Cik % sieviešu negrib bērnus?

Ļoti vēlos sievu, rūpēties par kādu, bet man riebjas bērni.

straume22  10 16 Ja riebjas bērni, tad vajag vīru.

elsa  7 10 Nosien sev sēkliniekus.

lapukoks  12 6 Izsludini sociālo aptauju, apkopo datus tad zināsi. Lai gribētu bērnus, un tos ar mīlestību audzinàtu, vajadzīgs attīstīts mātes instinkts. Tāds varētu būt ap 10% sieviešu. Pārējās to pilda kā grūtu pienākumu un skaita cik daudz darba, laika utt iguldījusi ģimenē, un cik vīrietis par to ir parādā...

elsa  5 10 Sieviete pēc 50 nečīkstēs, tādu jāņem. Tik nez vai kāda tādu ņems.

neko  9 39 Manuprāt, sieviete, kas pa dzīvi izvēlas kopt pieaugušu vīrieti nevis bērnus ir ar novirzēm.

elfu_mazulis  2 24 Ir diezgan daudz sieviešu, kas vispār nevēlas bērnus un nekad nav vēlējušās. Nav vienkārši mātes instinkta un viss. Bet nedomāju, ka tavā vecumā tu jau zini, ko domāsi ap 30-35.
Būtu ļoti nesmuki pēc tam piļīt šādu sievieti, ka tu pārdomāji un bērnus tomēr gribi.

tikka  2 10 Ir pietiekoši daudz sieviešu, kuras nevēlas bērnus.
Daudzas to skaļi nepasaka, jo apkārtējo viedoklis "uzstāj", ka sievietei noteikti bērnus ir jāgrib utt.
Daudzas dzemdē, jo kādā brīdī apnīk klausīties apkārtējo, it īpaši ģimenes un dzimtas locekļu "uzbraucienus", kad tad jums būs ģimenes pieaugums.
Ne vienmēr, attiecības ar vīrieti, ir pieauguša vīrieša kopšana bērnu vietā.

ingryda  1 7 Ko nozime "kopt virieti"? Slims, nevarigs, invalids?

Satiekas divi, nolemj ka grib but kopa. Izruna ko un ka nakotni redz un kas vajadzigs pilnigai laimei, kopigi un atseviski. Ja velmes, intereses un iespejas saskan, viss forsi un dzivo tik nost. Neredzu vajadzibu nevienam citam atskaitities vai paskaidrot sis izveles.

Sanija013  1 5 Tad Tev vajag suni, un abi kopā ar mīļoto varēsiet staigāt bez bēdu.

fargo  3 9 sievietes ir īpatnēji radījumi - ir vīrieši, ar kuriem viņas grib bērnus un ir vīrieši, ar kurām viņas bērnus negrib.
es teikšu tā - ir jābūt pašam gatavam, tad lietas notiek. tu ieraugi durvis, iespējas, kuras agrāk vispār neredzēji. kad apziņa ir kaut kam nobriedusi, tev apkārt parādas cilvēki, kuri vai tur nekad nebija, vai tu tos nepamanīji.
sākums ir tevī. tava ceļš izriet no tevis. ja tu neesi kaut kam gatavs, notikumu forsēšana noved tikai pie kaut kā kropla, ja pat ne tieši pie personiskām katastrofām.
tāpēc, liec sievietes mierā viņas kritizēt vai piekasīties procentiem un domāt par to, par ko tev tāpat nav varas. bet ir kaut kas, pār ko tev ne tikai ir vara, bet tev pat ir pienākums - sevi. ar to sāc.

Geisha  2 8 Manā skatījumā bērni tā ir Dieva svētība. Ilgi jau nemaz viņi nečīkst. Tādu mazu kunkulīti pabužināt ir tik jauki. Un tad tik skaties ka mazais bumbulītis aug. Te viņš samulsis pie eglītes skaita savu mazo dzejolīti, tic Ziemassvētku vecītim, te jau izlaidums un aiziet savā dzīvē. Viņi ir tik mīļi.
Ja Tev šodien negribās bērnu tad kas zin kas būs pēc 20 gadiem. Kaut gan cilvēki ir dažādi.

_Krasula_    11 24 gadu vecumā, manuprāt, vīrietim nevajag ne vien bērnus, bet arī sievu. Pilnīgi pietiktu ar mīļoto meiteni.
Lielākā daļa sieviešu zināmā vecumā vai brieduma stāvoklī vēlās bērnus. Parasti no vīrieša, kuru mīl un vēlas saistīt ar viņu savu dzīvi. Nereti, tikšķot bioloģiskajam pulkstenim, izvēlās laist bērnu pasaulē, neskatoties uz to ,ka iespējams, būs vientuļā māte.

Felde  5 16 Piellauju,ka ir kada sieviete,un pa kaadam virietim,kuri neveelas bernus. Nenosodu! Taccu viirietis,kurs spej pateikt-riebjas berni,nav nekaa verts! Man riebjas ssadi viriessi!
Riebjas truli cilveki!
Riebjas idioti.....
Berni nevar riebties! Ja nav matiskko vai teeviskko jutu-lai.....bet vards riebjas-raksturo cilveeku,kurss to lieto!

Aurora  3 5 Vai tu negribētu dzīvot vēlreiz? Nu, lūk, nekas labāks par bērniem pagaidām nav izdomāts. Vai tu negribētu, ka tauta neizmirst? Atbilde tā pati.
Domā vēlreiz, vai tu ģenerāli tiešām nevēlies bērnus.
Varbūt neesi saticis sievieti, kas bez meikapa izskatās drusku labāk par mērkaķi. Varbūt kaimiņos kaut kādi nelikvīdi pietaisījuši neuzvedīgus, skaļus, nejaukus knēveļus.
Bet tas nenozīmē, ka tavi un kādas jaukas meitenes bērni būs tādi. Attiecību jomā vispārināt ir kaitīgi.

Felde  2 9 :) Susurinn..... nekad neesmu emocionala.... Ja vien nav beeres....
Viss tevis nosauktais ir tiirais siikums pret to,ko iegusti berniem pieaugot. Bet kaa jau teicu,neviens neuzspiezz,tikai nevajag pazemot,nicinaat,nievaat!
Un bernu neesamiiba negaranee tievumu,skaistumu,kur nu vel-gudrumu! Meklee kadu lidzigi domajosu,lai veicas!
Nesaprotu tikai to,kapec jaapspriezz tas ko neveelies-dari to ko veelies!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu