Vēlie bērni

Nupat izlasīju kārtējo ziņu,ka sievietei 55 g un vīrietim 66 g vecumā piedzimis bērns. Kādas ir jūsu domas par pēcnācēju radīšanu šādā vecumā? Manuprāt tā ir bezatbildiga kaprīze,jo bērns ir jaizaudzina un jaizvada dzīvē. Un ir vēl arī psiholoģiskais faktors- citiem bērniem uz dārziņu,skolu nāk gados jauni vecāki,bet šiem bērniem nāk opji un omes...

hiacintee  1 6 Jāskatās konteksts situācijai1) vai tas ir pirmais vispār( tad es to sauktu par medicīnisku eksperimentu) 2) Ja ģimenē ir vecāki bērni, tad automātiski viņiem būtu jāuzņemas rūpes par bērnu, kad īstie vecāki jau vairs nevar. Un patiešām, tas psiholoģiskais attālums ir kosmisks. Labi, līdz kādiem 6-7 gadiem vēl kaut kā, bet trakie pusaudžu gadi, kad vērtību atšķirība 2 paaudzes, prasmes digitālās, utt. ) 3) daba kaut kā iedodot kaut kādu uzrāvienu māmiņai, bet tas ir tikai manu spriedelējumu līmenī.Bet kopumā- pilnīga bezatbildība.

Epifanija  1 9 Kādēļ nosodīt bērnu nākšanu pasaulē un to rādītājus, lūk, par apstākļiem gan varētu pastrīdēties, kādos tie pēc tam aug un ko apgūst, te gan vecumam nav nekādas nozīmes!

Mirdzina  2 15 Varbūt viņi par bērnu rūpēsies labāk, kā nodzērusies narkomāne, kuras daudzos bērnus vai nu audzina vecmāmiņa 70 gadu vecumā vai bērnu nams...

CoCoSan  4 3 Ir gan vecumam nozīme. Bērni jaudzemdē jauniem un daudz.
Ir subjektīvā pieeja demogrāfijai un ir objektīvā. No objektīvās pieejas puses, baltā rase strauji izmirst. Līdz ar ko bērni ir nepieciešami vairāk kā gaiss. Un kāda starpība kam viņi dzimst, tie tiks izaudzināti jebkurā gadījumā, audžuģimenēs vai tiks adoptēti. Vissvarīgākais ir VESELI bērni, un tādi rodas tikai no jauniem un vēl nesačakarētiem organismiem.

EliizeMarija    4 Arī jauni vecāki iet bojā, dažādi notiek dzīvē. Vecākiem, kuri ir gados, ir pieredze un zināšanas, materiālā bāze, un bieži arī mantojumi, ko atstāt bērnam. Tādēļ dažkārt vairāk spēj dot nekā vecāki alkoholiķi vai kuri nerūpējas par bērniem. Zinu vairākas ģimenes, kur vecāki ir izaudzinājuši izglītotus un veselīgus bērnus, dzemdējot 45 un pāri gados, un sagaidījuši mazbērnus.

EliizeMarija      Protams, ka jaunībā būtu labāk, ieteicamāk, jo sieviete ir veselīgāka,viņai vieglāk ir iznēsāt, bet dzīvē dažādi gadās. Vienmēr būs cilvēki, kas aprunās par vecumu, bet tenkos arī par citu. Runājot jau ar pieaugušajiem, kuri ir dzimuši vecākiem vecumā, viņiem tas nav traucējis svarīgākajā, varbūt kādos momentos bērnībā, jaunībā.

Epifanija    3 Ģimenē vienam pret otru ir pienākumi, tie pat nav apspriežami, tādēļ arī cilvēki veido ģimenes, lai būtu droši par savu nākotni, neatkarīgi no situācijām, kuras rodas dzīves gaitā!

DanaL  2 3 Diezgan bezatbildīgi un egoistiski. Štrunts, ko par to domā citi. Tikai lai nu Dievs dod, ka bērns daudzmaz vesels. Diemžēl tādā vecumā radīti bērni piedzimst ar problēmām, kuras agri vai vēlu izpaužas.
Un kad jaunā vecā māmiņa, kura gribējusi kļūt par māti vienalga kādam bērniņam, pēc gadiem 10 -15 attopas, ka vairs nespēj pati audzināt kroplu bērnu, tad šāda bērna eksistence tiek pārnesta uz sabiedrības pleciem. Bērns dabūs maksāt par savu radītāju bezatbildību.

Varbūt tomēr augšminētais gadījums ir Pugalkinu variants, kad bērni radušies mākslīgas apaugļošanas rezultātā un tos iznēsājusi surogātmāte.

lindorfa    4 Tukša svešu salmu kulšana. Man nav neviens devis tādas tiesības kritizēt. Katrs pats savas dzīves veidotājs. Un no tā nekas nemainās. Cik daudz 18 gādīgās pamet bērnus bērnu namos, izmet miskastēs. Ja tāda vecumā spēj laist pasaulē bērnu, tas jau ir brīnums. Aizejat uz slimnīcām, kur jaunas meitenes nespēj palikt grūtas, varbūt tēma nomainīsies

dalay    3 un kada attieksme pret jaunajam maaminjam kuram neiet vispar dzive ar puishiem, labak ta neka jauninjaas kuram vairaki berni un nezin ko darit

Alisa  2   jā, nepaspēju iespraukties ar savām 5 kap, CoCoSan jau pateica manas domas. Absolūti mazsvarīgi, kā kurš uz ko paskatās un kā jaunie egoistiskie organismi mērās un apceļās savā starpā (savējiem derēs bērziņdakters, svešiem mazgadīgiem bandjugām-vēl krutāki bandjugas). Svarīgi ir fiziskā veselība. Viss pārējais ir nekas cits kā konkrētajā sabiedrībā pieņemtās normas. Nevari pārsolīt "sabiedrību" - nomaini pīļu dīķi pret okeānu un dzīvo cepuri kuldams.
Nesaku, ka vecie večuki absolūti nedrīkstētu vairoties, bet tad otrai pusei jābūt ekselenti jaunai veselai un vislabāk stulbai ģenētikā. No sūdīgām izejvielām labu ēdienu nepagatavot, teica jau Rītiņš.
Zilas acis ir kapitāls. Nezinu, kāda pieredze citām, bet man... vīriešu dzimtes afrikāņi krīt pie kājām neaizdomājoties, bet attiecīgās rases dāmas iet garām šņākdamas un ieriebj cik vien situācija atļauj (tradicionāli - izliekas, ka esmu neredzama un ņem rindā nākamo klientu, ja stāvu pie viņas rindā uz espresso vai satiksmes biļetēm) 😆

Chris1986    3 Njā - kā vienmēr par bērniem - tipiska sieviešu tēma bez neviena vīriešu komentāra :D
Nu, es varu tik pateikt, ka sievietes te vienmēr atgādina, ka vajag dzīvot pašiem savu dzīvi, bet konsekventi to neievēro, jaukdamās citu dzīvēs un tenkodamas, kā šeit :D
Un vispār - īstenībā tās ir jūsu iedomas, ka kāds baigi jūs vēro un par jums domā (mūžīgais stāsts par to, kas iet pakaļ uz bērnudārzu), patiesībā cilvēki domā tikai par sevi, par citiem tik tā - aizvakardienas TV ziņu līmenī

EleonoraRuzvelta  1 2 Mans viedokls ir , ka tas ir egoisms ! Tīrā veidā, jo netiek domāts kā bērns jutīsies, ka iespējams agrā vecumā zaudēs abus vecākus(vecums).

Epifanija  1 2 Es gan domāju, ka tā ir uzdrīkstēšanās, vēlme rūpēties par kādu un uzņemties atbildību, tas ir apzināts solis un ir izskatīti visi riski jau pirms tam, ir kopīgs mērķis un piešķirta dzīvei jēga!

Chris1986    4 Jā poētiski ir tā, kā saka Epifānija, bet realitātē tas ir vnk _zaļots_ :D

FritaA  2 3 Dažas labas 60+gadnieces ir krietni aktīvākas par 30 gadniecēm,un var vairāk laika veltīt mazajam.

Amadejs  2 1 Interesanti kas tā par 55-gadnieci kura var ieņemt bērnu?Fantazēt vajag ar mēru.

Alisa  1   Svarīga ir tikai jaunā cilvēka fiziskā veselība un spējas. Vecāki, manta- pēdējā vietā. Viņš / viņa ir spējīgs/-a gan matemātikas olimpiādi uzvarēt, gan apcēlājam pa muti iedot. Ar viņu rēķinās skolotāji, vecāki un sabiedrība, bet brāķiem labākajā gadījumā statistu loma.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu