Aukles izmaksas

Aukles izmaksas - jautājumi un diskusijas

Aukles pakalpojumi. (7)
Ir radies piedāvājums bērna auklēšanai. Līdz šim svešai ģimenei nekad tādu pakalpojumu neesmu sniegusi un tādēļ gribu jautāt, kāda varētu būt stundas maksa par bērna auklēšanu. Piebildīšu, ka dzīvoju lauku ciematā.
laukos liidz 2 EUR stunda. Nav tādas vispārējas stundas likmes par auklēšanu. Stundas likmei ir argumenti un kritēriji.
1) cik regulāri ir nepieciešama auklēšana? (Ja neregulāri, tad stundas likme lielāka, ja katru dienu, tad ilgtermiņā ir lētāk. (Līdzīgi kā dzīvokļa īre)
2) cik liels ir bērns? Ja gadu vecs, tad tur var pietikt, ar cilvēku bez pedagoģiskās izglītības, attiecīgi, maksāt mazāk +- par pieskatīšanu. Ja bērns ir 3gadīgs, tad ir nepieciešama gudra aukle, attiecīgi tā izmaksā dārgāk, jo ir jāzin KĀ likt bērnam mācīties caur rotaļām. Un tas sadārdzina likmi.
3) vai tā ir pilsēta vai lauki? Arī ģeogrāfiskais izvietojums ietekmē likmi.
1.8 eur/h Gan jau ka minimālā stundas likme.Kāda mums tagad tā ir, neatceros. Kad es stradaju par auklīti man bija 7.50 eiro stundā.. ··· Aukles izmaksas: Aukles pakalpojumi. lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Auklīšu alga (10)
Ta kā strādāju tikai pusslodzi un labi saprotos ar bērniem, domāju piestrādāt par stundu auklīti. Tas ir, ja kāda vietā jāizņem jaunāko klašu skolēni no skolas, ja vecāki vēlas aiziet uz teātri un tā. Varbūt kāds zina, kāda šobrīd ir...
Cālī - calis.lv šo jautājumu jāuzdod ;) Draudzene par aukliti piestrādā,4 eiro/stundā + bendža,bet vinai labas rekomendāc. un izgāja auklīšu kursus. Nu lūk, vēl viena nodokļu nemaksātāju kategorija- auklītes! No 01.01.2018. minimālā mēneša darba alga ir 430 EUR

Minimālās stundas likmes mainās pa mēnešiem, lai pie summētā darba laika nosegtu visus mēnešus, var darba līgumos lietot bruto likmi 2.70 EUR/stundā.
Es tev ieteiktu kļūt par audžu mammu, par cik tev savu bērnu nav! Nevis adoptēt bērnu, jo tad visi izdevumi uz tevi pašu gulstas, bet kļūt par audžumammu, jo tad par to maksā. Nu būs jau arī izdevumi par bērnu, bet vismaz būsi nodarbināta un nebūsi vientuļa. ··· Aukles izmaksas: Auklīšu alga lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu