Palaid Uģīti pa dambi !

No 1 puses bieži dzirdu kā sievietes nosoda un niecinā vīriešus kuri "aikzavējušies" pie mātēm. Bet pats personīgi zinu, pareti sarakstoties ar 2 sievietēm - nevis no OHO - 55 u 59 gadu vecam pie katrai no kurām dzīvo 30 gadīgais neprecējis dēls. Daļa sieviešu neapzinīgi gatavo sev palīgus vecumam, neatlaižot no sevis, neveicinot pieauguša dēla patstāvīgu dzīvi. Palaidiet viņus !

SKUTERS  5 2 Tevi ļoti uztrauc to kretīnu liktenis?

kvarts  1 18 tu pie viņām dēla vietā gribi iekārtoties?....

Tessa  1 23 kada tev dalja, ka un ar ko dziivo tas sievietes, ar kuram tu tikai saraksties? ja arii tu atnaksi pie vienas no vinjam dziivot kopa, tev vismazak jautas, ko un ka dariit.
njem sievieti pie sevis un lai dels paliek tur. slabo?

dardedze  3 7 te ar Tesu nav joki

coldlands    38 Ja man būtu māte es būtu priecīgs, ka viņa varētu savas vecumdienas dzīvot pie manis.

dardedze  2 5 tieši tā! situācijas ir dažādas, un normāls bērns labāk par vecāku NĪ maksās, nevis svešiem ļaus uzvārīties! (par Rīgu)

junijs  20   kas tie par dēliem, kas nevar mātes nabagmājā iekārtot?

SKUTERS  6 1 Tessa, Jūs lejat savu vecumu, lai paņirgātos par mums, dauņiem.

Tessa    11 Skuter, dauņi, ka tu saki, ir saules berni. labsirdiigi, smaidiigi, gaiši un dazhi pat talantiigi.
tapec es nebutu tik drosha par šadu, lielako PA pasazhieru dalju apzimejumu, jo esmu pilniigi parliecinata, ka ar cilvekiem, kuriem ir Dauna sindroms, man butu daudz lielaka patikshana komunicet klatiene.

par parejo teikuma dalju, nu ko. varetu mes pa feņe par kiču parunat, bet man negribas.

Epifanija    7 varbūt viņas dzīvo pie dēliem un tie ir viņām vienīgie vīrieši, kas par viņām rūpējas... vēl pie tam pats ar divām salaiž. veee..!:D

Lenita    10 Bet, ja ir māja, Jurij, kāpēc dēlam jāiet prom? Vai kāpēc mātei jāiet prom? Vai tad nav normāli, ka dēls pārņem māju, saimniecību? Noteikti jādzīvo šķirti?

krumuzagis      dzīvot jau var, bet vai pēc vidusskolas ir vismaz kaut reizi iekāpuši nepareizajā vilcienā uz universitāti, bet izrādās, ka bija braukuši ar autobusi, tad pa ceļam satika visādus svešiniekus uzsita klaču pajautrojās papriecājās paskuma par dzīvi un tā dienu no dienas no darba uz darbu

anis    3 Nja,palaid. Bet bērniņš brēcot iekrampējas pupā... Bet vispār-tik daudz un dažādu situāciju, ka ar vienu olekti mērīt ir vienkārši stulbi. Kā tas ir-nedod? Šajos laikos...

Geisha    14 Pasaulē izņemot Latviju ir tikai NORMĀLI, ja vīrieši rūpējas un spēlējas ar saviem bērniem, ja rūpējas par saviem vecākiem. Normāli, ja pēc kādas traģēdijas pieņem ģimenē radu bērnus nevis atdod bērnu namā. Turpretī Latvijā drīzāk velns par stenderi pārvērtīsies nekā vīrietis (es nesaku, ka visi, bet ir tādi exzemplāri) pieņems 40 gadīgu sievieti ar bērnu vai ja dēls rūpēsies par savu slimo māti. Aļo!!!! Cilvēki attopaties!!!! Dažiem te tas jumtiņš ir tādā grāvī aizbraucis, ka vienkārši baisi paliek. Kādi ir jūsu bērni? Spaļauj jums virsū? Nu tad nav brīnums, ja meklējat komunikāciju netā gadiem.

valmierietis333    3 23:13,

Maz ticams ,ka viņiem ir bērni! Šiem tak jājājas apkārt - bērni tikai traucēs!

VECA_PIEPE    12 Coldland, dziļā cieņā paklanos.
PA sadaļā sen nav lasīti tik patiesi saprātīgi vārdi. Paldies Tev par to!

Ievina44  1 5 Zinu un biju 6 gadus! attiecībās ar šādu pie mammas dzīvojošu vīrieti,mamma braša strādā,nav aprūpējama....sākumā likās ar laiku kautkas tak mainīsies,pašai mamma gados dzīvoja pie manis.Bet ar katru gadu sapratu nekas nemainīsies.Visus svētkus,viesības utt vīrietis pavadīja ar mammu.Nopirka māju,teksts šajā galā mamma,tajā viņš.Sapratu kad viņam labi,un neko mainīt negrib.Bet man tagat drebuļi krata ja vīrietis śeit uzraksta ka dzīvo pie mammas.Jo bijušais bija pieradis ka mamma aprūpē viņu kā kungu,un to ari gaidija no manis,nekādas abpusējas mijiedarbības.

av2    3 Ir visaadi varianti.Bet es nezinu nevienu, kur mammam kontroleetu deela dizivi, dziivojot kopaa. Labi, esmu vecmodiigs, bet uzskatu, ka beerniem ir jaaruupeejaas par vecakiem , vecumdienaas. Tas viss. Vispaar ,oHo jau patiik visu paarspiileet, tas jau nu ir fakts :)

Tinte  1 8 Variants, ka dzīvo kopā ar vecākiem, ir labs un ērts "bērniem" un vecākiem. Ja grib veidot ğimeni, tad tasir galīgi garām. Jaunpienācējam (vienalga, sieva vai vīrs) tas ir kā ievākties kopmītnē vai komunālajā dzīvoklī. Kurš to nav izbaudījis uz savas ādas, nekad nesapratīs.
Pārim sava dzīve ir jāveido atsevišķi no vecākiem.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu