Covidesgoisms no vecāku puses

Daudzi vecāki ir gatavi aizkavēt ekonomikas atlabšanu un par riskēt ar vecā tēva un vecās mātes dzīvību tikai ērtību dēļ! Ja tik ļoti vajag sīkos nobāzt malā, varbūt nevajadzēja dzemdēt?

VenBer      virietis2021c, par ko īsti cepiens?

Karmensita      No šīs vietas sīkāk, lūdzu

Epifanija      Tiešām, paceļ roku, kurš saprata jautājumu!

fargo      starp klizmām un pīrsingu, tu pats personiski sēdi ar kinderiem un tu mēģini palīdzēt viņiem tikt galā ar mācībām?
es sēžu ar to katru mīļu dienu, ieskaitot brīvdienas. ar citu vecāku bērniem, arī tiem, kas dzīvo tālu.
ir reāla problēma.
ir gadījumi, kad viss, ko bērnam "iemāca" ir iedod uzdevumu. bet KĀ to uzdevumu izpildīt neiemāca. jā, var lūgt pēc individuālām tiešsaistes stundām, bet neienāk prātā, ka bērni nav akurāt atbildības kalnals un izvēlas iet bumbu dzenāt, vai pa mežu ar loku staigāt. un ja viņam reāli nesēž klāt, viņam kā kalns sāk gāzties virsū iekavētais - nemāk dalīt. es tev saku, deviņi no desmit pieaugušiem vairs neatceras kā dalīt 1463 ar 77. ceturtā klasē sīkiem tas ir jādara. un ja ir palaistas gar ausīm tik svarīgās, reizi nedēļā notiekošās mācības caur zoom, kinderam ir kirdik.
un ko darīt meitenei devītā klasē, kam ir nepārtrauktas problēmas ar ķīmiju?
viņai nav iedots pamats. viss, kas veļas arvien jauns virsū tikai padziļina atpalikšanu no citiem.
un bērni ir kautrīgi, daudzi. viņi neprasa palīdzību, ja vecāki aiz rokas neved. piemēram, pie manis.
zvana, prasa palīdzību cilvēku, ko es neesmu redzējis 20 gadus. tik akūta ir reālā problēma.
ja reiz ir tik daudz sūdzību, varbūt tām tomēr ir pamats? viela nemaz nav tik viegla. tiem bērniem visu laiku rodas jautājumi. viņi kautrējas zvanīt skolotājiem, lai arī skolotāji ir pretim nakoši. sīkie ieraujas čaulā, nespēj atrisināt uzdevumus, un viss tas tikai krājas.
ta ir realitāte. tas ir noziegums, kas notiek.

DanaL  1 2 A tu pats, mājā sedēdams, daudz tautasdziesmu un teorēmu esi apguvis? Nu, koļījies!

Felde  1   Nez ko esi beidzis,ka veic petijumus par klizmām...trenē anālo....un galiņā spraud adatas? Tik plašu profilu var iegūt tikai apvienojot lopkopību,-tam piena klizmām, ar patologanotomiju.....
Vai zoofiliju???
Tad kada tev tā izglītiba,ja jau neesi mīkstais....? Kaļis! Kur māca novirzes?

fargo      14:34
un kas būtu atbildības mācīšana no tava skatpunkta?
palaist visu pašplūsmā?
tā nenotiek nevienā dzīves jomā!
ir dzirdēts sakāmvārds: "ko sēsi, to pļausi."
tas ir par to.
nevar sīko iedzīt stallī, pabērt spainī auzas un teikt - ot tagad ekzistē kā māki.
viņi ir jāved uz pulciņiem, jāmāca tik daudz no vajadzīgā. ir jāmāca, kā uzvesties. jāmāca atziņas, līdz kurām lai tiktu, spicākajiem prātiem ir vajadzējis pat veltīt tam visu mūžu.
sagaidīt, ka tas mazais cilvēks vnk uz līdzenas vietas kļūs par lietaskoku ir pat ne naivi, bet tieši tā ir bezatbildība.

otrs aspekts ir tas, ka tā arī ir palīdzība. un palīdzība ir instinktīva. tāpēc, nedomājot izstiepjas roka, ja cilvēks tev priekšā kļūs pa trepēm. cilvēka nervu sistēma pat nelūdz no gara atļauju vai veto. tie mehānismi netiek iedarbināti. pati matērija uzskata par pašsaprotamu nākt palīgā tam, kas tev priekšā klūp.

Letija    1 To, ka bērni ir slimības pārnēsātāji, šaubu nav.
Par mācīšanos - ir grūti vecākiem, bet daudzi jau arī ir tādi, kas maz, ko zin no latv.val. gramatikas, no matemātikas, fizikas, ķīmijas. Katrā ziņā vecāki ar augstskolas izglītību ir vairāk spējīgi palīdzēt, vismaz meklēt risinājumu.
Nu ko - jācenšas, jācenšas un vēlreiz jācenšas, šoreiz jums, vecāki!
Sanāk, ka beidzot iemācīsies paši, ko skolā palaida garām.
Bet kaut kā tomēr ir tāda klusa aizdoma, ka nepatīk tas, ka jārūpējas par bērnu, ka jāvelta viss savs laiks, palīdzot pildīt mājas darbus.
Neko ļoti sliktu tajā visā neredzu, jo... diezgan izplatīta bija situācija, ka "bērni liek mieru" - skola, pulciņi un vecākiem miers mājās.

Tessa  1   tomer uztaisiiji sev to klizmu ar sgušonku? kads malacis.

Julianna    2 Bērni slimības pārnēsātāji -- bet bakstīsim visus učukus ar her zin kādu zapti, kurai pētījumi noslēgsies tikai 2023. gadā... Dzelzs loģika.Tas, ka 2018. gadā no Ukrainas laboratorijas bija mēģenes pa LV uz bērniem ar vēja bakām palaistas, to jūsu protams faili nepiefiksēja. Vai 2019. gadā, kad garais klepus. Tā cilvēki pa pusgadu klepoja, ka biksēs čurāja un kaklā sāls. Tad arī visi mierīgi pārdzīvoja.. Šitā reliģija gan īstā. Visu dzīvi gaidījām, lai lupatiņas ar puņķiem un co2 ošņāt. Saņemt svēto žlurgu, būt pie tiem izredzētajiem, kuriem uz gadu(šodien pa radio pļurkstēja, ka kovid pass tik uz gadu) nākamgad jauna šviralava jātaisa. Bet, lai paliek. Lielai masai nav paššaglabāšanās instinkta, bet stindzinošās bailes no nāves. 1. dēmoniskā čakra. Paralizē dzīvi un loģiskos lēmumus. Par mācībām. Visas tās "valsts" programmas ir fufeļu fufelis! Čakarēt bērnu psihi un taisīt debiloidus. Man ir radu bērns, 12. klasi pabeidza ar vidējo atzīmi 9.03. Lai saturētu tos morālos skolas mīzalus , izpildītu visus uzkrautos darbus, ko cilvēciņš
loti apzinīgi veica, pēc skolas gadu bija nepieciešama rehabilitācija. Fiziska un emocionāla. Pilnīgs spēku izsīkums. Esmu runājusi ar daudzām skolotājām. Jāmaina programmas, jādot to, kas būs derīgs dzīvei. Sarunas gaitā atklāju, ka skolotāji NAV ieinteresēti(nesaku ka visi). Viņi pieraduši braukt pa vienām vilciena sliedēm. Tāpēc, ka atklāsies, ka učene vai učuks, pats dunduks. Nav plaša profila spečuks. Nāksies pašam urbties cauri, pa nopietno gatavoties. Bet tā lūdzu, ko vājprātīgās Šuplinskas komanda sasūta, to bāž bērniem galvās. Ne mana cūka, ne mana druva, par rezultātu. Es biju šokēta, ka bērniem tagad ar sarkanu tinti kļūdas raksta nelabo un vispār neskaita. Kur palika glītrakstīšana? Kur mācība par augiem? Ekonomikas pamati? utt. Metīšu akmeni arī vecāku dārziņā. Lielākajai masai pofig bērni. To, ka viņus pazemos skolā, liks smakt lupatās, dresēs, kā vācu ovčarkas.utt. No a

Julianna    1 No acīm prom, no sirds laukā. Tagad atlikuši 2 ceļi. Bezmaksas izglītība beigusies. Vai nu privātapmacība, vai šī parodija, kas galā pārvērtīsies par analfabētismu.

Valensija01    1 Piekrītu, ka liela daļa vecāku negrib audzināt un veltīt laiku saviem bērniem, ka tik dabūt ārā no mājām... Tas Covid laikā labi redzams! Es arī neprotu ieskaidrot fiziku, bet neredzu problēmu savam bērnam paņemt privātskolotāju. Tas ir ieguldījums MANĀ bērnā! Tāpēc mēs šo laiku savā ziņā izbaudām, pietrūkst vien kultūras dzīves, tas gan...

DanaL      15:37
Un kāds tam visam sakars ar manu komentu 14:34???

confety  1 1 par sliktam atzimem tev nedeva edienu????? kas par amoraliem kropliem tevi audzinajusi??? tapec tads rezultats,,,BRIESMIGI!:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

rokons  1   Patreizējā mācību metodika ir pāris gadsimtus veca, tiesa, ar uzlabojumiem, bet ne pavisam neatbilst tālapmācības vajadzībām.
Tālapmācība ir laba tur, kur labākos pedagogus neredzēt nekad. Izmantojot modernizētu metodiku, var sasniegt cienījamus rezultātus.
Disciplīna tālmācības laikā arī nav problēma, pingošanas princips neļaus izzust, bet tīkla adrese, reiz piefiksēta, neļaus blēdīties.
Galvenā loma ir labas kvalitātes tīkla ātra pusdupleksu sakaru nodrošināšana.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu