar plaukstu pa dupsi, kad viņš nereaģēja uz to, ka mums jāsteidzas. Viņš uz mani tā paskatījās, ka es palūdzu viņam piedošanu un nekad to vairs neesmu darījusi. Vēlāk sapratu, ka viņš nenoreaģēja tāpēc, ka vēl nesaprata jēdzienu "steigties".

Lielākoties ar visiem bērniem var daudz ko sarunāt. Tikai jārunā, nevis jākomandē. Un jāciena bērns kā personība ar savu viedokli.

medusbite3  1 4 Nav skaidra autora probleema, cilveeki kam nav berrnu, neintereseejas par sso teemu

coldlands    8 Atcerejos ka reiz mani meita, kad bij vēl sīka, un ciemojas pie manis, sakaitināja mani tik tālu, ka iesēdināju viņu mašīna, un teicu ka vedīšu uz ljoteni, lai lido atpakaļ pie mammas.
Plāns bija šo nobiedēt, aizbraukt līdz Statoilam, ieraut krūzīti kafijas, un tad vest atpakaļ.
Viņa spītīga, snipi pacēlusi ieminējās, ka mazi bērni nedrīkst vieni lidot, a es mol, ka sarunāšu ar stjuarti, lai pieskata....
Kad bijām statoila, un biju iegājis iekšā uzpildes st. meitu atstājot mašīna, es caur logu redzēju ka šī sēž un raud autiņa. Man sažņaudzas sirds, un visi mani iebiedēšanas plāni sagruva. Vēl tagad to atceros, un nevaru sev to piedod.

DanaL  1 3 Un vēl. Jāatceras, ka arī vecāki bieži vien ar sacu rīcību izved bērnu "no sevis". Tāpēc konflikti jārisina sarunu ceļā, nevis ar fizisku iespaidošanu.

Paula6    6 Ar dēlu ļoti daudz sarunājos, stāstīju par sevi, dzīvi, tuvajiem un paziņām, jautāju viņa rīcību vai viedokli. Tāpēc bija arī daudz jautājumu no viņa puses...arī par bērnunamu (klasē bija divi zēni no tā), par bērnu dzimšanu un kāpēc vieni dzīvo labāk, citi nē un daudziem citiem viņam svarīgiem jautājumiem. Vienu x gan uzšāvu pa dibenu, jo biju pārāk sanervozējusies, ka ilgi nenāca no skolas (1.klase), jo biju viskautko sadomājusies. Vēl tagad to atceros, bet toreiz izrunājām nopietni, kāpēc tā darīju...viņš saprata un vairs tā nedarīja. Tagad ir ne tikai dēls, bet arī ļoti labs draugs.
Bērni jūt un saprot bieži vien labāk nekā pieaugušie.

Chris1986  1 5 uhh, ja man būs vēl bērni, kā es viņus vēl fiziski sodīšu, kā sodīšu! Redzu, kas ir, kad vecākiem slinkums sodīt, kas no tādiem izaug - pilni lielveikali ar pa grīdu vaļājošiem bērniem, kuriem no muguras mamma visu laiku nīd: "Ne, celies augšā, mīļumiņ! " :D

Geisha    5 Es pa pakaļu ar siksnu dabūju par to ka tēvam sejā iespļāvu. Nu negribēju es to džemperi vilkt, bet viņam vajadzēja mani aizvest uz slidotavu un tad uz darbu bija jāskrien. Un tā mums izvērtās smaga cīņa. Un otreiz abas ar māsu atrāvāmies par to ka neļāvām tēvam klausīties Amerikas balsi. Mamma gan nekad ar mums necīnījās. Bet kopumā man bija ļoti labi vecāki.
Ar meitām man ir bijis dažādi. Ir bijis tā ka es staigāju pa griestiem vai piekto stūri meklēju, jo abas bija un ir personības. Pusaudža gados nebija viegli. Nezinu kur jums ir tādi pajbērniņi, bet ne es, ne mana māsa ne mūsu bērni nebija pajmeitiņas. Katra ar savu spuru, katra zvaigzne.

Epifanija    2 nesaprotu kāpēc bērns būtu jāaudzina fiziski iespaidojot un tā sagādājot tam psiholoģiska rakstura traumu, tā vietā lai runājot izskaidrotu lietas būtību? ...nevajag tā pirmsākumos izlutināt, ka pēcāk luteklītis ir jāiekausta, lai atgrieztu uz zemes!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu